שאלה לגבי חנות

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 10 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

roitelr
    משתתף

מה את ממליצה כ-אמצעי תשלום בחנות- כלומר- פייפל זה ללא תשלומים
    ואני חייבת לאפשר תשלום בתשלומים.
    האם יש לך המלצה אישית למי כדאי להתחבר?

תודה

נחמה שור
    מנהל בפורום

אני אישית מחוברת לקארדקום, והם מאפשרים גם לשלם דרך פייפאל, היתרון בעיני לחיבור לחברה ישראלית, זה שיש אפשרות ליצר חשבוניות אוטומטיות בכל תשלום, ואז לא צריך להתעסק עם זה.
    אבל אם עדיין אין לך מספיק מכירות שמצדיקות את המחיר החודשי של החזקת מנוי בקארדקום או כל חברה אחרת, אז אני ממליצה לך להשתמש רק בפייפאל. כי שם אין לך עלויות הקמה.
    בפייפאל יש אפשרות של תשלום בהוראת קבע, אז זה לא אותו דבר כמו תשלומים, כי בהוראת קבע את מסתכנת בזה שהם יחליטו לבטל את ההוראה מהצד שלהם. אבל זה היה הפיתרון שלי בשנתיים הראשונות לפני שהיה לי משתלם לעבור לקארדקום.

החישוב שעשיתי בזמנו ויכול להיות שהוא כבר לא תקף, אז תעשי את החשבון שלך.
    עד הכנסה של 7000 ש”ח בחודש ורכישות של 30 מוצרים זה לא משתלם לעשות קארדקום. החישוב התבסס על העמלה של פייפאל לעומת העמלה ששילמתי לחברות האשראי, ועלות ההחזקה החודשית של המערכת שהיא לא נמוכה לעומת 1.20 לכל פעולה שיש בפייפאל.

מצד שני, לקארדקום יש הרבה דברים טובים, כמו חשבוניות אוטומטיות, והוראות קבע ואסימונים שמאפשרים לחבר לאתר בצורה משוכללת יותר אז השאלה היא לאן את הולכת לגדול, והאם את רוצה כבר עכשיו לעשות את ההשקעה הזאת.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.