ראיון עם מינדי ונעמי – איך להוציא משכורת קבועה מהעסק שלך?

לפני כמה שבועות יצא לי לשוחח עם גיסתי, שגם היא עצמאית ובעלת עסק. דיברנו על המשכורת שנכנסת מהעסק ואיך להפריד חשבונות בנק.

ואז היא אמרה לי משהו מאד מפתיע, שפעם יועץ עסקי אמר לה:

כל עסק חייב להחזיק חשבון בנק נפרד מהחשבון הביתי כדי לדעת בדיוק כמה כסף נכנס וכמה כסף יוצא, ובמילים אחרות כמה באמת רווח יש מהעסק. רווח הוא מה שנשאר אחרי ההוצאות של העסק. לכן יכול להיות מצב שבו יש לכם הרבה הכנסות, אבל במקביל יש לכם גם הרבה הוצאות בעסק, ואז אתם לא לגמרי יודעים כמה כסף באמת יכול ללכת למשכורת החודשית שלכם.

טוב עד כאן זה היה ברור לא חשבתי אחרת.

מה שהפתיע אותי היה ההמשך של ההנחיה של אותו יועץ עסקי. הוא המשיך ואמר שכל אחד קובע לעצמו כמה כסף יכנס בסוף החודש לחשבון הביתי. ואם חודש אחד לא נכנס מספיק כסף מהעסק אז עדיף להכנס למינוס בחשבון העסקי, בכלל הוא אמר עוד משהו שנוגד את ההגיון האישי שלי וזה שחשבון עסקי חייב להיות במינוס כל הזמן. (אם מישהו אומר לכם את זה, תחשבו פעמיים האם הוא יועץ עסקי טוב).

היא סיפרה על חברה שלה שהקשיבה לאותו יועץ, ואכן בכל חודש לקחה לעצמה משכורת לפי מה שהיא קבעה לעצמה בלי קשר לכמה כסף נכנס לחשבון הבנק, והחלק המצחיק הוא שיום אחד החברה הודיעה לגיסתי שהיא החליטה להעלות לעצמה את המשכורת, ולכן היא התחילה למשוך יותר כסף לחשבון הביתי. בפועל, זו טעות ענקית, החשבון של העסק הוא לא הלוואה בלתי נגמרת, ויום אחד זה יכול להגמר בפשיטת רגל. תזהרו, מיעוץ כזה.

עסק יכול ליפול לבור עמוק של חובות, וכבר ראינו אנשים טובים שפשטו את הרגל בגלל הרגלים רעים של התנהלות כספית בעסק. כאשר מושכים כסף מהחשבון העסקי והוא נכנס למינוס, החשבון העסקי משלם עמלות וריביות לבנק בדיוק כמו חשבון משפחתי, בקטע הזה אין הבדל. בינינו, לא חבל על כל העמלות המיותרות האלו?

היום בררתי את זה סופית מול מינדי ונעמי מומחיות לכלכלת המשפחה שהן גם עוזרות לעצמאיות לדעת איך לשלב את החשבון העסקי עם החשבון המשפחתי (או יותר נכון איך להפריד אותם)

בשיחה מגניבה לגמרי, עם שתי אורחות הפעם, בררנו הרבה סוגיות שקשורות לחיבור בין הבית והעסק. והכי חשוב, איך אפשר לדעת מראש כמה משכורת יכולה להכנס בסוף החודש, ומה עושים אם לא מגיעים לגובה המשכורת שקבעתם לעצמכם. (רמז, לא למשוך את הכסף בכל מקרה מהחשבון העסקי, זה לא פותר את הבעיה.)

בשורה התחתונה, ההתנהלות של העסק שלכם חייב להיות בנפרד מהמשפחה, ואת ה"משכורת" שלכם, אתם לא קובעים לפי מה שבא לכם, אלא לפי הרווחים בפועל.

יש כאן מלא טיפים חשובים תקשיבו עכשיו לראיון:

לחצו על המשולש כדי להאזין לתוכנית: (בסמארטפונים המשולש עולה על הקו, חפשו אותו)

מינדי ונעמי - איך להכניס משכורת קבועה הביתה מהעסק שלך?

מינדי ונעמי

כלכלה בריאה

IMG_0215מינדי ונעמי, מאמנות לכלכלת המשפחה ומומחיות לניהול הכסף בבית ובעסק

הן מלמדות איך אפשר לנהל את הכסף בקלות ובפשטות :

איתן מגלים שיש כסף !

יוצאים מהמינוס ומהחובות בקלות ובמהירות, יש מספיק כסף לקנות כל מה שחשוב, העתיד הכלכלי ברור ובטוח, אפשר לישון בלילה בשקט, אפשר לעבוד פחות ולהרוויח יותר בעסק, אפשר ליהנות מהכסף במקום לדאוג כל הזמן

מלבד ליווי אישי למשפחות ולעצמאיים, הן מעבירות סדנאות וקורסים על ניהול הכסף בבית ובעסק. הסדנאות והקורסים מועברים גם פנים אל פנים וגם באינטרנט.

מינדי ונעמי וצוות המאמנות שלהן ליוו כבר מאות משפחות ב 4 השנים האחרונות בשיטה שהן פיתחו, כלכלה בריאה , שיטה ייחודית בארץ ובעולם.

אם הנושא מעניין אותך אפשר לצור קשר בטלפון 055-8877272 ואפשר להיכנס לאתר שלהן www.healthyfinances.co.il להתרשם מהתכנים ולקבל מהן מתנה 21 טיפים בחינם שיעזרו לך לנהל את הכסף.

3 טריקים שיקפיצו את העסק שלך קדימה ויזרימו כסף לחשבון הבנק שלך!

 

ID-10065560בטריק הראשון נגלה לך מדוע יש לך בלאגן כלכלי, למה את מסתבכת עם כסף, למה את לא באמת יודעת האם את מרוויחה או מפסידה בעסק, וכמה…

בטריק השני נגלה לך מה האומץ שאין לרב העצמאיות, את תראי מה עושות אלה שיודעות כמה הן מרוויחות בחודש ואיך הן יוצרות מצב שבו הן מרוויחות יותר מחודש לחודש.

בטריק השלישי נגלה לך  איך להפסיק לפחד מכמה כסף ואם בכלל תרוויחי, בכל חודש….

כך תוכלי ליהנות מהעסק שלך ולחיות ממנו בביטחון כלכלי ובשקט נפשי רק בזכות העובדה הפשוטה

שנראה לך כיצד להבטיח את השכר שלך

  • מבלי לעבוד יותר קשה,
  • בלי לעשות יותר מכירות,
  • בלי לקבל עוד לקוחות
  • או להשקיע כספים בשיווק ופרסום

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

האשליה של הסרט "הסוד"

אני מניחה שאין היום הרבה אנשים שלא נחשפו לסרט "הסוד" – המסע של רונדה בירן לגילוי סוד ההצלחה. הסרט הזה מציג את ה"סוד" הגדול של איך להצליח בכל תחום בחיים, אבל הוא אחד האסונות הגדולים ביותר. בגלל הסרט הזה אנשים התחילו לעשות מדיטציות ולהמהם לעצמם...

איך בוחרים נושא לקורס און ליין? 5 שיטות פשוטות – אתגר הלפיד יום 2 מתוך 30

בחירה של נושא לקורס און ליין מאחר וזה אחד הדברים שעולים הרבה מאד פעמים מאנשים. לרבים יש רעיונות ויש תחומי ידע רחבים, אבל בחירת נושא לקורס יכולה להיות מאד מאתגרת. אז בסרטון הבא הבאתי כלים ושיטות לבחירה של נושא לקורס.

אתגר הלפיד 14 – איך לכתוב כותרת שתגרום ללקוחות להתעניין בקורס שלך

כשאנחנו עושים קורס דיגיטלי או כל מוצר אנחנו מחליטים מי הקהל שלנו, ומה השאלה או הבעיה שאנחנו רוצים לפתור להם ככל שאנחנו יותר ממוקדים בקהל שלנו, בבעיה שמטרידה אותם ככה קל לנו יותר לבחור את השם לקורס. שם הקורס כדאי שיכלול את השם של הקהל והבעיה שמטרידה אותו. תגרום ללקוח להבין שהקורס הוא בשבילו. תגרום ללקוח להבין בדיוק במה הקורס מטפל ולמה הוא עוזר.