איך לעבוד על גוגל עם מילות מפתח שיביא אלינו עוד לקוחות לאתר

אנחנו נמצאים בעידן המידע,

לפחות זה מה שאומרים לנו מסביב. והשאלה הגדולה מה זה אומר להיות בעידן המידע?

השיווק באינטרנט עובד בעיקר למי שבולט , ואפשר לבלוט בכמה דרכים. הדרך הראשונה זה להיות ראשונים בגוגל, הדרך השניה היא לפרסם בתשלום בכל מיני אתרים, והדרך השלישית היא לעשות אוסף של פעולות שונות כדי להיות בכל מיני מקומות שבהם מסתובב הקהל.

לפני כמה שנים חשבו שכדי להיות ראשון בגוגל צריך להוציא הרבה קישורים מהאתר וגם להכניס הרבה קישורים מהאתר. זה עדיין נכון במידה מסויימת אבל בגלל שגוגל כבר מכיר את השיטות שלנו להגדיל כניסות לאתר, לפני שנה וחצי היה עידכון ראשון, שבו בלילה אחד אתרים ותיקים ירדו מאד בדירוג שלהם בגלל השיטה הזאת של החלפת קישורים .

בשביל החלפת הקישורים היו מקדמי האתרים מקימים אתרים פיקטיבים שכל מטרתם היא להוציא קישורים החוצה אל האתרים שאותם הם קידמו.

היה עוד עניין, הרי כל החיפוש בגוגל נעשה דרך מילים ומשפטים שאנשים מחפשים, וזה נקרא מילות מפתח, אם עלית על מילות המפתח של המחפשים בגוגל אז גוגל הביא לקוחות לאתר שלך. ואז נוצר מצב אבסורדי שאנשים ממש כתבו בכח מילים כדי להתאים אותם לגוגל, וכל מה שיצא זה היה גיבוב של שטויות שבין לבין היו כמה מילות מפתח.

אז גוגל באותו עידכון שבו הוא הוריד את הדירוג של הקישורים, גם הוריד בבת אחת את האפשרות להשתמש במילות מפתח מתאימות. כלומר עכשיו אי אפשר סתם לכתוב מילים ולקוות שגוגל יאהב את האתר שלכם, הוא צריך לראות שיש באתר תוכן רלוונטי לקורא.

לכן

היום אנחנו נמצאים בעידן המידע,

כלומר עליכם באמת לכתוב מידע אמין, וטוב עבור הקורא, כי אם הוא יגיע אל האתר שלכם ויגלה שסתם כתבתם לו מילים כדי להתאים אותם לגוגל אבל אין שום קשר בין המילים האלו למה שהוא מחפש את התשובה עליו הוא פשוט יעזוב את האתר שלכם מהר,

ואז גוגל יזהה שאין לגולש מה למצוא באתר שלכם וזה יוריד את האתר שלכם מהעמוד הראשון או השני של החיפושים.

רוב האנשים בכלל לא מגיעים לדף שני של החיפושים, לכן אם אתם לא בדף הראשון סביר להניח שאתם כמעט לא רלוונטים ואז צריך לחשוב על עוד דרכים איך לחשוף את העסק שלכם ללקוחות שלכם .

כדי שאתר שלכם יצליח הוא צריך שיהיה לו תוכן דינמי ורלוונטי. כלומר, במקום לתקוע סתם מילות מפתח עם כמה מאמרים סתמיים שלא עושים את העבודה, צריך לכתוב לקורא ולא לחשוב על גוגל בכלל. אם התוכן שלכם יהיה טוב ומשמעותי. גוגל יראה את האתר שלכם.

אז בטח אתם תוהים איך מביאים לקוחות לאתר שלכם אם אי אפשר באמת לעבוד על גוגל כי השיטות הישנות כבר לא עובדות .

צריך לעשות פעולות אקטיביות של הבאת גולשים אל האתר שלכם, לפחות בשלבים הראשונים שבהם האתר שלכם עדיין לא עולה גבוה בגוגל. ככל שתהיו בשוק יותר תחרותי כך כמויות התוכן שאתם צריכים להכניס לאתר שלכם צריכות להיות כמויות גדולות יותר.

הדרך הטובה ביותר היא לפתוח אתר שיש בו אפשרות לכתיבת בלוג, כלומר כתיבת פוסטים מתחדשים.

כדי שגוגל יראה אתכם צריך להתמיד בכתיבת הפוסטים, ככל שיש לכם יותר תחרות בגוגל, כך צריך לחדש את התוכן לעיתים קרובות יותר. בשלב הראשון מומלץ לכתוב פוסט לפחות פעם ביום.

אחרי חודשיים שבהם הבלוג שלכם כבר עמוס בתוכן, אפשר להוריד את קצב הכתיבה לאחת ליומיים שלשה, לאחר חצי שנה תראו את ההבדל.

בטח עכשיו זה נראה לכם בלתי אפשרי לכתוב פוסט כל יום. וזה נשמע ממש מיאש לחכות חצי שנה כדי לראות את התוצאות.

ולכן במקביל לכתיבת הפוסטים מומלץ להוסיף פירסום בתשלום. את הפירסום אתם רוצים להפנות לדף נחיתה שבו הגולשים יוכלו להשאיר את הפרטים שלהם וכך תוכלו לשמור איתם על קשר, אחר כך תוכלו להפנות אותם לפוסטים שאתם כותבים כך שתתחיל לכם תנועה לאתר בצורה מלאכותית. גוגל יראה את זה ויאהב את זה שמגיעים אנשים לאתר שלכם, וגם הוא יתחיל להזרים תנועה.

יש עוד כל מיני קיצורי דרך שיכולים לעזור.

אבל זה כבר לפוסט אחר.

מילות מפתח לכתיבת פוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

איך אפשר לפרסם את המוצרים והסדנאות ללא אתר?

 אחת ההמלצות הגורפות לעסק מתחיל היא להקים אתר שיהיה תדמיתי. לאחר ההקמה צריך להוסיף גם אפשרות להרשמה לתפוצה או לפחות טופס צור קשר, ובמקביל להפיץ את האתר כדי שתהיה תנועה אליו. אז איך בעצם אפשר להסתדר בלי אתר, כאשר מדובר בשיווק באינטרנט? התשובה שלי היא פשוטה: להקים...

ראיון עם אליק גורקי – למה לאדריכלים ומעצבים חשוב להיות חלק מלהקה

אליק גורקי מציג גישה חדשה, לא עוד כל אדריכל ומעצב לבדו מול הלקוחות, קריאה לכל האדריכלים והמעצבים להצטרף ללהקה שלכם, כדי שתוכלו להגיע ליותר לקוחות ולקבל השראה מאנשים אחרים שנמצאים בתחום שלכם.

איך למצוא מוצר טוב וחדשני, שיביא לכם הרבה כסף

איך באמת מוצאים את המוצר האולטימטיבי, איך אפשר לדעת מהו המוצר המושלם שתוכלו באמת להתחיל להרוויח ממנו הרבה כסף? השאלה הזאת היא לא השאלה הנכונה, השאלה הנכונה היא, מה חסר לאנשים כרגע שאני יכול להביא להם ולהשלים להם את הכאב הזה. מה הדבר שגורם לאנשים לא לישון בלילה שאני...