מתי להעלות אתר

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  roitelr לפני 1 שנה, 4 חודשים.

• מאת
    תגובות

roitelr
    משתתף

הי נחמה,
    כרגע האתר הישן שלי באוויר.
    אני בהדרגה מטפלת באתר החדש מכניסה פוסטים , צופה במודלולים.
    אני ארצה כמובן להכניס את הקורס הדיגיטלי שלי לתוך האתר.
    השאלה-
    מתי להעלות את האתר המחודש שלי לאוויר – רק אחרי שצפיתי בכול השעורים?
    רק אחרי שהכנסתי קורס פנימה?
    כי זה יקח הרבה זמן להערכתי.
    אני כרגע במודול 5 שעוסק בוידג’טים.
    האתר שלי גם ם ללא לוגו מסודר ואני לא מרוצה מכל דבר והייתי רוצה להכניס סירטון בפתיחה השאלה אם לעבוד על זה עד שסופית מוכן או כבר להעלות ובהדרגה לעבוד על כל דבר.
    אשמח לשמוע דעתך
    תודה
    רויטל

roitelr
    משתתף

הי רויטל,
    יש אנשים שאוהבים שהאתר שלהם מוכן עד לדיוק האחרון לפני שהם מוכנים להציג אותו לעולם.
    ולכן האתר שלהם נמצא למטה הרבה מאד זמן. כי האתר לא מגיע לשלמות אף פעם.
    יש עם זה שתי בעיות.
    1. גוגל לא ממש בודק את האתר בזמן הזה, וזה זמן יקר.
    2. אנשים לא מתחילים להכיר את האתר ואז כמובן שזה גם משפיע על ההתנהגות שלהם אחר כך, ביחוד אם מדובר על אתר שהיה באויר.

לכן,
    זה משהו שאת צריכה להיות שלמה איתו.
    אני לא הורדתי מעולם את האתר שלי ליותר מיום (וזה היה רק בגלל ששידרגנו תשתיות)
    היופי באתר וורדפרס זה שאפשר לעשות את השינויים תוך כדי עבודה על האתר.
    אני ממשיכה לעבוד על האתר הזה כל הזמן, מוסיפה דברים משנה עיצובים, מחליפה תוספים.
    להיפך, אתר פעיל זה מראה לגוגל שיש כאן משהו שקורה ומעניין אותו לראות מה התחדש מהפעם האחרונה שהוא בדק את האתר.
    תזכרי, מה שאת לא מעלה בתפריט, כניראה לא יראו אותו. אז את יכולה בתפריט כרגע לשים קישורים לצור קשר ולדף עם הפוסטים בבלוג. ואחר כך כשיהיה לך עוד דברים תוסיפי אותם לתפריט, ממילא לא יוכלו להגיע אל הדפים האלו סתם ככה.

את יכולה גם לשנות את התבניות כמה שתרצי, עד שתגיעי לתבנית שנראה לך מתאימה ביותר, זה לא משפיע ממש על התפקוד של האתר. רק תשימי לב להגדיר את התפריט כשאת משנה תבנית, ובערך כל השאר יסתדר כבר לבד, עד שתגמרי לעדכן את כל ההגדרות של התבנית.
    בהצלחה
    נחמה

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.