מערכת דיוור

 • מאת
  תגובות
  • עדי
   דצמבר 19, 2019 at 1:41 pm #65919

   שלום
   אני בשלב של בניית קהילה
   אני צריכה מערכת שמדברת עם קהל בינלאומי ובשלב ראשון אני לא בונה אתר אז רוצה שיהיה בתוך המערכת אפשרות לקורס. דיברתי עם המערכות הישראליות (רב ושלח מסר) ואמנם יש להן אפשרות לדוור באנגלית אך מערכת הרוסים תהיה עם יוזר בעברית. כלומר המילים “שם משתמש” יופיעו באנגלית ולכן לא מתאים לי. איזה מערכת דיוור, רצוי חינמית לפחות להתחלה, יכולה להתאים שיש לה את אותן אפשרויות של רב מסר רק לקהל בינלאומי?

  • נחמה שור
   דצמבר 19, 2019 at 1:41 pm #65927

   הדרך הפשוטה ביותר היא לבנות קורס דרך אתר יודמי.
   זה גם חינם עבורך, וגם כבר יש להם קהל שמחפש בדיוק את סוג התוכן שאת מדברת עליו.
   האתר יודמי מתורגם לרוסית עבורם, ואת יכולה להתנהל שם באנגלית.

   האופציה השניה עבורך, היא לבנות קורס על דפי נחיתה בתוך חברת הדיוור (את צריכה חברת דיוור כדי שתוכלי למכור את הקורס שלך ולבנות את הקהל שלך, זה השלב הראשון בבניית העסק הדיגיטלי האוטומטי).
   לא יהיה להם סיסמא, אבל מן הסתם אף אחד לא יגלה סתם ככה את דפי הנחיתה שלך בלי שהם יראו אותה. כך שהם יקבלו את הגישה לדפים בלי סיסמא.
   לגט רספונס אין אפשרות להכניס קורס ממש, אבל יש להם אפשרות למכור מוצרי מידע דיגיטליים להורדה, ממש דרך המערכת שלהם. (אני בתהליך של עריכת הקורס על גט רספונס אז זה יכנס למכללה במהלך השבוע הקרוב. )

   הדרך השלישית שאני מכירה לעשות את זה בחינם חלקית, זה לבנות אתר וורדפרס, כלומר תהיה לך עלות של איכסון של כ80$ לשנה, ועוד כמה דולרים על הדומיין.
   אחר כך יש פלאגינים חינמיים שאת יכולה להשתמש בהם כדי לבנות את הקורסים שלך, עד שיהיו לך מספיק הכנסות כדי להשקיע בלארנדאש

   לחילופין אופציה נוספת זה קליק פאנל אבל זה לא חינם וזה לא ממש זול.

  • עדי
   דצמבר 19, 2019 at 1:41 pm #67273

   אני רואה שכתבתי “מערכת רוסים” במקום “מערכת קורסים”כמובן שאין שום קשר לרוסים:) יודמי לא נותן את האפשרות של מערכת דיוור. בינתיים פתחתי וויקס כי זה יותר פשוט ומתנהלת משם.

  • נחמה שור
   דצמבר 19, 2019 at 1:41 pm #67288

   מה שנכון לך העיקר שיגיעו לקוחות 🙂

 • אתם חייבים להיות רשומים לאתר