תוסף לוורדפרס

• This topic has 3 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 6 months by נחמה שור.
מציג 3 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      צבי

רכשתי את התוסף לוורדפרס ששלחתם קישור אליו, במבצע לכל החיים 49$
      ואיני יודע האם צריך להוריד אותו למחשב וא”כ איך,
      לא מסתדר עם האנגלית שם

נחמה שור

הי צבי,
      בקרוב אני מתכננת להעלות קורס מלא על תוסף wishlist.
      בכל מקרה בנתיים, אתה נכנס לאפסומו, מזין את פרטי הגישה שלך, ואז הולך ללשונית My Products
      בלשונית הזאת אתה רואה את כל מה שרכשת באפסומו.
      אתה נכנס למוצר שרכשת, במקרה הזה wishlist
      בקצה של השורה יש לך חץ עם תפריט נוסף שיש בו את הלשונית Redemption Instructions
      אתה נכנס ללשונית הזאת,
      אתה לוחץ על השורה הראשונה יש שם כפתור אפור שכתוב עליו redemption code
      וזה מעתיק לך את הקוד למחשב,
      לאחר מכן בשורה הבאה יש קישור עם כפתור צהוב, אתה לוחץ על הכפתור הצהוב שכתוב עליו redeem now
      מכאן אתה ממשיך באתר של ווישליסט ולא באתר של אפסומו.

בלחיצה על הכפתור הצהוב באתר של אפסומו, זה יפתח לך את האתר של wishlist באתר הזה אתה מכניס את הקוד שהעתקת לפני רגע למחשב. וממלא את השם שלך והאימייל שלך.
      וזה יפתח לך את המוצר שרכשת.

אני לא זוכרת בדיוק מה קרה אחר כך, אבל עקרונית יש לך בתפריט העליון באתר של ווישליסט לשונית בשם DOWNLOADS
      אתה לוחץ עליה ושם יש לך את הפלאגין להורדה.
      אתה מוריד אותו מהאתר שלהם אל המחשב שלך ושומר אותו במקום שתזכור איפה שמרת.
      לאחר מכן אתה הולך לאתר שלך ושם אתה מתקין את הפלאגין כמו כל פלאגין אחר דרך קובץ.
      כדי להפעיל את התוסף באתר שלך אתה צריך לקחת את הקוד שווישליסט נותנים לך באתר שלהם ולהכניס אותו באתר שלך.
      זה נמצא תחת WishList Products License Key. באותו עמוד שמורידים את הפלאגין. (באתר של ווישליסט)

צבי

כיום עוד אין לי אתר, רכשתי אותו לעתיד.
      זה שמור שם לתמיד?
      אני יכול בכל זמן שהוא לעשות זאת?

נחמה שור

אתה יכול להשתמש בזה גם בעתיד, רק חשוב לפתוח את המוצר עכשיו דרך אפסומו, כי יש לך 60 ימים לפתוח אותו לפני שזה נעלם.
      אז תעשה את החלק הראשון של הרישום דרך אפסומו, תכניס את הקוד רכישה מאפסומו לווישליסט וזהו.

אחר כך אתה לא צריך להוריד את התוסף למחשב שלך כי בכל מקרה הוא יתעדכן בהמשך.
      כדאי לשמור את הקישורים והפרטים של ווישליסט במקום שתזכור אותם כדי שבעתיד כשתרצה להשתמש בזה יהיה לך את שם המשתמש והסיסמא שלך.

מציג 3 תגובות משורשרות
  • אתם חייבים להיות רשומים לאתר