קורס LearnDash

הדיון הזה מכיל 21 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י קרן קרן צינר לפני 3 חודשים.

• מאת
    תגובות
    קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

סיימתי את ה-6 בחלק השני (תעודות סיום קורס) – איפה משתתפי הקורס רואים את התעודות שקיבלו?

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

מה השימושים בקבוצות?
    שיעור 7 בחלק השני

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

המשתתפים מקבלים את זה לאחר סיום הקורס בדף הקורס עצמו. כאשר כל השלבים של הקורס הסתיימו.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

הקבוצות נועדו לאחד כמה משתמשים ביחד כדי לתת להם גישה לקורסים משותפים או לפתוח להם תוכן לפי זמן מסויים.
    לדוגמא אם יש לך קבוצה של אנשים שהתחילו קורס אצלך, ויש לך גם בונוסים שאת נותנת להם, אבל הם מקבלים את הבונוסים רק בסוף הקורס.
    את יכולה לבנות קבוצה של אנשים, ולתת לכולם ביחד את הגישה לקורס, ואז לגבי הבונוסים, את מסמנת את התאריך שאת רוצה שהקורסים האלו יפתחו, ולכל הקבוצה הקורסים הנוספים יפתחו בתאריך ההוא.
    או אם את רוצה לתת לקבוצה של אנשים גישה לכמה קורסים ביחד ולא לעבור אחד אחד ולהכניס אותם ידנית, את יכולה לעשות את זה גם בצורה הזאת.
    יש גם שימושים לקבוצה כאשר את מכניסה buddypress לאתר ומאפשרת להם לדבר אחד עם השני או ליצור להם פורום עצמאי רק של הקבוצה הזאת.

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

תודה רבה על התשובות

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

איך אני מתרגמת מילים שלא תורגמו באופן אוטומטי כמו למשל בעמוד של שיעור הוספתי חומרים: Materials,
    צרפתי תמונה

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

שאלה נוספת: האם אפשר לשכפל שיעור באותו אופן שבו אפשר לשכפל קורס?

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

אני אישית מחכה לתרגום שלהם, אני יודעת שהם עובדים על זה כי שאלתי אותם.

לגבי התרגום, צריך לעדכן אותו כל פעם כשהם מעדכנים את הפלאגין, אז קחי בחשבון שכל פעם כשיש עידכון את צריכה להעלות מחדש את התרגום. (וזו הסיבה שאני מחכה להם).

בכל מקרה, כדי לתרגם, את הולכת לsetting ומחפשת את לשונית Translations.
    שם יש לך אפשרות לבחור את התרגום, הם מכניסים אוטומטית את התרגום לעברית כשהפלאגין מזהה שהאתר עובד על עברית.

בדף הזה יש לך אפשרות להוריד את הקובץ של התרגום.
    את מורידה אותו,
    ומתקינה תוכנה בשם poedit.
    בתוכנה את מעלה את הקובץ, ומתרגמת את מה שאת רוצה.

אחרי שגמרת לתרגם את מיצאת את הקובץ שנוצר,
    נכנסת לcpanel של האתר, זה נמצא באיחסון של האתר שלך,
    שם את מחפשת את התיקיה /wp-content/plugins/sfwd-lms/languages/
    (כתוב לך את זה בדף של התרגומים של לאנדאש)
    ומעלה שם את התרגום.

את כל התהליך הזה את צריכה לעשות בכל פעם כשלארנדאש מעדכנים את הפלאגין ובגלל שיש להם המון עידכונים עכשיו, אז תצטרכי לעשות את זה כל כמה ימים, ולכן יותר קל פשוט לחכות שהם יגמרו את תהליך התרגום.

אני מצרפת צילומי מסך שתראי איפה את מורידה את הקבצים.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

התוסף שמשכפל את הקורס, משכפל רק את קורס שלם.
    יש לך אפשרות להשתמש בתוסף אחר שמשכפל תכנים באופן כללי באתר.

שכפול פוסט

בעקרון אם את מגדירה בהגדרות שאת רוצה להשתמש בתכנים בכמה קורסים אין צורך לשכפל, את פשוט מכניסה את השיעור שאת רוצה לכמה קורסים שאת רוצה.

זה נמצא בהגדרות הכלליות של הקורסים. ממש הקוביה הראשונה. אני מצרפת צילום מסך.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

התרגום של לארנדאש עודכן, את יכולה לרענן אותו בתוך ההגדרות של התוסף, תרגומים.

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

היי נחמה,
    שאלות שלא מצאתי להן תשובות בהדרכה:
    1. יצרתי קורס חינם, אני רוצה שהגישה אליו תהיה מותנית בהרשמה, איך אני עושה את זה?
    2. באיזה שלב הנרשמים יוצרים את החשבון (יוזר וסיסמה) (האתר מחובר עם ווקומרס) ?

תודה
    קרן

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

1. בהגדרות של הקורס את מציינת שהקורס הוא חינם ואז יש אפשרות להרשם ישירות לקורס בחינם בלי ווקומרס. (צריך להגדיר איך נרשמים דרך הגדרות הכלליות של לארנדאש).
    2. אפשר למכור קורס בחינם דרך ווקומרס – ואז הרישום וההזמנה היא דרך ווקומרס – את מגדירה את הקורס כסגור ושמה את הקישור לווקומרס למי שרוצה להרשם. ובווקומרס את פשוט רושמת במחיר 0 וזה כבר יהיה חינם.

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

באיזה שלב הנרשמים בוחרים יוזר וסיסמה?

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

בווקומרס זה יוצא בשלב הכנסת הפרטים האישים לפני שעוברים לתשלום. (ומכיוון שזה בחינם אין שלב של תשלום אלא ישר מאשרים את הרכישה).
    בלארנדאש יש אפשרות להתחבר ללארנדאש 3, (בלאגסי – התבנית המסורתית זה לא עובד וצריך פלאגין חיצוני).
    כאשר את מחברת את לארנדאש 3, יש לך שם אפשרות לבחור הרשמה דרך לארנדאש, את בוחרת את זה ואז כאשר מישהו רוצה לרכוש קורס בחינם, הוא לוחץ על הצטרפות לקורס, ומיד מועבר להכנסת שם משתמש וסיסמא בין אם זה משתמש חדש ובין אם זה מישהו שכבר יש לו משתמש באתר.

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

עדיין לא ברור לי עניין הרישום,
    יש לי קורס חינם,
    שאני לוחצת על הרשמה נפתח עמוד הרשמה (מצרפת תמונה)
    אני ממלאת יוזר וסיסמה ומקבלת הודעה: שם משתמש או סיסמא לא נכונים. אנא נסה שנית,

מה אני מפספסת פה? איך נרשמים לקורס חינם?
    אני מפספסת שלב,
    איפה בהדרכה אני יכולה לראות את התהליך?

תודה

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

מצאתי את הפתרון!
    בהגדרות של וורדפרס צריך לסמן שכל אחד יכול להרשם לאתר

קרן
    קרן צינר
    משתתף
    30 נקודות

עריכת טקסטים בעמוד קורס:
    האם יש אפשרות לערוך טקסטים שע״ג כפתורים בעמוד קורס?

1. מתחת ל-המצב הנוכחי רשום: לא רשום + במעבר עכשיו רשום: הצטרף לקורס זה…
    1.1 אני צריכה לשנות ל- לא רשומה…
    2. התחל : צריכה לשנות להתחילי
    2.2 הכנס כדי להצטרף : צריכה לשנות להצטרפי …

אני צריכה לשנות ללשון נקבה, זה ממש חשוב, איך עושים?
    (מצרפת צילום משך)
    תודה רבה

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

לגבי הקורס חינם יש הדרכה בדרך על איך עושים את זה ישירות דרך לארנדאש ואיך עושים את זה ברישום עם ווקומרס. (אחרי השאלה שלך אתמול הקלטתי אבל טרם הגעתי לעריכה).

לגבי תרגום אחר, את לא יכולה לשנות את זה ישירות אלא אם כן את פותחת את התרגום ועורכת אותו, ומעלה שוב לאתר (ואז כל עידכון של לארנדאש דורש עידכון של התרגום מחדש). כתבתי לך על זה לפני כמה שירשורים. יכול להיות שיש דרך אחרת אני לא מכירה, אני אנסה לברר אם יש דרך נוספת.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

לגבי הכפתור יש בהגדרות / התאמת תוויות אפשרות לשנות חלק מהמילים. אולי משהו מזה יעזור לך.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

קיבלתי תשובה מלארנדאש, אכן הדרך היחידה לשנות את הטקסט שם הוא דרך התרגום. הנה מה שהם שלחו לי.

Translation

ולגבי איך מכניסים קורס שההרשמה אליו חינם, הנה הקישור להדרכה החדשה:

חדש! איך יוצרים קורס חינם בהרשמה דרך לארנדאש (3.0) ודרך ווקומרס

(תפתחי שירשור חדש בשאלה הבאה השרשור הזה נהיה ארוך)

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    13,709 נקודות

ראית את ההדרכה שהוספתי?

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

גלילה למעלה