שאלה בנוגע להקמת חנות WOOCOMMERCE

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים טכנולוגיה ושיווק שאלה בנוגע להקמת חנות WOOCOMMERCE

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 10 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

roitelr
    משתתף

לגבי הקמת חנות- בקורס את מתייחסת למוצרים פיזיים או אי בוק.
    אני רוצה למכור את הקורסים הדיגיטליים – האם יש הדרכה מסוימת?
    הכוונה האם אני צריכה לקשר את הלרנדאש לווקומרס? כי זכור לי משהו בהגדרות של לרנדאש שמתחבר לווקומרס.
    תודה

נחמה שור
    מנהל בפורום

למזלך, לווקומרס יש חיבור כמעט לכל דבר שניתן למכור אותו.
    בתוך שני הקורסים של לארנדאש ושל ווקומרס יש את אותה הדרכה, על חיבור לארנדאש לווקומרס.

את יכולה למכור קורסים דרך ווקומרס, ברגע שאת מוסיפה את התוסף שאת מורידה דרך לארנדאש בחינם, נוסף לך בדף המוצר אפשרות לבחור איזה קורס את רוצה למכור כאשר מישהו קונה את המוצר הזה. כך שאת יכולה למכור שני קורסים או קורס ועוד מוצר פיזי נניח, ואז הם נכנסים לתוך הקורס. אם מישהו מבטל, את רק צריכה לבטל לו את ההזמנה באתר ואז המערכת תוציא אותו מתוך הקורס אוטומטית.

נחמה שור
    מנהל בפורום

למזלך, לווקומרס יש חיבור כמעט לכל דבר שניתן למכור אותו.
    בתוך שני הקורסים של לארנדאש ושל ווקומרס יש את אותה הדרכה, על חיבור לארנדאש לווקומרס.

את יכולה למכור קורסים דרך ווקומרס, ברגע שאת מוסיפה את התוסף שאת מורידה דרך לארנדאש בחינם, נוסף לך בדף המוצר אפשרות לבחור איזה קורס את רוצה למכור כאשר מישהו קונה את המוצר הזה. כך שאת יכולה למכור שני קורסים או קורס ועוד מוצר פיזי נניח, ואז הם נכנסים לתוך הקורס. אם מישהו מבטל, את רק צריכה לבטל לו את ההזמנה באתר ואז המערכת תוציא אותו מתוך הקורס אוטומטית.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.