Similar Posts

9 Comments

 1. היי נחמה,

  ראשית, תודה רבה על כל המיילים שאת שולחת. יש בהם ערך רב!

  לגבי וובינר ג’אם, שמעתי שהוובינרים שלהם נוטים להיתקע בגלל שהם מבוססים על ההנגאאוט של גוגל, לעומת גו טו וובינר (שהיא מערכת מיושנת) אבל מאוד יציבה מבחינת יכולת השידור שלה.

  מה דעתך בנושא? ומה לגבי וובינרים של יוטיוב שאפשר לעשות ללא תשלום? שגם הם מבוססים הנגאאוט?

  דרך אגב, אנחנו בונים מערכת של מכירת קורסים אונליין עכשיו ובקרוב נתחיל בשיווק של הקורסים. באיזה מערכת את משתמשת כפלטפורמה לקורסים שלך?

  תודה 🙂

  1. שלום גדי
   אני שמחה שאתה מוצא ערך רב במיילים.
   אחד מהשינויים של וובינר ג’ם שנעשו ממש עכשיו, זה שהם כבר לא משתמשים בפלטפורמה של יוטיוב בהכרח, אתה יכול לבחור להשתמש ביוטיוב, בפייסבוק או במערכת שלהם.
   לגו טו וובינר יש בעיה מאד גדולה עם ההמרה של הוובינרים, וזו הסיבה שאני הפסקתי להשתמש במערכת הזאת, הקול לא מסונכרן עם התמונה. במצגת זה פחות בעייתי, אבל כאשר מצלמים אנשים שמדברים ואין שום קשר בין מה שהם אומרים לבין איך שהתמונה נראית זה בעיה.
   יכול להיות שהם השתפרו משנה שעברה שזה היה הפעם האחרונה שבדקתי אותם. (בשידור החי לא רואים את זה רק אחר כך בהקלטה יש בעיה עם זה. )
   הנגאאוט הוא מצוין ועד עכשיו השתמשתי בו, שמתי אותו על דף נחיתה שלי, עם טופס צור קשר כך שקיבלתי למייל שלי את השאלות.
   יש בו את הבעיה של הדיליי שזה בעיה של יוטיוב בכל מקרה. (כחצי דקה בין הרגע שבו אני מדברת לרגע שבו בפועל רואים את זה בדף הנחיתה) זה לא קורה למשתתפים על הוובינר עצמו, אבל אי אפשר להעלות יותר מ10 משתתפים בו זמנית.

   אני משתמשת בלארנדאש, וכתבתי על זה רבות כאן באתר, אתה יכול להסתובב ולראות. לארנדאש מבוסס וורדפרס ומאפשר לי להכניס כמה קורסים שאני רוצה. פיתרון נוסף שהוא ממש מצוין זה שלח מסר, יש להם מערכת של קורסים דיגיטלים מאד פשוטה לתפעול.
   בהצלחה

 2. נחמה יקרה,

  תודה רבה על התשובה המפורטת. אכן הייתי בכיוון של לארנדאש 🙂

  אבדוק גם את שלח מסר.

  ראיתי ששלחת אתמול בדיקה לגבי הוובינר של webinarignition. האם את בודקת לראות אם הוא עדיך על וובינר ג’אם?

  תודה 🙂

  1. שלום גדי,
   ההודעה שלך נכנסה לספאם משום מה, אבל עכשיו ראיתי והנה אני עונה. כתבתי פוסט שלם על ההשוואה בין מערכות הוובינרים, וובינר איגנישן מביא את רוב הדברים שיש לוובינר ג’ם, וגם לו יש בעיה עם עברית, ההבדל העיקרי הוא שבגלל שהפלאגין נמצא על וורדפרס מלכתחילה, אפשר להמיר את כל דפי הוובינרים לדפים אחרים דרך וורדפרס, ויתרון נוסף הוא שאפשר להתחבר לכל חברת דיוור שמספקת טופס HTML וזה חיבור שחסר בוובינר ג’ם.

 3. היי נחמה,
  נתקלתי באתר במקרה תוך כדי חיפוש מידע על בניית קורס אונליין. קודם כל שאפו גדול על טקסט תמציתי שנותן תשובות על שאלות בסיסיות. אם יש לך קורס או חומרים נוספים על הנושא אשמח לשמוע.
  שאלה: האם יש תוכנות, כדוגמת זום, שבהם אני יכול להקליט את המסך שעליו מופיעה המצגת יחד עם הוידיאו שלי ולשחק עם הפרופורציות ביני ובין המצגת? חשבתי על זום, יש לך עוד רעיונות? ככה תופסים שתי ציפורים במכה לא?

  1. שלום רועי,
   תודה רבה, אני שמחה תמיד לעזור.
   יש לי את המכללה כאן באתר,
   זהו מנוי חודשי שבו יש לך מענה לכל השאלות שהעלת כאן עם קורסים מסודרים.
   במכללה יש מעל ל100 קורסים מלאים מסודרים לפי שלבי התקדמות של העסק.
   לפי מה שאתה מתאר אתה צריך את שלב 2 שבו יש לך קורס על OBS שזו המערכת שאני ממליצה לך לצלם מסך.
   יש לך גם קורס על זום, וקורסים על בניית מוצרי מידע ואיך מוכרים אותם.
   אתה מוזמן לעיין בקטלוג הקורסים, אם אתה רוצה לנסות את המכללה אתה יכול להרשם ל14 ימי התנסות ב14 ש”ח ולראות בעצמך אם זה מה שאתה מחפש,
   בשבועיים התנסות אתה מקבל את הקורסים שנמצאים בשלב 1 (מסומנים בצהוב בקטלוג).
   אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן להשאיר כאן או לפנות למשרד לגבי המכללה עצמה.
   בהצלחה
   נחמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *