מדיניות פרטיות באתר

אתר זה מתייחס בכבוד לכל מי שמגיע אליו.

תנאים אלו ילמדו אתכם מהי מדיניות הפרטיות הנוהגת באתר זה ובאתרים נוספים שנמצאים תחת הדומיין www.nechamashor.com .

 1. חלק מהשירותים באתר “פשוט עושים שיווק” להלן “www.nechamashor.com” טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תדרשו למסור מידע פרטי ואישי כגון שם, אימייל, ברכישת קורסים ומוצרי מידע אחרים, גם פרטי כרטיס אשראי. השדות שחובה למלא יסומנו במפורש, בלא מילוי כל הפרטים הנדרשים בהרשמה לא תוכלו להשלים את הרישום לפריטים הטעונים רישום. ברכישת מוצרי מידע וקורסים און ליין, תדרשו גם לפרטי כרטיס האשראי.
 2. . הנתונים אותם תמסרו בעת ההרשמה לשירותים באתר, ישמרו במערכת בבטחה. אינכם חייבים על פי חוק למסור את המידע אך ללא מסירתו לא תוכלו להשתמש בקורסים המתקדמים ובמוצרי המידע השונים.
 3. . בעת השימוש באתר יצטבר מידע אישי על הרגלי הגלישה שלכם, מוצרים ושירותים שרכשתם, מידע שנתתם בפומבי דרך מערכת התגובות ושאילת השאלות באתר. ההצעות שעינינו אתכם, הפירסומות שבהם צפיתם, מקום המחשב שבו השתמשתם כשגלשתם באתר, ועוד. השימוש בנתונים האלו כמו גם בנתונים שתמסרו בעת ההרשמה באתר ייעשה רק על פי מדיניות הפרטיות באתר או על פי הוראת כל דין, וזאת למטרות המפורטות להלן:
 • כדי לאפשר לכם להשתמש באתר (פורומים, מערכת התגובות, קורסים, מוצרי מידע שונים ועוד)
 • כדי לשפר ולהעשיר את התוכן שהאתר מציע, ובכלל זה ליצירת תכנים חדשים בהתאם לצרכנות הגלישה של הגולשים כולם באתר.
 • לשם יצירת איזור אישי שבו ירוכזו כל הקורסים ומוצרי המידע שרכשתם.
 • לצורך רכישת מוצרי מידע וקורסים באתר על ידיכם.
 • בעת הרישום בטפסי הרישום לאתר, תקבלו דיוור מורשה דרך חברת דיוור מסודרת שבה יש לכם אפשרות להסיר את עצמכם בכל רגע נתון.
 • ליצירת קשר איתכם לצורך הצעות רכישה, מצב ההרשמה שלכם, צורך סטטיסטי.
 • מידע שיועבר לצד שלישי לצורך סטטיסטיקה לא יהיה עם פרטיכם האישיים.
 • רישום בטופס לרשימת התפוצה מוגן ואינו עובר לאף גורם שלישי.
 • לשם תיפעול ותקינות האתרים תחת הדומיין www.nechamashor.com

4. המידע שתעבירו לאתר www.nechamashor.com לא יעבור לצד שלישי אלא במקרים שלהלן:

 • רכישת מוצרים של צד שלישי
 • רכישת מוצרים דרך מערכת השותפים באתר
 • אם יתקבל צו שיפוטי להראות את פרטיכם
 • באם תפרו את תנאי האתר
 • במקרה של מיזוג או רכישת האתר על ידי צד שלישי פרטיכם יועברו לצד זה לצורך המשך פעילותכם באתר.

5. קבצי עוגיות- האתר משתמש בקבצי עוגיות שנשתלים במחשב שלכם, לצורך תפעול שוטף, ואיסוף נתונים סטטיסטיים, כדי להתאים את האתר לצרככם האישיים. עוגיות אלו קבצי טקסט שהאתר www.nechamashor.com יוצר לפי פקודת מחשב. חלק מהעוגיות יפקעו בסגירת הדפדפן, ובחלק העוגיות יפקעו לאחר תקופת זמן מסויימת שהוגדה על ידי המערכת. תוכלו למחוק את קבצי העוגיות בכל שלב שתרצו מהמחשב שלכם דרך הדפדפן בלשונית העוגיות. המידע בעוגיות מוצפן והאתר www.nechamashor.com נוקט אמצעי זהירות כדי להבטיח שהאיחסון של האתר יוכל לקרוא את הנתונים הצפונים בהם. אם אינכם רוצים להשתמש בקבצי עוגיות עליכם להגדיר זאת בדפדפן שלכם, יחד עם זאת עליכם לדעת שחלק מהשירותים הניתנים באתר לא יהיו פתוחים עבורכם. לעיתים העוגיות מונעות ממכם להכניס את פרטי הסיסמאות הניתנות על ידי האתר www.nechamashor.com שמרו אותם במקום בטוח ואל תמחקו אותם. בכל מקרה שבו יש צורך תוכלו לשחזר את הסיסמא מחדש.

6. שירותים של צד שלישי, לעיתים יש מערכות באתר של אתרים אחרים, ובמידה ותמסרו את פרטיכם לאתר הנוסף עיינו שם במדיניות הפרטיות שלכם.

7. האתר משתמש בשירותים של חברות שונות לצרכי סטטיסטיקה, המידע הנאסף הוא סטטיסטי וככזה אין מידע אישי עליכם ועל צורת הגלישה הפרטית שלכם.

8. אבטחת המידע – האתר http://nechamashor.com/ משתמש במערכת לאבטחת מידע יחד עם זאת הוא אינו חסין לחלוטין מפני פגיעה במידע שנשמר בו.

9. זכות לעיין במידע השמור באתר ובמערכת הדיוור החיצונית – על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוסו, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער לפני בית משפט השלום באופן ובדרך שנקבעו בתקנות.

10. האתר אוסף את המידע האישי כדי לתת שירות טוב יותר ולכן:

 • כתובת – נאספת לצורך משלוח מוצרים בדואר במידה ורכשתם מוצר שדורש משלוח.
 • שם ושם משפחה נאספים לצורך תקשורת אישית ולשם הצלבת מידע במידה ונרשמתם בכמה מקומות כדי שנוכל לתת לכם שירות טוב יותר
 • טלפון – נאסף על מנת ליצור קשר טלפוני במידה ויש בעיה ברישום, או לצורך הצעות נוספות.
 • פרטי כרטיס אשראי ברכישה חד פעמית – לא נשמרים במערכת אלא נמחקים מיד לאחר התשלום
 • מנוי בהוראת קבע – במידה ורכשתם מוצר מנוי באתר פרטי כרטיס האשראי או המנוי שלכם דרך פייפאל ישמר באתר חיצוני מאובטח לצורך חיוב חודשי, ניתן לבטל את המנוי החודשי מתוך החשבון שלכם באתר ללא צורך בפניה לשירות לקוחות, כמובן שתוכלו גם לפנות לשירות לקוחות במידה ותרצו לבטל את המנוי.

11. כיצד ניתן למחוק פרטים באתר – ברישום לרשימת התפוצה/ לרשימת עידכונים דרך האתר (כגון רשימת עידכון לתגובות או לפוסטים חדשים) תוכלו להסיר את עצמכם בלחיצה על הקישור המופיע בתחתית המייל שאותו קיבלתם מהאתר.  כאשר אתם מפסיקים את המנוי בהוראת קבע, פרטי התשלום נמחקים מהאתר וניתן לעשות זאת עצמאית או לפנות לשירות לקוחות לשם הסרת הפרטים.

12.פרטים אישים (שם, טלפון, אימייל, כתובת) שנמסרו בעת רכישת קורסים דיגיטלים לא ניתנים להסרה סופית, אך לא יהיה בהם שימוש אם תבקשו לא לקבל מידע נוסף, ניתן להסיר את כל הפרטים שלכם במידה ותבקשו להפסיק את הגישה לתכנים שרכשתם. במידה וביקשתם להסיר את המידע האישי ועברו 30 יום מרגע הרכישה של הקורס, לא ינתן החזר כספי למרות שהגישה לאתר תחסם. לצורך פתיחת הקורסים שרכשתם לשימוש עתידי יש להשאר רשומים באתר.

13. המידע שנאסף באתר של נחמה שור נשמר בתוך האתר, ורק לצוות האישי של נחמה שור יש גישה לפרטים אלו לצורך מתן שירות לקוחות. הפרטים לא יועברו בשום צורה שהיא לגורם שלישי שלא לצורך שירות לקוחות באתר.

13.אתר /www.nechamashor.com רשאי מדי פעם לשנות את מדיניות הפרטיות שלו, אם יבוצעו במדיניות שינויים מהותיים הודעה על כך תנתן בעמוד הראשי של האתר.

14. הבעלים של האתר www.nechamashor.com והאתרים הנלווים לאתר זה, היא נחמה שור , פני קדם, אספר, 9096500.

 

עודכן ב17.4.18