פוסטים וגוגל – איך לעשות את זה כך שגוגל לא יעניש אותי

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים טכנולוגיה ושיווק פוסטים וגוגל – איך לעשות את זה כך שגוגל לא יעניש אותי

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 2 שנים, 3 חודשים.

• מאת
    תגובות

נחמה שור
    מנהל בפורום

שאלה: התחלתי לבנות אתר יחד עם בני הצעיר (היחיד)

הוא העלה פוסטים לפי בקשתי

הסתכלתי בהרבה מהסרטים שלך ולאט לאט החשש שלי ירד במקצת

הבנתי שצריך להתחיל לעבוד לפי ההוראות לפי הסדר

בינתיים כבר פרסמנו (פבליש) את הפוסטים למרות שהאתר רחוק מלהיות מושלם או גמור

אני ממשיכה לבנות אבל חוששת שאולי גוגל יענישו אותנו כי פרסמנו את הדברים בטרם עת.

פשוט קראתי משהו שכתבת על קורס המשך וכולי והתחלתי לדאוג

על מה גוגל מענישים? אין שם כלום חוץ מפוסטים ודפים

אפשר לבטל את הפבליש וחוזרים למצב שלא רואים ? כלומר האם הם יענישו על זה?

נחמה שור
    מנהל בפורום

גוגל לא מעניש על תוכן, להיפך גוגל אוהב תוכן, לכן זה השלב השני מיד אחרי שהאתר באויר. כדי שגוגל יתחיל לראות את האתר ולדעת על איזה מילים להפנות גולשים, לוקח לגוגל זמן להתחיל להפנות בפועל אנשים לתוך האתר שלך בעיקר כי הוא רוצה לבדוק את הרצינות של האתר ואת זה הוא בודק על ידי הפוסטים שלך, התדירות שלהם, הכמות שלהם, ואיכות שלהם, לכן זה קריטי להתחיל לפרסם פוסטים כבר בשלב הזה כאשר האתר עדיין לא מעוצב ולא מוכן סופית, כך שעד שתגמרי אותו גוגל כבר יתחיל להפנות לך גולשים לפי התוכן שאת מפרסמת. ובכל מקרה גם אם מישהו הגיע אל האתר שלך בשלב הזה בטעות לא קרה כלום, האתר כבר באויר ויש תוכן מתאים, ובמודול הבא תלמדי איך להכניס טופס צור קשר כך שאותו גולש שהגיע בטעות והתרשם מהתוכן שהכנסת כבר יוכל ליצור איתך קשר למרות שהאתר עוד לא מוכן לגמרי. (רק אל תפתחי יותר מדי ציפיות, רוב האנשים שיגיעו לאתר שלך לא יפנו דרך טופס צור קשר, אחוז מסויים ישאיר פרטים בטופס לרשימת התפוצה אבל זה כבר למודול 6, וחלקיק האחוז גם ישאירו פרטים בטופס צור קשר, לרוב אלו יהיו לקוחות שכבר קנו אצלך)

על האיכות, הכמות והתדירות של כתיבת הפוסטים, וגם איך לעזור לגוגל לראות את הפוסטים באתר, הסברתי באריכות במודול הזה.

היתרון הגדול של אתר שבנוי על וורדפרס הוא שאפשר בכל רגע נתון לשנות את העיצוב של האתר בלי לפגוע בדירוג של האתר. ואפילו להיפך גוגל אוהב לראות אתרים מעודכנים וכאשר עיצוב משתנה הוא יודע שיש מישהו שמטפל באתר וזה מעלה את הדירוג.

מתי גוגל יכול להעניש?
    אם יש תוכן שהועתק ממקום אחר, בכמות גדולה ( אם יש מעט פירסומים זהים מתוך כמה עשרות פוסטים או ציטוט ממקום אחר זה לא יפגע באתר)
    אם יש הרבה קישורים לאתר שמגיעים ממקומות מפוקפקים
    אם יש בתוכן הרבה חזרות על מילות מפתח כך שאין שום היגיון לתוכן עצמו
    ויש עוד כל מיני דברים , אבל לא נראה לי שאת צריכה לדאוג להם עכשיו, פשוט תעקבי אחרי ההוראות בסרטוני הוידאו של הקורס לפי הסדר והכל יהיה בסדר גמור.

ובלי קשר לכל האמור כאן, אני ממליצה לך ללמוד להכניס פוסטים לבד, זה החלק הכי חשוב בקידום העסק שלך ובקידום האתר, זה מעולה שיש לך את הבן שלך שיעזור לך בנקודות שהן חד פעמיות, אבל פוסטים זה דבר שתצטרכי לעשות על בסיס קבוע ולא כדאי להסתמך עליו כל הזמן.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.