ראיון עם רוזין רוזנבלום – מה הכוח של המילים בשיווק

היא הלכה להתחתן עם 17 לקוחות שלה, היא עשתה הפגנה בכיכר רבין, היא היתה מבוקשת.

קבלו את רוזין רוזנבלום מלכת הכתיבה השיווקית בארץ, והמשווקת הכי יצירתית שאני מכירה. הפעם הראשונה שנתקלתי בה היתה בסרטון שהיא פרסמה לפני 5 שנים בערך, כשהיא מתחתנת עם הלקוחות שלה, והרב היה המנכ”ל של רב מסר, רוני הורוביץ.

זה כל כך תפס את העין שלי, שאני זוכרת את הסרטון הזה עד היום, וזה המומחיות של רוזין, להשאר אצל כולנו בלב הרבה מאד זמן.

כמובן שלא יכולתי שלא להזמין אותה לראיון בתוכנית על הדרך, ועל זה בדיוק דיברנו.

איך לוקחים את המילים והופכים אותם למסר כזה שלא יוכלו להתעלם ממה שאתם עושים.

המילים לא משמשות אותנו רק בכתיבה שיווקית, בכל הזדמנות שיש לכם תקשורת עם קהל היעד שלכם אתם משתמשים במילים, אם זה בכתיבה ואם זה בדיבור. השאלה היא איך מעבירים את המסר שלכם לאנשים שמולכם.

בין השאר גם דיברנו על זה שאנשים מחפשים בחוץ את התשובה מה מיוחד בהם, ומחפשים יחוד עסקי מתחת לאדמה, כשזה כל הזמן עומד להם מול העינים. לכל אחד יש משהו מיוחד שהוא רק שלו, והמשהו הזה מתבטא בצורה שבה אותו אדם מתבטא במילים. הרבה אנשים מנסים להיות חברה גדולה ולתת תחושה של עסק ענקי, אבל זה חוזר להם לפרצוף כאשר יש להם אולי תדמית של מצליחנים אבל בפועל רק הם יודעים בסתר ליבם מה הולך בחשבון הבנק שלהם באמת. היחוד העסקי של העסקים הקטנים זה דווקא האנשים שנמצאים מאחורי העסק, ולכן כל אחד צריך למצוא את הקול שלו ולא לנסות לחפש במקום אחר.

אגב החיפוש הזה לוקח זמן, זמן עיכול ועיבוד, של מה אתם באמת מוכרים, ומי באמת האנשים שרוצים לקנות את המוצר שלכם.

אחד הדברים שרוזין ציינה הוא שאי אפשר להדביק מוצר לאנשים, אנשים צריכים לרצות לקנות את מה שיש לכם להציע להם, ולכן התהליך הוא דווקא הפוך. קודם בודקים מי קהל היעד שלכם, ומה הם רוצים. אפשר לצאת לדרך ולמכור גם לפני שהמוצר מושלם או לפני שאתם יודעים בדיוק מה המסר שלכם המדויק, כי אין דבר כזה למכור במכה אחת, ואין דבר כזה דף מכירה שיוצא לאויר העולם וישר מוכר במיליונים.

היופי בשיווק באינטרנט זה שאתם יכולים לשפר ולשנות תוך כדי תנועה, אז אולי חלק מהאנשים ראו את מה שכתבתם או שמעו בוידאו את מה שאמרתם, אבל סביר להניח שהם ימשיכו הלאה ולא יזכרו את הפשלה ש%L7שבתם. %L7אתם יכולים להמשיך ולתקן עד לפעם הבאה שהלקוחות שלכם יראו את מה שכתבתם.

תשחקו עם המילים, תשנו אותם, תקשיבו למה שהלקוחות שלכם אומרים לכם, בכל צורה שהם אומרים, ואתם תגלו שאם הזמן המכירות שלכם משתפרות רק מעצם ההקשבה והתיקון שבא אחר כך.

מומלץ להקשיב לתוכנית יותר מפעם אחת, כי רוזין נתנה לכם שם כמה מתנות מדהימות תשמרו את הדף הזה.

לחצו על המשולש כדי להאזין לתוכנית: (בסמארטפונים המשולש עולה על הקו, חפשו אותו)

אפשר ללחוץ כאן עם עכבר ימין ולהוריד את הקובץ למחשב

רוזין רוזנבלום - מה הכח של המילים בשיווק

רוזין רוזנבלום

רוזין רוזנבלום בתוכנית על הדרךמומחית בכתיבה שיווקית, ושיווק יצירתי עם דגש על עסקים קטנים. אחת המשווקות המקוריות והנועזות שפועלות כיום בשיווק הכי יצירתית בתעשיה, יסדה את הקורס לכתוב כדי למכור שעד היום עברו כמעט 1000 אנשים, מייסדת את האוצר של רוזנבלום שהוא האקדמיה האינטרנטית לעסקים קטנים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מה זה עסק דיגיטלי – אב/אוגוסט 2016

אנחנו נמצאים היום בעולם דיגיטלי, סביבת העבודה שלנו היא במחשב, כשאין לנו אינטרנט העסק שלנו כמעט מושבת בכל מה שקשור לעבודת השיווק והעבודה המשרדית. אצל הרבה מאד עסקים בזה נגמר העניין, אולם המעבר לרשת הוא עניין של זמן. היום לרוב העסקים יש אתרי אינטרנט, לרבים יש עמודי...

איך מקדמים את האתר לבד- והאם יש טעם לשלם למקדמי אתרים

יש שתי דרכים לקדם את האתר בגוגל, דרך אחת היא בדרך “הטבעית” שנקראת seo, כאשר מקדמים מילים מסויימות כדי שאנשים יגיעו לאתר שלכם אחרי שהם מחפשים את המילים האלו בגוגל. הקידום הזה הוא קידום טבעי כי האתר שלכם אמור להיות במקומות הראשונים של גוגל בלי להשקיע כסף...

מגילה – מה גודל – אורך הקורס הראשון שעושים? אלול/ספטמבר 2016

מה אורך, גודל והיקף הקורס הדיגיטלי שאני צריך לעשות היא שאלת מפתח שצריכה להישאל כשמכינים את הקורס בחרנו נושא, ויש לנו לא מעט ידע בנושא, להתחיל לסדר אותו ולארגן אותו זה אתגר. לפעמים זה מרגיש כאילו הנושא שלנו יכול למלא שעות על גבי שעות, כי כל פעם שאנחנו מדברים עליו אנחנו...

חדש מהמכללה למקצועות הידע באינטרנט:

קורס הכנה חינם לקראת הלימודים במכללה

לכל מי שחושב להכין קורס דיגיטלי

תנו לי 75 דקות (שעה ורבע), ואני אראה לכם
איך לבחור נושא לוהט
לקורס הדיגיטלי הראשון שלכם
שימכר בקלות לקהל רעב

להרשמה לקורס בחינם לחצו כאן

כל האמת על קורסים דיגיטלים - שאף אחד לא רוצה שתדעו עליהם

האם קורסים דיגיטלים הם הכנסה פאסיבית?

  •  מהם 3 התחומים שבהם אפשר לעשות הרבה כסף ומה קורה אם לא בוחרים בהם
  • למי אסור בשום אופן לבחור בקורסים דיגיטלים כמקור הכנסה
  • כמה כסף אפשר להרוויח מקורסים דיגיטלים והאם זה קרוב למספרים שמציגים לנו
  • ובשורה התחתונה, האם כדאי לבחור להכין קורסים דיגיטלים כמקור הכנסה יחיד או כהכנסה משלימה

גלילה למעלה