שאלה לגבי הקורס על לרנדש

תגיות: 

• מאת
    תגובות
    • gadibenlavi
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67275

היי נחמה,

התחלתי לעשות את הקורס על לרנדש וראיתי שבהרבה חלקים כתוב שההדרכה לא רלוונטית אם יש לרנדש 3.0. שזה מה שיש לי. מהם החלקים שכן רלוונטיים עבורי בקורס.

תודה

• נחמה שור
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67277

שלום גדי,
      קודם כל, ברוך הבא למכללה.
      לגבי הקורס לארנדאש, השארתי תקופה מסויימת את ההדרכות הישנות לטובת אלו שלא חידשו את המנוי שלהם בלארנדאש והיה להם את הגישה רק למה שהיה לפני השינוי.
      כל המודולים רלוונטיים.

במודול השני השניים הראשונים והשלשה האחרונים הם הרלוונטיים ללארנדאש 3.0 (אלו באמצע זה העורך הישן).

בלארנדאש 3.0 היו שינויים בעיצוב של הבאקאנד, אחורי הקלעים. לכן יכול להיות שהמסך יראה טיפה שונה מבחינה גרפיקת בחלק מההדרכות, אבל המהות נשארה אותו דבר.
      ודבר המהותי ביותר שהשתנה זה שהם הכניסו את בנאי הקורסים בצורה נוחה יותר, ולכן עכשיו לא צריך לפתוח שיעור ונושא כדי להגדיר אותם בנפרד.
      (אבל יש אנשים שמשתמשים בצורה הקודמת עדיין אז הם צריכים לדעת איך לעבוד עם זה).

אם אתה מוצא הדרכה שממש נראית שונה, ולא שמתי לב אליה אני אשמח לדעת ולשנות אותה בהתאם.

• נחמה שור
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67282

סימנתי את 4 ההדרכות הלא רלוונטיות למי שמשתמש בלארנדאש 3.0

• gadibenlavi
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67316

תודה רבה נחמה

• gadibenlavi
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67317

נחמה,

בשיעור הזה אין סרטון:
      “חדש! איך בונים שיעור בlearndash 3.0 כולל וידאו אוטומטי”

• נחמה שור
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67443

תודה על תשומת הלב, סידרתי את זה אתמול בלילה, אבל לא הספקתי להגיב לך כאן.

• gadibenlavi
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67457

תודה רבה.
      שאלה כללית:
      אם יש לי סאב-דומיין עבור אתר הקורסים ודומיין עבור אתר התדמית והמכירה ואני רוצה לקשר ביניהם בעיצוב דומה כשאני בונה את האתר של שניהם, על איזה קורס את ממליצה לעשות בכמללה כדי שאבין או על איזו תבנית של וורדפרס את ממליצה?
      דרך אגב ראיתי שבשיעור שלך על תבניות לא הזכרת את ASTRA שהיא תבנית מאוד פופולארית ללרנדש….

• נחמה שור
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67459

השאלה היא מה היתה המטרה שלך בהפרדה של האתרים?
      מה אתה רוצה לעשות עם לארנדאש?
      האם מכרת כבר קורסים דיגיטליים?
      אני ממליצה לך לקבוע מול שרה את השיחה שלנו, זה יעזור לי לעזור לך גם כאן בפורום אחר כך.

ההדרכה על התבניות נעשתה לפני שאסטרה הפכה לעניין גדול ולפני שהם התאימו את עצמם ללארנדאש.
      האתר הזה כרגע בנוי על אסטרה, אז אתה יכול להבין מזה שאני מאמינה גדולה בתבנית הזאת. לפחות כרגע, זה משתנה כל הזמן אצלי.

בכל מקרה, יש בקורס תבניות הדרכה מלאה על אסטרה.

אני פחות מתעסקת עם סאבדומיינים, אחרי שזה הפך לסיוט אצלי עם עשרות קורסים בסאבדומיינים ויתרתי.
      ולכן אין במכללה כרגע הדרכה ספציפית על מולטיסייט.
      ורוב האנשים באמת פחות צריכים מולטי סייט, אם אני אראה שזה משהו שאנשים מעוניינים בו, אני אשקול להכין קורס נפרד על מולטי סייט, כרגע יש לי בקנה די הרבה קורסים אחרים שמחכים להקלטות ולהעלאה לאתר.

בעיקרון זה בעצם אומר שאתה בונה שני אתרים, אפשר לשים על שניהם בדיוק את אותה תבנית ואותו לוגו ועיצוב וכו’.
      מבחינת תפריט הוא יכול לקשר בין שני האתרים.
      ויש פלאגינים שמחברים אותם כך שמי שנרשם באתר אחד בעצם מחובר בכל האתרים (אם זה משהו שאתה רוצה).
      אם אתה מתכנן להשאיר את האתר של הקורס בנפרד מבחינת המשתמשים באתר אז אין באמת משמעות לזה שהם שני אתרים נפרדים, רק חשוב לקשר אותם דרך התפריט העליון כך שאנשים יוכלו להכנס לאתר השני גם כשהם מגיעים לאתר השיווק שלך.

• gadibenlavi
      ינואר 12, 2020 at 2:02 pm #67460

תודה על התשובה המהירה.
      אכן הכי טוב שנעשה שיחה, רצוי שיחה אונליין ואשתף איתך מסך. אתאם עם שרה.
      בכל מקרה, ישנם 4 קורסים בלבד שעבורם אני בונה את האתר.
      אלה קורסים שכבר קיימים בחו”ל וכל החומר שלהם מוכן. אני קיבלתי את הזיכיון לישראל ועכשיו אני בונה את הפלטפורמה אחרי שסיימתי לתרגם את הכל.
      רוב הפנייה שלי תהיה למוסדות וארגונים, פחות לאנשים פרטיים, לכן אני חייב אתר תדמיתי שנראה ממש טוב.
      מבירורים שעשיתי עם מספר אנשים, הומלץ לי לבנות את אתר הקורסים על סאב-דומיין כדי שאתר התדמית ירוץ ממש מהר.
      בכל אופן, ארחיב יותר בשיחה שלנו.

• אתם חייבים להיות רשומים לאתר