תבנית עיצוב

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      נחמהנחמה שור
      מנהל בפורום
      14,259 נקודות

האם אפשר לקבל המלצה על תבנית שמתאימה לאתר שבנוי מפוסטים על מוזיקאים וכל פוסט מכיל רק וידיאו בשלב זה? כלומר 6 – 10 פוסטים למוזיקאי שכולם סרטוני וידיאו?
      איזו תבנית מתאימה במיוחד לדעתך?

תודה רבה,

טלי

מצאתי תבנית נהדרת בתשלום לתחום המוזיקה כי זה תחום שיש לי תוכניות לגביו

58$ זה הרבה אבל היא נהדרת. אמשיך לחפש תבנית חינם ואשמח להמלצה.

מחר אני אסתכל בסרטים על ווידג’טים ואתקין .

לא ברור לי פרקטית למה להתקין אם זה מגיע עם התבנית, אבל אני רוצה לדעת איך לעשות הכל.

אני נהנית מהעבודה המצוינת והיסודית בסרטים.

תודה רבה,

טלי

נחמהנחמה שור
      מנהל בפורום
      14,259 נקודות

שלום טלי
      התבנית של העיצוב היא זאת שמחליטה איך האתר יראה, אבל זה לא רק זה, יש בתבניות היום הרבה שיכלולים שמוסיפים פונקציות לאתר שלא קיימות בתבניות אחרות כמו דפים בעיצוב מיוחד (לפי דבריך רצית דף של מוזיקאי זה בדיוק דבר שתלוי בתבנית בדרך כלל) . מאחר ויש עשרות אלפי תבניות ועדיין לא נתקלתי בצורך כמו זה שלך אין לי תבנית בראש שמתאימה ספציפית למה שאת צריכה, אבל בסוף המודול יש צ’ק ליסט שיעזור לך למקד את הצרכים שלך, לכי לחפש תבנית רק אחרי שאת ממלאת את הצ’ק ליסט כי אחרת תשבי שעות בחיפושים , תוסיפי את הצורך שלך בדף שמאפשר הכנסה של פרטים עם סרטונים, לצ’ק ליסט שמופיע ממש בסוף המודול כדי לעזור לך לקבל החלטה איזה תבנית את רוצה לאתר שלך.

לפעמים אי אפשר למצוא את מה שרוצים בתבניות החינמיות, כך שאם יש לך תבנית שמתאימה לך זה שווה את הכסף.
      רק חשוב לשים לב, אם זה אתר בעברית שהתבנית תתמוך בrtl כדי שלא יהיו לך בעיות עם עברית אחרי ההתקנה.
      בדרך כלל תבנית חינמית פחות צריך לבדוק עד הפרטים וגם לא כל כך כתוב עליה, מקסימום אם זה לא מתאים אפשר להחליף מיד, אבל תבנית שעולה כסף מומלץ לבדוק את זה לפני כן. יש תבניות שממש מציינות שהן מותאמות לעברית, ויש כאלו שרק מציינות שהן מותאמות לימין שמאל, גם זה מספיק.

58$ זה הממוצע של התבניות, רק כדי לסבר את האוזן, אם תלכי למישהו שיבנה לך תבנית מיוחדת לפי הדרישות שלך זה יעלה כמה אלפי שקלים, כך שזה אחלה מחיר.

אני ממליצה לך לרכוש תבנית מהקישורים שמופיעים כאן במודול, הם בדוקים ואכותייים כך שלא תסתבכי עם תבנית לא טובה שגם שילמת עליה כסף.

בכל מקרה, אני מבינה שעדיין לא צפית בכל המודול, ובמקרה הזה אני ממליצה לך לעבור על כולו ועל הצ’ק ליסט בסופו כדי לודא לעצמך מה בדיוק את רוצה שהתבנית תעשה וכך יהיה לך יותר קל להחליט איזה תבנית להחליף לאתר.

את לא צריכה לעבור על המודול של הווידג’טים עדיין, קודם תחליטי מהי התבנית שלך ורק אז תעברי על הווידג’טים זה יכול לבלבל אותך.

נחמה

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
גלילה למעלה