ראיון עם אורית נחתומי גורדון – איך הבאת את רוברט שמין לישראל

לפני שנה הצטרפתי לפרוייקט איקס של רוברט שמין בישראל.

עשיתי את זה כי אני מאמינה שצריך ליצר הכנסות ממקורות שונים.

כך שבנוסף לקורסים הדיגיטלים שאני מאד אוהבת התחלתי ללמוד איך להקים עסק נוסף בנדל”ן בארה”ב.

במסגרת הפרוייקט, קיבלנו מתנה.

זכינו בחופשה לילה בצימר במפגש הראשון של כל פרוייקט איקס. כל החברים בקבוצה שלי זכו.

השבוע סוף סוף ניצלנו את ההזדמנות, וגם הוספנו לילה שני כי אם כבר נוסעים לצפון לפחות להיות שם מספיק זמן שלא יצא שניסע ואז נחזור.

הגענו לצימרים של אורית ויעלית במגדל ליד הכנרת. כבר כשנכנסנו התחלתי להרגיש רוגע אמיתי. הצימר כולו צבוע בתכלת אקווה, שזה תכלת עדין מאד, הצימר מתוק ונותן תחושת עטיפה. ליד הצימר יש בריכה פרטית שכמובן לא נכנסו כי היה ממש גשום, ויש גם ג’קוזי בחוץ.

היה כיף, אני ממליצה לכם בחום להגיע לשם לחופשה נעימה. לחצו כאן כדי להגיע לאתר שלהן.

בכל מקרה, ניצלתי את ההזדמנות וביקשתי מאורית נחתומי גורדון להתראיין לכאן לאתר כדי שגם אתם תוכלו לשמוע את הסיפור האישי שלה, שהוא מדהים. אחרי שעה של שיחה עם אורית הבנתי שזה הולך להיות רק ראיון אחד מתוך כמה, כי ככל שהיא התקדמה עם הסיפור של פרוייקט איקס, ורוברט שמין, הבנתי שיש עוד הרבה מאד לשמוע ממנה.

בחלק הראשון של ההקלטה, תוכלו לשמוע איך בכלל אורית גילתה את רוברט שמין, ומה היא עשתה כדי להביא אותו לארץ. (זה לא היה פשוט בכלל ליצור איתו קשר ישיר…). אורית החליטה להביא את רוברט שמין לארץ ויהי מה. כשהוא כבר הסכים לשמוע ממנה, הם חתמו על הסכם של 3 סעיפים. למרבה ההפתעה רוברט שמין הסכים להגיע לארץ. ואורית יצאה להרפתקאה שלה מלווה בשני הילדים שלה שעזרו לה להפיק אירוע ענקי שבו רוברט ידבר.

בחלק השני, תשמעו איך אורית נחתומי גורדון נשארה אופטימית לגמרי, גם כשזה היה נראה שהולכים להגיע לכל ההרצאות של רוברט בערך 7 אנשים. ואיך היא הצליחה למלא בסוף את האולם ברגע האחרון, ולכסות את ההוצאה (וקצת להרוויח) בשיחה שלה עם רוברט הוא שאל אותה אם יש לה כסף להפסיד כי באירועים ראשונים תמיד מפסידים כסף, במדינה כמו שלנו זה 50,000 דולר, כי אנחנו מדינה קטנה, באירועים גדולים באמריקה זה יכול להגיע גם לחצי מיליון דולר. במקרה היה לאורית בצד 150000 שקל שהיא החליטה לשים על האירועים של רוברט שמין, והיא ממש קיוותה שלא להפסיד כסף. (והיא הצליחה בגדול).

כמה שבועות לפני האירוע רוברט שמין שאל את אורית איך מתקדמת ההרשמה, היו לה אז 7 נרשמים. כדי לא להדאיג אותו היא אמרה לו שהכל בשליטה, למרות שבכלל לא היה ברור איך הם ימלאו את האולם באנשים. כשהיא סיפרה לו אחר כך מאוחר יותר מה באמת היה המצב, הוא אמר שהוא הרגיש שזה לא טוב, אבל לא היה לו מושג כמה גרוע זה. אפשר רק ללמוד מזה כמה לא צריך להתיאש כי הכל יכול להשתנות עם האנשים הנכונים והפעולות הנכונות. ואם מספיק מתעקשים להמשיך בדרך. (כשאתם מרגישים מיואשים מהנדל”ן או מכל פרויקט אחר שאתם עושים, בואו לשמוע שוב את הסיפור של אורית נחתומי גורדון, זה יעזור לכם להרים את עצמכם להמשיך להתמיד במה שאתם עושים)

 

בחלק השלישי, על הבמה רוברט מפתיע את אורית , וקובע מול כל הקהל שהגיע, תאריך לביקור נוסף, חודשיים מאותו כנס ראשון. אורית הבינה פתאום שיש לה עוד פעם את אותו מסע שאולי שוב רק ברגע האחרון הכל יתמלא, והפעם היא כבר מצרפת אליה את גילעד וארז שיעזרו לה. בזמן הפרידה מרוברט אורית ממשיכה ובחוצפה ישראלית אומרת לרוברט שהיא רוצה להיות המפיקה הבינלאומית שלו.

רוברט שאל אותה אם היא יודעת מה זה אומר, ואורית ענתה שכן, שהיא קובעת לו מתי הוא יהיה ואיפה הוא יהיה, וכל השאר עליה. בתקיעת כף הם יצאו לדרך משותפת.

אגב נתון מפתיע, ידעתם שרק שליש מהניגשים לפרוייקט איקס מתקבלים אליו?

בחלק האחרון, אורית קופצת קצת קדימה בזמן, ומספרת על הקפיצה הגדולה של החברה שלה ושל ארז וגילעד, ומה הם עשו כדי להפוך את פרוייקט איקס למשהו שהוא הרבה יותר גדול מבניית עסק מניב של נדל”ן.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה זה מערכת לבניית אתר

לכל אתר שאתם רואים ברשת יש איזור של ניהול מאחורי הקלעים, שאתם כגולשים לא יכולים לראות את האיזור הניהול. איזור הניהול הזה הוא המקום שבו בעל האתר יכול לשלוט על כל דבר שקורה בו, החל מהתוכן עצמו, דרך העיצוב, ועד לבדיקה כמה אנשים הגיעו לאתר וכמה זמן הם היו בו. כל...

ראיון עם חגי שלו – איך לבנות דימוי חיובי של משווק באינטרנט חלק 2

חגי שלו ממשיך בהדרכה איך לבנות דימוי חיובי של משווק באינטרנט, איך יוצאים מהפלונטר של התחושה ששיווק זה לא בשבילי. לחצו כאן כדי להאזין להמשך הפודקאסט

בדרך לבמה עם הזמרת גיטל ואטורי – איך להשתיק את הביקורת העצמית

גיטל ואטורי התארחה אצלי בתוכנית בדרך לבמה, וחשבנו לעצמינו איך מתמודדים עם הביקורת העצמית, שיכולה לשתק את היצירתיות ולגרום לנו לא לצאת בכלל ולהגשים את החלומות שלנו.

חדש מהמכללה למקצועות הידע באינטרנט:

קורס הכנה חינם לקראת הלימודים במכללה

לכל מי שחושב להכין קורס דיגיטלי

תנו לי 75 דקות (שעה ורבע), ואני אראה לכם
איך לבחור נושא לוהט
לקורס הדיגיטלי הראשון שלכם
שימכר בקלות לקהל רעב

להרשמה לקורס בחינם לחצו כאן

כל האמת על קורסים דיגיטלים - שאף אחד לא רוצה שתדעו עליהם

האם קורסים דיגיטלים הם הכנסה פאסיבית?

  •  מהם 3 התחומים שבהם אפשר לעשות הרבה כסף ומה קורה אם לא בוחרים בהם
  • למי אסור בשום אופן לבחור בקורסים דיגיטלים כמקור הכנסה
  • כמה כסף אפשר להרוויח מקורסים דיגיטלים והאם זה קרוב למספרים שמציגים לנו
  • ובשורה התחתונה, האם כדאי לבחור להכין קורסים דיגיטלים כמקור הכנסה יחיד או כהכנסה משלימה

גלילה למעלה