רשימת תפוצה בתוכנה חינמית

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י נחמה נחמה שור לפני 2 שנים, 6 חודשים.

• מאת
    תגובות
    נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    2,304 נקודות

קיבלתי שאלה במייל לגבי חברות דיוור אחרות, וחשוב לי להביא את התשובה כאן כדי שכולם יוכלו לראות כי זאת שאלה שקיבלתי כמה פעמים.
    יש שני סוגים של חברות דיוור,
    1. חברה שמאכסנת את כל המידע אצלה באתר
    2. חברה שנותנת לכם פלאגין (תוסף) לאתר וורדפרס בדרך כלל שכל הניהול של רשימת התפוצה הוא דרך האתר.

אחרי כמה ניסיונות ולמרות שאני מאד אוהבת את וורדפרס, אני חושבת שיש להפריד בין שני הדברים האלו.
    כאשר מדובר בדיוור החוצה אתם רוצים שזה לא יהיה קשור לאתר שלכם.
    דוגמא לפלאגין כזה אפשר למצוא באתר הזה: http://www.mailpoet.com/premium/
    לכאורה יש כאן משהו מאד מפתה 2000 כתובות חינם, אין הגבלה על הדיוור וכו’, אבל העניין הוא שאתם צריכים שיהיה לכם שרת חזק מאד, ועוד משהו שאתם לא מקבלים בפלאגין הזה, אין לכם דפי נחיתה בכלל, אתם צריכים ליצר אותם בתוך האתר שלכם, וללמוד איך לעבוד עם פלאגינים אחרים של דפי נחיתה.
    בגרסה החינמית חסרים גם נתונים חשובים על הדיוור כמו כמה אנשים הקליקו ועל מה מתוך המיילים ששלחתם וזה דבר שהוא קריטי כדי לדעת האם הרשימה שלכם מגיבה למה שאתם כותבים.

משהו שחשוב לדעת לגבי פלאגינים וחברות מחו”ל, אמנם יש חברות יותר מתקדמות מרב מסר, אבל כל מה שקשור לעברית יכול לצאת מעוות, ימין שמאל, תמונות שמסתירות את מה שכותבים (כמו בדף הזה לדוגמא) כל מיני דברים שאתם לא יכולים לצפות אותם עד שאתם לא בפנים ואז זה באסה לגלות שהתוכנה שקניתם ועד שהשקעתם בדפי הנחיתה וכו’ לא עובד עם עברית לחלוטין.

חברות שעובדות טוב עם עברית אלו גט רספונס ומייל צ’ימפ
    לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

גלילה למעלה