תקנון לשימוש באתר האינטרנט /www.nechamashor.com

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

כל רכישה, רישום, גלישה או פעולה באתר מחייבת את הגולש בתנאי השימוש אלו.

חלק 1 – תנאי שימוש כללים

 1. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.
 2. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי בחינם או בתשלום לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 3. הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.
 4. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
 5. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 6. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 7. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.
 8. ההרשמה בתשלום עבור מוצרי המידע והקורסים השונים באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד, ואין למסור את פרטי הכניסה לאדם אחר שאינו רשום בתשלום.
 9. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 10. הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.
 11. תוכן המפורסם על ידי גולשים הוא באחריות הגולשים, תוכן שאינו מתאים לאתר ימחק, ואף יכול לגרור הסרת המנוי מהאתר ללא החזר כספי.
 12. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת אלא במקומות המותרים באיזור האישי.
 13. הנך מצהיר כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.
 14. כל קשר וירטואלי או אחר שלך עם מי מהמנויים האחרים באתר, וזאת בין בהתכתבות או בצ’ט ובין במסגרת “פגישות “אמת”, הן באחריותך הבלעדית. מומלץ ביותר לשקול היטב ולוודא את מירב הפרטים אודות הצד השני לפני כל מפגש כזה, וכן לנקוט באמצעי זהירות מרביים לפני הפגישה הראשונה עם אדם לא מוכר. בשום מקרה לא תהיה להנהלת האתר כל אחריות לתוצאות כל קשר כאמור, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל לנזקים פיזיים, נפשיים, כספיים, רגשיים ואחרים.
 15. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא “נפילות”. כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 16. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
 17. אין להעתיק, ולשכפל מידע מהאתר באתר אחר תחת שמך.
 18. אין להעתיק, לשכפל מידע מהאתר באתר אחר גם עם הפניה לאתר הנוכחי מאחר וזה פוגע בדירוג במנוי החיפוש ובזכויות היוצרים של בעלי האתר וכותבי התוכן.
 19. מסירת פרטי הגישה האישיים של האתר לאדם אחר לאחר התשלום מהווה עבירה על חוקי האתר ויכולה להסתיים בבית דין ופיצוי כספי.
 20. השתתפות בכל פעילות עסקית מחוץ לאתר מותנת בעמידה מלאה בתנאים כולל תשלום. פעולות שיווק עצמי אסורות בתוך התגובות באתר אלא אם כן הפרטים נדרשו על ידי בעלי האתר.
 21. כל אירוע המתועד בצילום בוידאו שהינך מגיע אליו, בעצם ההגעה אתה נותן את הסכמתך לצילום.
 22. כל משלוח של עדות בוידאו או בכתב מהווים את הסכמתך לפרסומם. ניתן לבקש להסירם בעתיד במידה ולא תרצה שהם יופיעו.
 23. כל תגובה הנשלחת במייל או נכתבת באתר יכולה להתפרסם בשמך המלא. תוכל בכל עת לבקש להסיר את הפירסום.
 24. תנאי ביטול עסקה, בכל רכישה יש לשים לב לתנאי הביטול המופיעים בעסקה עצמה, ובכל מקרה לא ינתן החזר אחרי 60 יום מעת הרכישה באתר. (יש לבדוק כל מקרה לגופו ישנם מקרים בהם לא ינתן החזר לאחר זמן קצר יותר בדרך כלל 30 יום)
 25. רישום לשבועיים התנסות הם חד פעמיים ולא ניתן לנצל אותם שנית. במידה ויתרחש תשלום נוסף על תקופת ההתנסות אין הנהלת האתר מבטיחה החזר כספי על הרישום הכפול.
 26. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מ-האתר.
 27. אין להציג תכנים מהאתר ללא רשות מפורשת בכתב ,אין להציג תכנים מ-האתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה.
 28. אין להשתמש בקבצים הגרפיים באתר.
 29. הנהלת האתר לא תישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מקישורים לאתר.
 30. במקרים מסויימים יתכנו שגיאות הנובעות משימוש במידע מצד שלישי, במידה ונפלה טעות כזאת, אין האתר נושא באחריות לשימושך האישי בתוכן.
 31. התכנים באתר ניתנים כפי שהם ואינם מותאמים אישית לכל אדם. השימוש בתוכן הוא על אחריותך הבילעדית.
 32. הנהלת האתר יכולה לשנות מדי פעם את מראה האתר והתכנים הניתנים בו, כל מוצר מידע או קורס שרכשת ואשר ירד מהאתר, תקבל עליו הודעה מראש כך שתוכל לצפות בהם שוב לפני הורדתם מהאתר, במידה ודבר זה יקרה התוכן יכול להמחק לגמרי בהודעה מראש.
 33. במידה והתשלום על המוצרים לא יושלם הנהלת האתר רשאית להפסיק את השימוש ולהוציא אותך מהמערכת הפנימית.
 34. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, “באנרים” או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 35. הימצאותם של קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 36. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים.
 37. אספקת המוצרים –  ניתן לרכוש תכני משתמשים ו/או כל שירות אחר המפורסם על ידי צד שלישי באמצעות שימוש בכרטיס אשראי ו/או אמצעי תשלום אחר שיהיה קביל על מפעילת האתר. למען הסר ספק יודגש כי המשתמשים מחויבים למילוי של פרטים מדויקים ונכונים. מובהר כי מסירת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית.  מועד השלמת הזמנה. רק אישור עסקה מחברת האשראי יהווה אישור על השלמת ההזמנה אצל מפעילת האתר. לאחר השלמת הרכישה ישלח אישור הזמנה אל כתובת הדוא”ל שנמסרה במועד ביצוע ההזמנה. לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי, תיפתח אפשרות צפיה בלתי מוגבלת בזמן ,בתוכן שרכשת.

חלק 2 – עידכון תנאי שימוש באתר בעקבות הוספת שירות איזור אישי באתר בתאריך 25.8.19.

 1. איזור אישי – החל מתאריך זה, כל המשתמשים הרשומים באתר יקבלו איזור אישי שדרכו הם יוכלו לנהל את הפעילות שלהם באתר.
 2. הפעילות באתר דרך רישום לאתר על ידי שם משתמש וסיסמא אישית, כוללת גישה לקורסים ותכנים יחודיים, כמו כן, לצבירת נקודות והישגים אישיים.
 3. הצגת פרטים אישיים – באיזור האישי החדש ניתן לבחור האם להציג את הפרטים האישיים שלכם לכל ציבור הגולשים, לאלו שרשומים לאתר, או לאף אחד מהם. תוכלו גם לבחור מתוך סוגי התכנים השונים, מה להראות באופן ציבורי. (שאר הפרטים נמצאים במדיניות פרטיות)
 4. התראות באתר ובמייל – באיזור האישי החדש, יש ישנה מערכת התראות פנימיות של האתר כולל דיוורים לתיבת המייל עם התראות על פעילויות שונות באתר. תוכלו לשלוט על איזה התראות אתם מעוניינים לקבל, וכיצד (האם דרך המערכת באתר או דרך המייל או שניהם). אם תבחרו בכך, לא תקבלו עידכונים והתראות בכלל. הרישום למערכת ההתראות הפנימית אינה קשורה בשום אופן לקבלת התכתובת הרגילה דרך חברת הדיוור Drip. מערכת ההתראות הינה מערכת נפרדת, והמיילים הנשלחים הם בעקבות הפעילות האישית שלכם באתר כאשר אתם רשומים לאתר.
 5. פרסום תכנים ושיווק אישי דרך האיזור האישי – באיזור האישי החדש תוכלו לפרסם את העסק שלכם, ואת הקורסים שעשיתם. כמו כן תוכלו לפרסם תוכן שמתאים לתנאי השימוש שנכתבו בסעיפים 9, 10, ו11 בחלק הראשון של תנאי השימוש באתר.
 6. כל רישום לאתר בכל צורה שהיא מחייבת אתכם במסירת פרטים אישים מינימליים של אימייל, ותוכלו לבחור גם למסור פרטים אחרים. אם אינם רוצים לתת הפרטים האישיים שלכם תוכלו לגלוש באתר בחלקים הפתוחים שאינם דורשים רישום. ברגע שבחרתם להרשם לאתר באחד הטפסים שנמצאים בו או בטפסים שנמצאים בצד שלישי שמובילים לאתר, אתם מסכימים לתנאי הפרטיות ולתנאי השימוש באתר אלו.
 7. בעת הרישום לרשימת התפוצה באתר, האתר אוסף מידע על זמן הרישום וכן על IP שממנו הרישום התבצע. בכל שאלה לגבי רישום באתר, ניתן לפנות לתמיכה. כל רישום באתר בכל טופס שהוא, וכן מסירת פרטים אישים הינם על אחריות הגולש. ניתן לבקש למחוק את כל המידע מהאתר ומחברת הדיוור בכל עת. (או לבצע זאת בעצמכם דרך האיזור האישי החדש).
 8. מסירת הפרטים בעת הרישום מחייבת את הנרשם, בין אם הוא הכניס פרטים שלו ובין אם הוא מסר פרטים מישהו אחר בשמו (כגון רישום לקורס דרך צד שלישי), במידה וקיבלתם דיוור או התראות למייל ולא נרשמתם תוכלו לבקש מהנהלת האתר את כתובת הIP המדוייקת וזמן הרישום כדי לחפש את מי שרשם אתכם. בדיקת הIP היא באחריותכם ועליכם לפנות למי שרשם אתכם.
 9. רישום לרשימת התפוצה – בנוסף לרישום באתר ישנה אפשרות להרשם לקבלת עידכונים והטבות דרך חברת Drip הרישום לרשימת התפוצה הוא לפי כל החוקים הבינלאומיים למניעת ספאם. ולכן הרישום בטופס באתר הוא באחריותכם הבלעדית. ניתן להסיר את עצמכם מכל אחד מהמיילים הנשלחים במידה וקשה לכם ללחוץ על כפתור ההסרה, תוכלו לבקש מהתמיכה של האתר למחוק את הרישום עבורכם. זוהי מערכת נפרדת ממערכת ההתראות באתר.

כתובת פיזית של העסק: פני קדם, אספר

טלפון לשאלות: 054-5501586

עודכן בתאריך:23.8.19