שאלה לגבי השאלון

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י נחמה נחמה שור לפני 6 חודשים.

• מאת
    תגובות
    לירון
    לירון רוסבי
    משתתף
    0 נקודות

הי נחמה,

בקורס של המוצר הדיגיטלי ,
    את אומרת שלא כדאי בשאלון הראשון לתת מתנה,

בגלל שאין לי רשימת תפוצה, האם לא כדאי כבר לתת הזדמנות לאנשים שאני כן מגיעה אליהם להכיר אותי קצת, באמצעות המתנה?
    דבר נוסף,
    האם אפשר לשלוח אליך את השאלון שהכנתי לקבל פידבק?

תודה
    לירון

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    2,304 נקודות

הי לירון,
    חיפשתי את הסרטון כדי לשמוע מה אמרתי. כי אני לא זוכרת.שאמרתי דבר כזה.
    בכל מקרה שיווק הוא תהליך של ניסוי ותהיה, יש דברים שעובדים לכולם כמו בנייה של רשימת תפוצה ומכירה לרשימה, אבל הניואנסים של האם לשלוח מתנה או לא זה משהו שאת תצטרכי לבדוק אצלך.
    את יכולה להתחיל עם השאלון ואז לתת מתנה כדי להתחיל להריץ אותו ואת יכולה להכין את המתנה לרשום אנשים למתנה ואז להעביר אותם לשאלון.

ותבדקי מה עובד לך טוב יותר. האם בזכות המתנה אנשים מילאו את השאלון? או שבגלל שהם כבר הורידו את המתנה הם לא מרגישים צורך לענות על שאלון.

ולגבי בדיקת השאלון, הכי טוב זה לתת למישהו שהוא לקוח פוטנציאלי שלך לענות על השאלון ולקבל ממנו פידבק כי הוא ידע אם הוא הבין אותו או לא.

את יכולה להעלות לכאן את הקישור לשאלון ואולי אנשים שקוראים את התשובה יענו עליו בעצמם.

המטרה של השאלון היא למצוא את הבעיה של הלקוח שלך ושתי השאלות החשובות ביותר הן

מהם 2 השאלות הכי בוערות שלך לגבי x
    מה מונע ממך לעשות x

השאלון לא צריך להיות ארוך, ולפעמים עדיף להשאיר אותו ממש פשוט כדי לקבל מגוון גדול יותר של תשובות.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

גלילה למעלה