איך רותמים שותפים לפרסם את הקורס הדיגיטלי שלך כך שהוא ייצר לך הרבה מכירות

הרבה אנשים לא אוהבים לשווק, ולא אוהבים למכור. אז איך זה מסתדר עם מכירת קורסים דיגיטלים?

המזל בקורסים און ליין זה שאפשר לשים אותם באתר כלשהו ולקוות שאולי מישהו יראה את הקורס שלכם וירצה לקנות אותו. אבל לא תמיד זה עובד.

אתם יכולים לגייס מישהו שיעזור לכם עם המכירות של הקורס שלכם. קוראים להם שותפים, כי הם שותפים במכירה שלכם. (אפיליאט)

יש אנשים שמחפשים דרכים להרוויח כסף, אבל אין להם ידע או רצון להכין קורס און ליין.

אתם יכולים להתחבר אליהם וליצר ביחד שיתוף פעולה שבו הם מפנים לקורס שלכם, ויוצרים לכם מכירות, ואתם מביאים להם סכום מתוך הרווח על הקורס.

ככה שניכם מרוויחים, אתם מרוויחים הכנסה פאסיבית כי היא נוצרה על ידי מישהו אחר, והוא מרוויח את ההפניה שלכם.

כאן תוכלו לראות שיטות שונות למכירת הקורס הדיגיטלי שלכם

 

אז איך מגייסים מישהו לעזור לכם?

דבר ראשון צריך לדעת שיש יותר אנשים שמחפשים אנשים שימכרו להם מאשר אנשים שמוכנים למכור, כך שאם אתם בצד של המוכרים יש לכם הרבה יותר סיכוי.

אז נתחיל דווקא עם אלו שיכולים למכור קורסים גם אם הם לא יוצרים קורסים בעצמם.

אתם יכולים להסתובב באתרים שונים באינטרנט, ולראות את הקורסים השונים. במידה ויש מישהו שמעניין אתכם לפרסם את הקורסים שלו ולקבל על זה אחוזים, אתם יכולים פשוט לפנות אליו ולשאול אותו האם הוא מעוניין שתמכרו עבורו את הקורסים שלו.

 לא לכל אחד יש מערכת חכמה שיודעת לזהות מאיפה הגיעה המכירה (כאשר משתמשים בקישורים הנכונים) אבל במידה ויש, כל אחד מהצדדים יכול לדעת אם המכירה הגיע ממנו או לא.

לא כל אחד ירצה שתמכרו לו את הקורסים, כי בניגוד למה שחושבים כדי שאנשים ידעו איך למכור את המוצר שלכם, הם צריכים שתתנו להם תוכן, והנחיה על מה הקורס, כדי שהם יוכלו למכור אותו לאנשים המתאימים. וזה דורש כמובן פיתוח של תכנים וזמן להנחיה.

 

אחרי שפניתם למרצה שיש לו קורסים ושאלתם אותו האם הוא מעוניין שתמכרו לו את הקורסים,

אתם יכולים לסכם על אחוז מסויים ביניכם שיגיע מהמכירה מהצד של המוכר.לפעמים יש אתרים שכבר יש להם תוכנית מסודרת ואתם יכולים לדעת מראש כמה כסף תרווחו מהמכירות של הקורס.

הסיכום הוא ביניכם כמובן והמרצה והמוכר צריכים לדבר ביניהם איך הם מעבירים את הכסף.

 

אם אתם מרצים בקורס דיגיטלי

אני ממליצה לכם לא לסמוך על אף אחד עם השיווק של הקורס שלכם,

תמיד כדאי שאתם תשווקו את הקורס שלכם, פשוט כי אתם תעשו את זה הכי טוב שאפשר, יותר מכל אחד אחר, כי אתם יצרתם את הקורס שלכם ואתם יודעים הכי טוב לתאר אותו וכן, גם למכור את הקורס הרבה יותר טוב מכל אחד אחר.

כמובן שאם הכנתם תוכן טוב לשותפים שלכם, טקסטים שהם יכולים להשתמש בהם כדי לפרסם לרשימות שלהם, תמונות שמלוות את הקורס שלכם, סרטונים שהם יכולים להפיץ.

כל אלו תכנים שאתם יכולים להכין עבור השותפים שלכם, במידה ואתם עושים את זה. כמובן שכדאי לרכז את כל התכנים במקום אחד.

יהיו מקרים שבהם תצטרכו לדבר עם כל אחד ואחת מהתוכנית שותפים שלכם, כדי להסביר להם דברים שלא מובנים.

 

 

כשמחפשים מישהו שיביא לכם מכירות, לא תמיד אפשר לדעת מראש שאכן זה יעבוד,

יכול להיות שתמצאו מישהו שממש ישמח לקצת עבודה מהצד והוא ירצה להצטרף לתוכנית השותפים ולהתחיל למכור לכם את הקורס שלכם.

אבל אולי הוא לא ידע איך עושים את זה בעצמו, אולי הוא לא לגמרי יעשה דברים בדרך שאתם הייתם עושים אותה.

צריך לקחת את זה בחשבון כדי לא להתאכזב אם משהו לא עובד לגמרי על ההתחלה גם עם האיש שיעזור לכם למכור.

 

מה אתם כן יכולים לעשות כדי להגביר את המכירות של הקורס הדיגיטלי שלכם

חפשו בין המכרים, בין החברים, בין המשפחה, חפשו בפייסבוק אם אתם פעילים שם או בפורומים.

אתם גם יכולים לחפש אנשים שיש להם רשימות תפוצה בתחום שלכם! ולשאול אותם האם הם היו רוצים להצטרף כשותפים כדי להרוויח את העמלות על הקורסים שלכם.

כאשר אתם מוצאים מישהו שרוצה להרוויח כסף ולמכור את הקורס שלכם, השלב הבא הוא לסכם את כל הפרטים הקטנים.

האם הוא רק יקבל את מה שאנחנו נותנים כאן במסגרת תוכנית השותפים, היו נדיבים הבן אדם עושה בשבילכם את העבודה.

אתם יכולים להחליט לתת לו עמלה משתנה לפי כמות המכירות שהוא מביא בחודש, כך אתם יכולים לעודד אותו בכל חודש להביא כמות גדולה והולכת של מכירות של הקורס שלכם.

עמלה יכולה להיות 10% בהשקות בדרך כלל נהוג לתת 50%. יש מקרים שנותנים סכום גבוה יותר על המכירה הראשונה, כי הם עזרו לכם להביא לקוחות חדשים, שאחר כך אתם יכולים להמשיך למכור להם עוד דברים, והפעם כבר ללא עמלת שותפים.

 

בסופו של דבר, אנשים ימכרו קורסים דיגיטלים שהם מאמינים שהם טובים,

ולכן כאשר אתם מחפשים מישהו שיעזור לכם למכור את הקורסים שלכם, אתם צריכים לזכור את זה, לפני שאתם מוכרים לו למה כדאי לו להתחיל בכלל את הקשר איתכם וכמה כסף הוא יקבל על זה. אתם צריכים למכור לו את הרעיון שעומד מאחורי הקורסים שלכם, ולהסביר לו למה הקורסים הדיגיטלים שלכם שווים את הזמן שלו וכמה הם מעולים.

 

כדי שמישהו יעזור לכם למכור את הקורסים שלכם, אתם צריכים לודא שהדף מכירה של הקורס (דף המוצר) כתוב טוב, ושאכן אם יש אנשים שבאמת רוצים את הקורס שלכם והקורס שלכם בדיוק מה שהם מחפשים באותו רגע, באמת ילחצו על הכפתור ויקנו את הקורס.

אם יש לכם כבר מכירות של הקורס, יהיה לכם יותר קל לשכנע אנשים אחרים למכור עבורכם את הקורס כי הם ירצו להיות חלק מההצלחה שלכם.

עדיף בהתחלה למכור לבד, כדי שתוכלו לדעת כמה דף המכירה שלכם, טוב,

ככל שיהיו יותר אנשים שיחשפו לקורס שלכם תוכלו לדעת מה האחוזים שלכם, כמה אנשים נכנסו לדף המכירה לעומת כמה אנשים בסוף קנו את הקורס. (הכל צריך כמובן למדוד כמו שצריך עם כל שפע הכלים שיש היום)

כשיש לכם נתונים, אתם יכולים לשכנע אנשים לעזור לכם למכור בקלות, פשוט כי הם כבר יודעים שזה עובד.

שותפים רוצים להכנס למשהו שהם כבר יודעים שהוא עובד, כי אז הם יודעים שהם מקדמים מוצרים ושהם באמת ירווחו מזה כסף .(כמובן בתנאי שהם חושפים את הקהל הנכון לקורס הרלוונטי לו)

 

אז הנה המידע שאתם רוצים לתת למי שהולך לעזור לכם עם המכירות של הקורסים שלכם:

  1. למה הקורס שלכם חייב להגיע להרבה אנשים – והתשובה היא לא: כי אנחנו רוצים לתת לכם כסף… תנו סיבה טובה ויהיו הרבה אנשים שירצו לעזור לכם
  2. כמה מכירות היו עד היום
  3. כמה הקורס עולה
  4. כמה אתם מוכנים לתת על כל מכירה שיש לקורס שלכם דרך הקישור שותפים של השותף

פנו לאנשים שבאמת יהיה להם עניין לעזור למכור את הקורס, כלומר הנושא של הקורס שלכם קרוב לליבם, והם עם רשימת תפוצה רלוונטית לתחום שלכם. אין טעם לפנות למישהו שיש לו רשימה של אנשים שמחפשים מכוניות עם הצעה למכירת מוצר שמתאים לתינוקות, נכון יכול להיות שבין האנשים שמחפשים מכונית יש אנשים שיש להם תינוק בבית, אבל הרוב לא. וזה גם לא מה שהם מחפשים אצל אותו אדם.

 

הרבה פעמים פונים אלי אנשים מתחומים רחוקים מאד ממה שאני עושה,

ומבקשים שאני אעזור להם עם מכירת המוצר שלהם. הם בדרך הזאת עושים שתי טעויות שגורמות לי תמיד להגיד לא לכאלו הצעות.

טעות ראשונה, הם לא קשורים בכלום למה שאני עושה, אז גם לאנשים שנמצאים ברשימה שלי יש סיכוי גדול מאד שזה בכלל לא יעניין אותם.

טעות שניה, הם לא מסבירים לי למה בכלל כדאי לי לעשות איתם את שיתוף הפעולה, הם לוקחים בחשבון שאני מכירה את המוצר שלהם או ששמעתי עליו בדרך זו או אחרת.

 

כשאתם פונים למישהו אתם צריכים שהוא יתלהב ממש כמוכם בקורס הדיגיטלי שלכם,

כי אחרת הוא לא יצליח למכור אותו, הוא חייב להאמין בקורס שלכם, והוא חייב לרצות לשווק דווקא אותו מכל שאר האופציות שיש לו כאן באתר או בכלל.

סביר להניח שאם הקורס שלכם זול מאד, אותו אדם לא ירצה להפנות את כל המשאבים שלו כדי למכור לכם את הקורס.

במקרה כזה, אתם יכולים לעשות אחד משני דברים,

להכין קורס יותר גדול ולמכור אותו במחיר יותר גבוה, לצרף כמה קורסים ביחד ולמכור אותם כחבילה עם מחיר יותר גבוה.

וכך גם לכם יהיה שווה יותר להפנות אנשים שימכרו לכם.

או שתתנו עמלה גבוהה יותר וזה כמובן בתנאי שאתם יודעים שיש לכם מערכת מכירות כך שהלקוח שקנה את המוצר הראשון יקנה גם מוצרים נוספים ולכן שווה לכם לתת סכום גבוה יותר לאפיליאט שלכם.

והכי חשוב, תזכרו שמדובר באנשים, כדאי לסכם את הכל מראש ובכתב ביניכם כדי שלא יהיו אי הבנות על כמה מגיע לכל אחד מהצדדים.

 

אם אתם רוצים למצוא שיתופי פעולה בקלות של אנשים שמעוניינים למכור עבורכם את הקורסים שלכם, אני ממליצה לכם להצטרף לשבט הלפיד, כך תוכלו להיות בקשר עם הרבה מאד אנשים כמוכם שרוצים להפיץ את הידע הלאה.

ואם אתם רוצים לדעת איך להתנהג עם שותפים כך שהם ירצו למכור דווקא לכם או אפילו רק לעשות שיתופי פעולה איתכם (למרות שאולי אתם מתחילים והם כבר ותיקים בתחום) אני ממש ממליצה לכם להצטרף לקורס שילוב כוחות שבו תקבלו כלים איך לפנות נכון לשותפים, ואיך להגיע לאנשים שאולי היום אתם חושבים שהם מחוץ לתחום שלכם

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

איך להפעיל תוכנית שותפים (אפיליאט) באתר שלכם, ומתי ממש לא כדאי לעשות את זה

רוצים ששותפים ימכרו בשבילכם את המוצרים שלכם באתר? יש דרך מאד קלה לעשות את זה, רק להוסיף תוסף ובום יש לכם תוכנית שותפים. או שלא? לחצו כאן כדי לקרוא איך מפעילים תוכנית שותפים כך שהיא תהיה מוצלחת והשותפים שלכם ירצו למכור עבורכם את המוצרים שלכם וכל הצדדים ירוויחו

למה כל עסק צריך מועדון לקוחות דיגיטלי

מועדוני לקוחות זה אחד ההמצאות הטובות ביותר שהמציאו אי פעם, ומועדון לקוחות דיגיטלי עולה על כולם, העלויות נמוכות מאד והתשואה גדולה מאד. הכנסו לכאן כדי לקרוא על המועדון שלכם.

מה אורך הקורס הנכון? אתגר הלפיד – יום 9 מתוך 30

מה אורך הקורס הנכון? כמה תוכן כדאי לשים בקורס הראשון שאתם מוציאים לאור? איך לתמחר את הקורס הזה כך שאנשים יהיה להם סיבה לקנות אותו מהר גם אם הם עדיין לא ממש מכירים אתכם? קראו כאן