אנשים עוזבים את רשימת התפוצה שלי, מה עושים?

בכל רשימת תפוצה יש את אלו שעוזבים.

וזה אחד הדברים הטובים ביותר לרשימה שלכם.

תארו לעצמכם שלא היו עוזבים את הרשימה שלכם, אבל כל הזמן היו אומרים בחוץ איזה נורא זה לקבל מכם מיילים?

השאלה היא מה אתם מחפשים אנשים שישבו לכם ברשימה או לקוחות= אנשים שקונים?

רשימת התפוצה שלכם נועדה בראש ובראשונה ליצר לכם הכנסה.

אמנם אומרים שהכסף הוא ברשימה אבל באמת הכסף נמצא ברשימה פעילה שמוכרים לה.

 

כשאנשים עוזבים את הרשימה שלכם זה בעצם דבר טוב.

כי אז אתם מנקים את הרשימה מאנשים שכניראה לא בשלים להפוך ללקוחות שלכם.

יש כמה סוגים של אנשים שנמצאים ברשימה שלכם שהם פוטנציאלים לעזיבה.

  1. אוכלי חינם
  2. אנשים שלא הבינו מה אתם מוכרים
  3. אנשים שכבר לא צריכים את הפיתרון שלכם
  4. אנשים שלא פותחים את המיילים שלהם ומלכתחילה מכניסים תמיד את המייל ספאם שלהם
  5. אנשים שקנו מכם וכבר לא מרגישים צורך להמשיך להיות אצלכם ברשימה.

הכי גרועים אלו האוכלי חינם,

הם פשוט צורכים כל מה שנמצא באינטרנט בחינם, ואף פעם לא מרגישים שהם צריכים לשלם על מה שהם מקבלים. הם יורידו את כל המדריכים החינמיים האפשריים, הם יצפו ביוטיוב רק בסרטונים פתוחים. הם לעולם לא יקנו שום מוצר מידע, ולעולם גם לא יקנו שום מוצר שהם לא חייבים. הם יעדיפו להשאר עם הבעיות שלהם ולהתלונן שאין פיתרון אמיתי לבעיה שלהם מאשר לשלם למישהו שיפתור להם את הבעיה שלהם. אתם לא רוצים אותם בתוך הרשימה שלכם, ועדיף שהם יסירו את עצמם. בדרך כלל אוכלי החינם מסירים את עצמם מהרשימה ברגע שיש מכירה של מוצרים. לכן אתם צריכים תמיד למכור ברשימה שלכם כדי שאותם אוכלי חינם פשוט ילכו מהרשימה שלכם.

אנשים שלא הבינו מה אתם מוכרים

בדרך כלל מגיעים דרך מוצר מתנה שהוא לא מוצלח כל כך. כלומר המוצר עצמו לא משדר את מה שאתם רוצים באמת למכור אחר כך. לי זה קרה בהתחלה עם סודות מחדר התפירה, הוצאתי סדרת מיילים עם הדרכות בחינם, ומה שרציתי למכור היה מוצרים שהכנתי בעבודת יד. לא היה קשר באמת בין שני המוצרים האלו ולכן אלו שנרשמו לרשימת תפוצה לא הבינו למה אני מדוורת להם משהו שבכלל לא מעניין אותם.

אנשים שכבר לא צריכים את הפיתרון שלכם

 יכול להיות שהבעיה עברה לבד, יכול להיות שהם מצאו מישהו אחר שעזר להם לפתור את הבעיה שלהם (ובמקרה כזה כניראה לא מכרתם מספיק טוב את מה שיש לכם להציע). לפעמים הבעיה נעלמה פשוט כי הם החליטו לותר ולהמשיך לכיוון אחר. אצלי זה קורה עם אנשים שחושבים לעשות מוצרי מידע- קורסים דיגיטלים, ואז הם מגלים שהם לא רוצים בכלל להיות עצמאים והם חוזרים לעבודה שלהם וזהו. ואז הם יורדים מהרשימה שלי פשוט כי הם כבר לא מתכננים למכור קורסים דיגיטלים או להשתמש ברשימת תפוצה.

אנשים שלא פותחים את המיילים שלהם ומלכתחילה מכניסים תמיד את המייל ספאם שלהם

 אלו אנשים שבכל מקרה כניראה לא היו הופכים ללקוחות שלכם, הם דומים לאוכלי חינם, אבל לרוב אלו אנשים שנכנסו מסקרנות אבל לא היו מוכנים לשלם את המחיר של המייל שלהם, לפעמים הם מכניסים מייל סתמי שהוא בכלל לא המייל שלהם אלא רק קישקוש כי הם רוצים לראות מה יהיה בדף השני. אגב זאת הסיבה שאני תמיד שולחת במייל את מה שהבטחתי ולעולם אני לא נותנת את זה בדף השני לאחר ההרשמה כך אנשים חייבים ללכת למייל ולקרוא אותו. זה עוזר הרבה פעמים לחיבור חזק יותר וגם אנשים שהיו סקפטיים הופכים לקוראים נאמנים ואחר כך ללקוחות נאמנים (או שהם יוצאים מהרשימה)

אנשים שקנו מכם וכבר לא מרגישים צורך להמשיך להיות אצלכם ברשימה

יש מקרים שבהם אנשים קיבלו מכם את מה שהם חיפשו ולא מרגישים יותר צורך להיות אצלכם ברשימה, אלו לקוחות אבודים. כי אם הם לא מרגישים שיש לכם עוד מה לתת להם כניראה שאתם צריכים לבדוק מה מכרתם להם עד אותו רגע, כי אם המוצר שלכם לא הוביל למוצר נוסף אתם בבעיה גדולה יותר. ויחד עם זאת יהיו עדיין אנשים שיעזבו את הרשימה שלכם למרות שהם קנו משהו מכם.

יש המון סיבות ליציאה של אנשים מרשימת תפוצה, אתם לא צריכים לקחת את זה אישית. תחשבו על כל אחד שעוזב שהוא עוזר לכם לשלוח מיילים טובים יותר רק לאנשים שרוצים לפתוח את המיילים שלכם.

אם אתם רוצים ללמוד איך לבנות את רשימת התפוצה שלכם כך שהנרשמים שם יהפכו ללקוחות שלכם באמת הצטרפו עכשיו אל קורס קשר ישיר ואני אראה לכם איך בדיוק למצוא את האנשים הנכונים שיהפכו ללקוחות טובים שלכם שיקנו שוב ושוב.

לחצו כאן כדי להצטרף לקורס קשר ישיר עכשיו.

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *