שאלה לגבי קורסים לשיווק באינטרנט

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 4 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

אלמוני

אני עובד בחברת בניית אתרים ועם הזמן, ככל שהתוודעתי לתחום של השיווק באינטרנט, גיליתי שזה ממש מושך אותי ואני רוצה לנסות להיכנס לתחום. ראיתי שיש כמה קורסים בשוק, חלקם פרונטליים וחלקם מקוונים, ורציתי לשאול איזה קורס הכי נחשב בתחום מבחינת המעסיקים? נראה לי שעדיף לי קורס פרונטלי כי אין לי משמעת לשבת לבד בבית, כמה אמור לעלות לי קורס כזה? וראיתי קורס פרונטלי אחד שיש לו גם התנסות מעשית ארוכה ומובנית – הנה פה https://www.seo-simple.co.il/stage – זה נראה משהו שיכול לתרום לי גם אם אני רוצה להיות שכיר ולא עצמאי? ויש לתעודה של הקורס הזה ביקוש? ובאופן כללי, יהיה לי יתרון במציאת עבודה בגלל שאני בא מהתחום של בניית אתרים או שזה לא משנה? ובכלל יש צורך בקורס בתחום הזה?

נחמה שור
    מנהל בפורום

אני לא מכירה את הקורס ששמת כאן, יש עשרות קורסים בארץ ולדעתי אין אפשרות לדעת האם הם טובים עד שלא מנסים אותם.
    מה שמשמעותי מבחינת המעסיקים זה האם יש לך ניסיון והוכחות בשטח. כלומר איזה אתרים בנית, סוג של תיק עבודות דיגיטלי.

יש לך את האפשרות לקבל אצלי תעודה במגוון קורסים, בכל מסלול שתבחר, בין אם זה בניית אתרים ובין אם זה ניהול קהילה דיגיטלית. (ועוד כמה דברים) במכללה לעצמאים באינטרנט יש מסלול עם תעודה, שהמשמעות של זה היא שיהיה לך מה להראות למעסיקים פוטנציאלים כי כדי לקבל את התעודה ממני אתה צריך להגיש כמה דברים לבדיקה אצלי ורק אחרי שאני מאשרת אותם אתה יכול לקבל את התעודה.

ההשקעה היא כרגע 197 ש”ח לחודש לכל תקופת הזמן שיקח לך ללמוד. במקום 397 ש”ח. אתה יכול לפנות לשרה כדי לקבל פרטים נוספים על המכללה לעצמאים באינטרנט או לבוא להדרכה שתתקיים ביום חמישי הקרוב דרך המחשב שלך ושם אני מסבירה בדיוק מה זה אומר. נראה לי שבכל מקרה זה יצא לך הכי זול, יותר מאשר לקחת כמה פעמים קורסים בנושאים שונים. כי יש לך את הכל במקום אחד מרוכז.

(ואגב יש גם מסלול המשך שבו אני מכשירה אותך לעבודה ואני מספקת לך חלק מהלקוחות מהפניות שאני מקבלת, אם אתה טוב בזה כמובן…)

בכל מקרה אני אישית אוהבת ללמוד בקורסים דיגיטלים כי הבעיה העיקרית עם קורסים שאמורים להיות מעשיים והם נלמדים בכיתה, זה שתמיד אנחנו שוכחים 80% ממה שלמדנו בכיתה כבר כמה ימים אחר כך. אז הלימודים האלו לא יעילים, כי צריך להביא הוכחות מהשטח, בטח כשמדובר בבניית אתרים. כשאתה לומד בקורס דיגיטלי אתה צריך משמעת עצמית לשבת וללמוד, אבל יש לך את העזרה הצמודה כל הזמן כי אתה יכול לחזור וללמוד את החלק שאתה צריך (אם הקורס הדיגיטלי כמובן בנוי נכון) וכך אתה לא צריך לזכור הכל, כי יש לך גישה לכל התוכן הזה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.