קורס LearnDash

תגיות: 

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 15 שעות, 34 דקות.

• מאת
    תגובות

קרן צינר
    משתתף

סיימתי את ה-6 בחלק השני (תעודות סיום קורס) – איפה משתתפי הקורס רואים את התעודות שקיבלו?

קרן צינר
    משתתף

מה השימושים בקבוצות?
    שיעור 7 בחלק השני

נחמה שור
    מנהל בפורום

המשתתפים מקבלים את זה לאחר סיום הקורס בדף הקורס עצמו. כאשר כל השלבים של הקורס הסתיימו.

נחמה שור
    מנהל בפורום

הקבוצות נועדו לאחד כמה משתמשים ביחד כדי לתת להם גישה לקורסים משותפים או לפתוח להם תוכן לפי זמן מסויים.
    לדוגמא אם יש לך קבוצה של אנשים שהתחילו קורס אצלך, ויש לך גם בונוסים שאת נותנת להם, אבל הם מקבלים את הבונוסים רק בסוף הקורס.
    את יכולה לבנות קבוצה של אנשים, ולתת לכולם ביחד את הגישה לקורס, ואז לגבי הבונוסים, את מסמנת את התאריך שאת רוצה שהקורסים האלו יפתחו, ולכל הקבוצה הקורסים הנוספים יפתחו בתאריך ההוא.
    או אם את רוצה לתת לקבוצה של אנשים גישה לכמה קורסים ביחד ולא לעבור אחד אחד ולהכניס אותם ידנית, את יכולה לעשות את זה גם בצורה הזאת.
    יש גם שימושים לקבוצה כאשר את מכניסה buddypress לאתר ומאפשרת להם לדבר אחד עם השני או ליצור להם פורום עצמאי רק של הקבוצה הזאת.

קרן צינר
    משתתף

תודה רבה על התשובות

קרן צינר
    משתתף

איך אני מתרגמת מילים שלא תורגמו באופן אוטומטי כמו למשל בעמוד של שיעור הוספתי חומרים: Materials,
    צרפתי תמונה

קרן צינר
    משתתף

שאלה נוספת: האם אפשר לשכפל שיעור באותו אופן שבו אפשר לשכפל קורס?

נחמה שור
    מנהל בפורום

אני אישית מחכה לתרגום שלהם, אני יודעת שהם עובדים על זה כי שאלתי אותם.

לגבי התרגום, צריך לעדכן אותו כל פעם כשהם מעדכנים את הפלאגין, אז קחי בחשבון שכל פעם כשיש עידכון את צריכה להעלות מחדש את התרגום. (וזו הסיבה שאני מחכה להם).

בכל מקרה, כדי לתרגם, את הולכת לsetting ומחפשת את לשונית Translations.
    שם יש לך אפשרות לבחור את התרגום, הם מכניסים אוטומטית את התרגום לעברית כשהפלאגין מזהה שהאתר עובד על עברית.

בדף הזה יש לך אפשרות להוריד את הקובץ של התרגום.
    את מורידה אותו,
    ומתקינה תוכנה בשם poedit.
    בתוכנה את מעלה את הקובץ, ומתרגמת את מה שאת רוצה.

אחרי שגמרת לתרגם את מיצאת את הקובץ שנוצר,
    נכנסת לcpanel של האתר, זה נמצא באיחסון של האתר שלך,
    שם את מחפשת את התיקיה /wp-content/plugins/sfwd-lms/languages/
    (כתוב לך את זה בדף של התרגומים של לאנדאש)
    ומעלה שם את התרגום.

את כל התהליך הזה את צריכה לעשות בכל פעם כשלארנדאש מעדכנים את הפלאגין ובגלל שיש להם המון עידכונים עכשיו, אז תצטרכי לעשות את זה כל כמה ימים, ולכן יותר קל פשוט לחכות שהם יגמרו את תהליך התרגום.

אני מצרפת צילומי מסך שתראי איפה את מורידה את הקבצים.

נחמה שור
    מנהל בפורום

התוסף שמשכפל את הקורס, משכפל רק את קורס שלם.
    יש לך אפשרות להשתמש בתוסף אחר שמשכפל תכנים באופן כללי באתר.

שכפול פוסט

בעקרון אם את מגדירה בהגדרות שאת רוצה להשתמש בתכנים בכמה קורסים אין צורך לשכפל, את פשוט מכניסה את השיעור שאת רוצה לכמה קורסים שאת רוצה.

זה נמצא בהגדרות הכלליות של הקורסים. ממש הקוביה הראשונה. אני מצרפת צילום מסך.

נחמה שור
    מנהל בפורום

התרגום של לארנדאש עודכן, את יכולה לרענן אותו בתוך ההגדרות של התוסף, תרגומים.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.