רקע ירוק לוידאו

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י נחמה נחמה שור לפני 1 חודש.

• מאת
    תגובות
    מאיה
    מאיה
    משתתף
    589 נקודות

היי נחמה,
    איך אני עושה סרטונים שמאחורי יש רקע ירוק? (או כל רקע אחר). זה נראה הרבה יותר טוב ומקצועי מאשר סתם סרטון רגיל שרואים את הרקע של החדר בבית.
    יש תוכנה שעושה רקע ירוק? ולא סתם להתעסק עם שמיכות בדים וכו’.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    2,304 נקודות

הרקע הירוק נועד להחלפת הרקע בכל דבר אחר שתרצי, לי אישית יש קיר עם בד ירוק מתוח עליו, ומתי שאני צריכה אני יכולה לעמוד מולו ולדבר.
    הרקע הוא ירוק כי זה מסתדר טוב יותר עם צבע העור שלנו, ולרוב גם עם הבגדים שאנשים לובשים. בעבר הרקע היה כחול, והאמת היא שהרקע יכול להיות בכל צבע, העניין הוא שצריך להסיר אותו בעריכה ואז אפשר להחליף במקומו באיזה רקע שרוצים. לכן עובדים עם רקע ירוק בדרך כלל.

לרקע ירוק צריך כמה דברים.
    1. רקע ירוק אמיתי, אי אפשר להכניס את זה בוידאו בלי שיש את זה במציאות.
    2. תאורה מתאימה שמאירה את הרקע ואותך בנפרד כדי שיהיה אפשר להפריד בקלות את הרקע ולשים שם משהו אחר במקום.
    3. תוכנה שמאפשרת החלפת הרקע במה שאת רוצה.

את צריכה לבדוק שתוכנת העריכה שאיתה את עובדת יכולה להחליף את הרקע. אם היא לא יכולה לעשות את זה תצטרכי ללמוד תוכנה חדשה ובדרך כלל זה גם דורש רכישה של תוכנה כזאת.

לגבי הרקע, אפשר לצבוע קיר בירוק, אפשר למתוח בד – הבד חייב להיות מתוח טוב כדי שהרקע יעבוד, אפשר לשים בריסטולים ירוקים (ולשים לב שהרקע חלק).

יש רקע ירוק לרכישה באינטרנט, שמגיע עם מעמד מתקפל, כך שאת יכולה לשים אותו כל פעם כשאת רוצה לצלם משהו עם רקע ירוק ולא תצטרכי להשאיר את זה או להתחיל לתלות בדים.
    אני קניתי בד ירוק ובעלי תלה לי על הקיר עם ברגים כדי שזה יהיה מתוח. וזה שם כבר כמה שנים. זה קיר בסטודיו שלי שנשאר ככה כל הזמן ולא מתחלף.

אבל האמת היא שהרבה יותר קל היה לארגן פינה טובה לצילומים עם רקע נקי של קיר לבן וקצת ספרים, מאשר להתחיל לעבוד על ההחלפה של הרקע הירוק. (בגלל שיש עבודה על ההחלפה של הרקע כדי שזה יעבוד טוב ובאמת הרקע יוחלף ולא יהיו קטעים לבנים או שחורים פתאום באמצע הצילום).

אם עדיין לא יצא לך לצלם את עצמך, עדיף לארגן רקע נקי ולהשאיר אותו כזה לפני שאת מתחילה לעבוד עם רקע ירוק שדורש הרבה יותר עבודה, ולא בהכרח נותן תוצאה טובה יותר למתחילים.
    בהצלחה, וכיף לראות אותך בפורום.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

גלילה למעלה