אם יש לכם עסק או שאתם חושבים להקים עסק, ואתם מבינים שאתם חייבים להיות באינטרנט כדי שהעסק שלכם יצליח.

אז יוטוב זה הכלי החזק ביותר שיכול להביא לכם כסף ישירות לעסק. ערוץ היוטוב שלכם הוא כמו לקבל שעות חינם בטלויזיה, אתם יכולים להכין כל תוכנית שעולה על דעתכם, ואם אתם לא יודעים מה להכין, אתם יכולים לקבל השראה מהטלויזיה, איזה תוכניות יש להם את הריטינג הגבוה ביותר? אלו נושאים שמעניינים אנשים או שאלו מבנים של תוכניות שמעניינים אנשים. ואתם יכולים לעשות אותו דבר בעצמכם, ולהביא לכם לקוחות חדשים לעסק. בדרך כלל ערוץ יוטוב הוא לא מקור הכנסה עיקרי אלא תומך בכל הפעילות שלכם, ומאפשר לכם להביא לקוחות חדשים שלא היו נחשפים אליכם בדרך אחרת.

למה דווקא יוטוב?

 1. זה המנוע החיפוש השני בגודלו אחרי גוגל
 2. הם שייכים לגוגל אז לגוגל יש עניין לקדם את האתר.
 3. אנשים אוהבים לראות סרטים ויוטוב זה המקום הראשון שהם הולכים אליו.
 4. ביוטוב אתם שולטים על התוכן שאתם מעלים, והוא נשאר שלכם
 5. זה ממש קל להעלות וידאו ליוטוב, אפילו חמותי הצליחה.
 6. אם אתם ביוטוב כניראה שאתם מומחים בתחום שלכם, ואנשים מכירים אתכם

בואו נראה איך עושים כסף מיוטוב.

 • אתם מעלים וידאו ליוטוב עם תוכן שמסביר לאנשים מה אתם עושים, וכשאתם נמצאים בעמדה הזאת, אנשים מחזיקים ממכם מומחים, כי אם הכנתם סרט והעלתם אותו ליוטוב כניראה אתם יודעים מה אתם עושים (ואנחנו יודעים את הסוד שכל אחד יכול לעשות את זה)- התוכן של הוידאוו שלכם רצוי שהוא יהיה אחד מהדברים הבאים:
 1. שאלות ותשובות- מהם השאלות הנפוצות ביותר של הלקוחות שלכם? את התשובות אתם מעלים בסרטון קצר ליוטוב.
 2. הדגמה של שימוש במוצר שלכם, אם יש לכם מוצר פיזי שאתם מוכרים, אם יש לכם ספר, אם יש לכם תוכנה או קורס שאפשר להראות בוידאו, אתם פשוט מעלים סרטון קצר שמראה את המוצר והצופים יכולים להתרשם ממה שיש לכם להציע.
 • בוידאו שאתם מעלים אתם יכולים להגיד במפורש לאנשים, לכו לקנות את המוצר שלי, אם נתתם להם סיבה לצפות בוידאו עד אותה נקודה, כניראה שיעניין אותם ללכת ולראות את המוצר שלכם.
 • לכל וידאו יש איזור מתחת לתיאור הוידאו, התיאור עוזר ליוטוב להביא אליכם את האנשים שמחפשים את מה שאתם מציעים, בתיאור הזה חשוב לשים כמה שיותר מידע, אבל יותר חשוב לשים קישורים למוצרים שלכם. בכל וידאו שיהיה קישור לפחות אחד למקום שבו הם יכולים לרכוש מכם מוצרים נוספים.
 • במהלך הזמן כאשר יהיו לכם הרבה סרטוני וידאו בערוץ תוכלו להמליץ על מוצרים שקשורים לתחום שלכם ולקבל על זה כסף של חסות מאותם מוצרים, כי פרסמתם אותם (נניח להדרכות על איפור, אפשר להמליץ על חברה מסויימת ולהראות איך משתמשים במייקאפ שלהם)
 • מיתוג של העסק שלכם, אנשים שמגיעים לערוץ שלכם רואים באנר ותמונות שקשורים אל העסק שלכם, זו הזדמנות ליצר מיתוג
 • פירסומות בתחתית הסרטונים ובתחילת הסרטונים, ליוטוב יש תוכנית שותפים, אתם יכולים לקבוע האם על הסרטון שלכם תופיע פירסומת של מישהו אחר. אם אתם מגיעים למאות אלפי צפיות בחודש בסרטונים שלכם, זו יכולה להיות תוספת הכנסה נחמדה מאד.

תזכרו, גם הערוצים הכי מצליחים היום, שמכניסים אלפי דולרים בחודש רק מצפיות בערוץ שלהם, התחילו מאפס ומהסרט הראשון. זה שעדיין לא התחלתם זה לא התירוץ למה אתם ממשיכים להיות בלי ערוץ יוטוב.

לחצו כאן כדי לראות איך גם לכם יכול להיות ערוץ יוטוב מצליח.