שלוש שאלות בקשר לקורס מנוע לצמיחה

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים וורדפרס ותוכנות אחרות שלוש שאלות בקשר לקורס מנוע לצמיחה

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 2 שנים, 5 חודשים.

• מאת
    תגובות

נחמה שור
    משתתף

1. יש לי אתר שבניתי לפני שנה. עמוד הפוסטים לא היה העמוד הראשי- המלצתך שהוא יהיה העמוד הראשי נראית לי נכונה. החלפתי את העמודים בהגדרות ב-‘קריאה’ אך אחכ לא יכולתי למצוא אותם תחת שום עמוד. החזרתי את המצב לקדמותו- מה צריך לעשות כדי שעמוד הפוסטים יהיה העמוד הראשי במצב כרגע?
    2. הורדתי את תוסף היוסט – אך הוא קיום בגרסה הרבה יותר מעודכנת ואני לא יודעת אם עשיתי כל מה שצריך-
    3. יש לי כל מיני תוספים האם אפשר לשלוח לך צילום מסך ותגידי לי איזה לזרוק? איזה לשמור ואיזה להפעיל?

אסנת קלנגל

נחמה שור
    משתתף

עמוד הפוסטים גם תלוי בתבנית שלך. יכול להיות שהתבנית לא תומכת בעמוד הבית כעמוד פוסטים, ויש שם הגדרות אחרות שלא מאפשרות להעביר את עמוד הבית לעמוד פוסטים, באיזה תבנית את משתמשת (את יכולה למצוא את השם שלה בעיצוב/תבניות)
    לגבי יוסט הוא עובד אותו דבר, רק השתנה לו העיצוב.
    את יכולה לכתוב כאן את שמות הפלאגינים שיש לך, אם זה אתר קיים אז יכול להיות שיש לך פלאגינים זהים בתפקיד שלהם לפלאגינים המומלצים בקורס. ויכול להיות שלא צריך לזרוק או להחליף אותם, יש המון פלאגינים טובים.

נחמה שור
    משתתף

אני משתמשת בתבנית twenty thirteen. רוצה שהעמוד הראשי יהיה עמוד הפוסטים.
    איזה פעולות אני צריכה לעשות כדי להעביר?(מפורט)
    ושהכל יהיה מסודר !!!!!

נחמה שור
    משתתף

נכנסים להגדרות / קריאה

הדבר הראשון שיש שם זה תצוגה בעמוד הראשי, את בוחרת פוסטים אחרונים. ואז אמור להיות לך שם פוסטים אחרונים בדף הבית.

אם זה לא עובד, חפשי בעמודים את דף הבית שלך, יכול להיות שהוא מוגדר שם כדף הבית בתוך הדף עצמו (יש הגדרות כאלו לפעמים) אם זה לא עובד, נסי להפוך את התבנית לאחת מהחדשות יותר של וורדפרס ותראי אם עדיין אין לך את דף הבית שלך כדף הפוסטים האחרונים.

נחמה שור
    משתתף

CKEditor for WordPress.
    Count Per Day.
    Custom Menu Wizard. Dynamic Widgets. Google Analytics Dashboard for WP. Google Tag Manager for WordPress.
    Google Tag Manager for WordPress.
    Jetpack של וורדפרס.קום. MOJO Marketplace. NK Google Analytics.
    PE Easy Slider.
    ravpage.
    Simple 301 Redirects.
    WP-PageNavi.
    אקיזמט.
    ווקומרס.
    וידג’טים מותנים.
    טפסי צרו קשר 7.
    יוסט SEO.
    ייבוא מוורדפרס.
    אסנת

נחמה שור
    משתתף

שלום אסנת,

התוספים תלויים במה שאת צריכה מהאתר, אם את צריכה חנות באתר, אז יש לך את זה. אני לא מכירה את mojo marketplace. אבל כל השאר, יכולים לעבוד ביחד, ביחוד אם את משתמשת בתבנית בסיסית של וורדפרס כמו 2013. אם הכל עובד כמו שצריך אז לא צריך לגעת בפלאגינים, רק להמשיך לעדכן אותם.

יש לך כאן כמה פאלגינים שחוזרים על עצמם:
    וידג’טים מותנים – Dynamic Widgets
    Google Analytics Dashboard for WP- NK Google Analytics

יש לך גם את ג’טפאק, תבדקי איזה פונקציות את לא צריכה שם ותכבי אותם חבל על הכפילויות.
    יש לך גם טפסים של צור קשר 7 וכתבת שאת משתמשת בטופס של ג’טפאק.
    ייבוא מוורדפרס הוא פלאגין מיותר, את יכולה להוריד אותו, כשתצטרכי תעלי אותו זמנית לצורך העברת תוכן ונתונים מאתר לאתר.

אני לא מכירה את MOJO Marketplace
    יכול להיות שהוא מקביל לווקומרס, ויכול להיות שהוא משלים אליו. תבדקי מול מי שהמליץ לך על הפלאגין הזה מה הוא בדיוק עושה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.