שיווק באימייל- מה לעשות עם רשימת תפוצה

מה עושים עם רשימת תפוצה

כולם אומרים הכסף נמצא ברשימה, אבל מה צריך לעשות עם הרשימה כדי להוציא את הכסף מתוכה?

1. לדעת מי קהל היעד שלך- שואלים אותי הרבה איך אפשר להשיג רשימת תפוצה, איפה קונים אותה. והתשובה היא שלא קונים רשימת תפוצה. רשימת תפוצה זו הקהילה שלך אנשים שבחרו לשמוע דווקא את מה שיש לך להגיד להם.

הסיבה העיקרית שאני לא ממליצה לחפש רשימות לקניה היא כי אתם רוצים ליצור קשר עם הרשימה שלכם, ואם תלכו לחפש אנשים שמוכרים רשימות (ויש דבר כזה) תגיעו לרשימות לא רלוונטיות, מי אמר שהרשימה הזאת בנויה מאנשים אמיתיים ואלו לא אימיילים פיקטיבים? דבר שני שצריך לחשוב עליו הוא שמן הסתם אלו שנמצאים ברשימה הם אולי לא הקהל המדוייק ולכן הם גם לא ירצו לשמוע ממך או לקנות משהו בכלל.

2. לכתוב לרשימה באופן קבוע- יש יזמים שאוספים רשימת תפוצה, אבל לא מדוורים אליה בכלל. מה שקורה זה , שאחרי כמה זמן שלא מדוורים לרשימה הם לא זוכרים מי אתם בכלל ולמה שלחתם להם מייל, ואז הם מסירים את עצמם .

3. להציע לרשימה לקנות מוצרים שלכם- פה נופלים הרבה יזמים, הם נורא מרחמים על הרשימה ולא רוצים להציק, אז אם כבר הם שולחים איזהשהו מסר, זה בדרך כלל יהיה משהו קל כזה לעיכול כמו שנה טובה או חג שמח, ועל הדרך הם יכתבו גם שיש איזהשהו מבצע לכבוד החג אבל רק אם אתם באמת רוצים אתם יכולים לקנות, ואז כמובן כאשר כותבים דבר כזה זה משאיר את הרשימה עם משהו פרווה כזה, ואף אחד לא קונה, ואז כמובן אותם יזמים לא ממש מבינים איך יכול להיות שהכסף ברשימה והם סוגרים את החשבון שלהם במערכת הדיוור האוטומטי.
4. להגדיל את הרשימה כל הזמן- רשימת תפוצה היא דבר דינמי, כל הזמן צריך להגדיל אותה, כדי להגדיל רשימה צריך לעשות פעולות כדי שזה יקרה, הרשימה לא תגדל מעצמה. (הדרכות להגדלת רשימה תמצאו במועדון- לחצו כאן כדי להצטרף)

5. מעקב אחרי מתחרים, ושיתוף פעולה- הרשמו לרשימות תפוצה של מתחרים שלכם, תראו מה הם עושים עם הרשימה שלהם, שתפו איתם פעולה אם הרשימה שלהם פעילה. זה גם יגדיל את הרשימה שלכם, גם תצרו קשרים טובים עם קולגות, וגם תבינו מה אתם צריכים לעשות עם הרשימה שלכם.

איפה כדאי לשים את רשימת התפוצה?

בטח שלא בג’ימייל שלכם.

מהסיבה הפשוטה שאין לכם שום בקרה על המיילים. אין לכם מושג מי פותח, ומה מעניין אותם.

את רשימת התפוצה שלכם כדאי מאד לשים בחברת דיוור אמינה, כמובן שיש לכם שפע של אפשרויות היום, וכולם די נותנים את אותו השירות.

יש היום כמה חברות שמאפשרות לכם להתחיל בחינם וכאשר אתם עוברים כמות מסויימת של משתמשים הם מתחילים לגבות כסף.

בדרך כלל זה סימן טוב, כשיש לכם אנשים ברשימת התפוצה שלכם כניראה שאתם כבר יודעים איך לאסוף אותם נכון, ועכשיו הגיע הזמן להתחיל למכור להם במיילים שאתם שולחים להם.

חברות דיוור מומלצות:

רב מסר - יש לכם כאן אפשרות לקבל חודש בחינם

שלח מסר - 250 נרשמים ראשונים בחינם

viplus -יש לכם 200 נרשמים ראשונים בחינם.

 

אלו החברות הישראליות, ואם אתם לא דוברי אנגלית ברמה מספיק גבוהה אני חושבת שכדאי לעבוד עם חברה ישראלית, התמיכה תהיה לכם בעברית, וגם ההדרכות וידאו שהם שמו באתר הם בעברית לעומת חברות דיוור אחרות שבהם ההדרכות הן באנגלית, וכל האתר מתפקד משמאל לימין.

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה