נחמה שור

נחמה שור

שלום אני נחמה שור

הרבה מכם מכירים אותי מאתר סודות מחדר התפירה. האתר שמרכז הדרכות בתפירה אומנותית ובכלל.

בבלוג הזה חשוב לי לספר את הסיפור שלי.

כי כל אחד יכול להגיע לחירות כלכלית, ולהגשמת החלום ליצירת עסק בתחום שהוא אוהב. גם אם זה נראה בלתי אפשרי.

שיווק זה אחד הדברים הכי יצירתים שנפגשתי איתם, יש כל כך הרבה שיטות ודרכים להגיע ללקוחות חדשים, רק צריך להיות יצירתי כדי להגיע למסקנה מה מתאים לעסק שלכם.

כל עסק יש לו אופי אחר, ואי אפשר להגיד שכל דבר נכון לכל עסק. יש דברים חיצוניים שמתאימים לכל עסק, אבל הגישה לקהל היעד היא שונה.

השיווק זה החלק החשוב ביותר בעסק שלכם, אם תעשו את זה נכון תביאו הרבה מאד לקוחות לעסק והוא יגדל ויתפתח לאן שרק תחלמו.

הרבה אנשים מפחדים משיווק, הם חושבים שאולי הם צריכים עכשיו לחזור לאוניברסיטה ולהתחיל ללמוד מאפס, הכל. מצד שני הם הקימו עסק כדי להתעסק עם הדבר שעליו הם חלמו ולא עם רעיונות איך להביא לקוחות.

האמת היא שאין דרך להקים עסק בלי להתעסק בשיווק, וגם אם תחליטו שאתם מעדיפים שמישהו אחר יעשה את זה בשבילכם ותמצאו את התקציב הענק שדרוש כדי שזה יקרה, תגלו מהר מאד שזה לא העסק שחלמתם עליו. אם יש לכם עסק שאתם העובדים היחידים בו, כניראה עליכם לעשות שיווק ולהביא בעצמכם את הלקוחות שלכם.

אתם המותג והלקוחות שלכם עוזרים לכם להרים את המותג הזה גבוה יותר כאשר הם נותנים בכם אמון ורוכשים מכם.

לא צריך להבהל, פשוט עושים צעד צעד, כל פעם כובשים עוד תחום ובסוף יהיה לכם מערך שיווק מלא ומתאים בדיוק למה שהעסק שלכם צריך.

 

אני הגעתי את השיווק כאשר רציתי להקים עסק חדש, אחרי 8 שנים של הוראת מוסיקה באופן פרטי, רציתי את החופש שהשיווק באינטרנט מיצר, כדי להיות יותר בבית עם הילדים. התחלתי לעשות עוד ועוד דברים עד שפיתחתי לעצמי כמה שיטות של שיווק, והבנה שכל עסק צריך למצוא את הדרך שלו בשיווק העסק.

ישנם כלים ברורים שכל עסק באינטרנט צריך, אתר, רשתות חברתיות, רשימת תפוצה, וידאו ועוד. וכל עסק יכול להתעסק עם הדברים האלו בצורה אחרת. כי התוכן הוא מה שהופך את העסק למיוחד כל כך ולמחבר בין הלקוחות לעסק.

אתם מוזמנים להציץ כאן באתר, יש כאן שפע של פוסטים שיעזרו לכם למצוא את הכיוון, וכמובן אל תשכחו לקבל את המתנה שהכנתי לכם כאן בצד כדי לקדם עוד היום את העסק שלכם קדימה.

 

‪Google+‬‏

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *