שדרוג תבנית

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 2 שנים, 5 חודשים.

• מאת
    תגובות

נחמה שור
    משתתף

שלום נחמה
    גיביתי, התקנתי את הפלאג אין, טיפלתי במקומות האדומים.
    הורדתי גירסה מעודכנת של התבנית, איך אני פותחת אותה לתוך האתר?
    תודה
    אורלי

נחמה שור
    משתתף

שלום אורלי,
    כאשר משדרגים תבנית בתוך האתר אין צורך להעלות אותה מחדש כי הגרסה הקודמת נמחקה והחדשה עלתה במקומה. זה הדרך הטובה ביותר לעדכן תבנית. לכן אם זו תבנית שתומכת בעידכונים את אמורה לראות את העדכון בתוך האתר עצמו באיזור השידרוגים כפי שאני מדגימה בחלק 3 כאן במודול הזה. ואחרי שעדכנת אמור להיות לך כתוב שהכל מעודכן ואין צורך לעדכן שום דבר. יכול להיות שיש לך עוד פלאגינים שאת צריכה לעדכן תבדקי את זה.

אם הורדת עידכון מהאתר של התבנית, אז קודם כל צריך לבדוק שהתבנית הזאת היא באמת טובה ועובדת עם הגרסה האחרונה של וורדפרס, כי גם תבניות חיצוניות שאת הפעם הראשונה שלהם מורידים מאתר חיצוני, אמורות להודיע לך בתוך האתר שיש עידכון ואין צורך להתקין אותם מחדש כאשר יש עידכון. אם זה לא המצב אצלך, אז תלכי לעיצוב, ערכות עיצוב, ותלחצי על כפתור הוספת חדש, בחלון החדש שיפתח אחר כך תבחרי העלאת תבנית עיצוב ומשם תעלי את הקבצים שאמורים להיות מכווצים .
    מומלץ להחליף לרגע את התבנית עיצוב לסתם משהו אחר לבנתיים, לא להבהל מהאתר הוא ישתבש לך לכמה דקות. ולמחוק את התבנית הקודמת כדי לא לערבב בין השידרוגים ואחרי שתעלי את התבנית מחדש תחזירי לתבנית שאת רוצה, ותבדקי שהדברים לא זזו במהלך ההורדה והעלאה מחדש של התבנית. (לכן מומלץ לשדרג ישירות מהאתר ולא להוריד את הגרסה מהאתר של התבנית)

ולכל מי שקורא את התשובה הזאת ולא מבין על מה אני מדברת, זה בגלל שעוד מוקדם לדבר על תבניות עיצוב אני מתייחסת להכל בהרחבה במודול 4.
    נחמה

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

גלילה למעלה