שאלה לגביי חיתוך המצגת לחתיכות קטנות+ראיית על של סדר הדברים

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים וורדפרס ותוכנות אחרות שאלה לגביי חיתוך המצגת לחתיכות קטנות+ראיית על של סדר הדברים

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 1 שנה, 5 חודשים.

• מאת
    תגובות

מיכל סופר
    משתתף

היי נחמה, אנא עדכני מה עדיף בהקלטת הקורס כמצגת:
    להקליט את הכל ואז לחתוך לחתיכות או מראש לחתוך לחתיכות של כמה דקות ולהעלות את זה כחתיכות?
    ואיזושהי ראייה כללית של סדר הפעולות- כי קודם אני צריכה לפתוח ערוץ יוטיוב לפי מה שאני מבינה..

נחמה שור
    משתתף

הי מיכל,
    צורת העבודה המדוייקת היא משהו מאד אישי.

אני לפעמים מקליטה הכל בחתיכה אחת ואז חותכת, ולפעמים קל לי יותר להקליט בחתיכות נפרדות. לכן את צריכה לנסות ולראות מה נח לך יותר. (אני מעדיפה חתיכות חתיכות לעצמי, זה מאד מקל)

סדר הפעולות בהכנת קורס:
    1. לבדוק את קהל היעד ולראות אם יש בכלל רצון לקנות. הדרך הטובה ביותר זה לבדוק אם יש בכלל מתחרים. (אם אין, זו נורה אדומה גדולה )
    2. למכור את הקורס לפחות לשני לקוחות במחיר מאד זול, ולתת להם תאריך יעד שבו הקורס יהיה מוכן (זה עוזר לקורס להיות מוכן מהר, וגם את יודעת שיש מישהו שבאמת מוכן לשלם על זה)
    3. להקליט את הקורס
    4. לעלות אותו ליוטיוב או כל אתר אחר (יש אתרים שאת מעלה לשם את הסרטונים, נניח ליודמי את לא צריכה יוטיוב)
    5. להשלים את כל שאר הדברים שצריך בשביל הקורס, דפי הנחיה, חומרים נוספים, וכו’.
    6. להתחיל למכור ליותר אנשים – לבנות אסטרטגיה, ולהתחיל לעבוד על מוצרים נוספים כדי שיהיה ללקוחות שלך עוד דברים לקנות ממך.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.