תבנית

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 2 שנים, 3 חודשים.

• מאת
    תגובות

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום נחמה,

האם יש לך המלצה לתבנית בוורדפרס שהיא נוחה יותר לשימוש ולעיצוב? לדוגמא: שליטה בגודל חלון סרט הווידאו, שליטה צבע שורת הכתובת וכד’.

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום עליזה
    אכן יש לי תבנית שאני משתמשת בה היום לאחר הרבה מאד החלפת תבניות באתר הראשי שלי, (שבקרוב כל המערכת של הקורסים תפתח שם מחדש כולל מערכת השאלות ותשובות)
    קוראים לתבנית הזאת DIVI היא מותאמת מצוין לעברית ומאד נוחה לעצב כל דבר שרוצים, אפשר לשנות שם את הרוחב של העמודות את הגודל של התפריט העליון את הצבעים את התמונות, בקיצור הכל.
    יש לתבנית הזאת גם בונה דפים מעולה ונח לשימוש שמאפשר לך להתאים דפים מסויימים לעיצוב אחר, וכן ליצר דפי נחיתה בתוך האתר שלך.
    בקיצור, אני ממש מאוהבת בתבנית הזאת, והיא ממש חדשה אצלי בעסק. אני עוד לומדת אותה, וברגע שאני אגמור ללמוד אותה אני אכין הדרכה בעברית במיני קורס של התבניות.

התבנית עצמה נמצאת באתר שיש בו עוד 87 תבניות, והתשלום הוא פעם בשנה 69$ את יכולה להשתמש בתבנית הזאת או בתבניות אחרות שיש באתר הזה כמה פעמים שאת רוצה על כמה אתרים שאת רוצה. (לא כולם מתאימים לעברית)
    אני ממליצה בחום, יש להם מערכת תמיכה טובה, והם עונים על שאלות ובעיות די מהר.

זה הקישור : (קישור אפיליאט כך שאם תרכשי דרכו אני מקבלת אחוז מסויים מהם, ואת תוכלי לקבל הנחה על ההדרכה כשאני אוציא אותה)
    Divi WordPress Theme

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.