מיקרופון+מוסיקה+מצלמת וידאו

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים טכנולוגיה ושיווק מיקרופון+מוסיקה+מצלמת וידאו

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 4 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

מיכל סופר
    משתתף

היי נחמה, אשמח לעזרתך לגביי כמה דברים טכניים שמתעכבת (גם) בגללם המון זמן בהוצאת הקורסים והמוצרים שלי:
    אני מכינה סדנאות ומדיטציות ורוצה להקליט מדיטציות אז צריכה-
    1. אשמח לפרטים על המיקרופון החדש שקנית שסיפרת עליו בוובינר האחרון. איזה סוג. מה היתרונות שלו. עלות ואולי לינק לרכישה מאיפה שקנית ואם יוכל להתאים לי להקלטת המדיטציות.
    2. אתרי מוסיקה רגועה ונעימה למדיטציה שאפשר לרכוש שזכויות היוצרים יישארו שלי במחיר אטרקטיבי ע”מ שאוכל למכור אח”כ כמוצר דיגיטלי
    3.לקורסי וידאו על איזה מצלמת וידאו את ממליצה בשלב ראשוני- סוג ודגם במחיר סביר
    תודה רבה ממתינה בקוצר רוח לתשובות (-:
    מיכל

נחמה שור
    מנהל בפורום

הי מיכל
    1. המיקרופון שקניתי הוא בגלל שאני עובדת עכשיו על הקלטות של מוסיקה מהבית ואני צריכה רמת הקלטות יותר גבוה ממה שהקלטתי את הקורסים הדיגיטלים שלי. לקורסים דיגיטלים מספיק מיקרופון פשוט שמחובר לאוזניות. יכול להיות שגם למדיטציות זה יספיק. שווה לבדוק לפני שהולכים להשקיע בציוד יותר יקר. (אם כי זה מיקרופון מהזולים יותר). יכול להיות שגם הפלאפון שלך יכול לעשות עבודה מעולה בהקלטת סאונד. ראיתי ביוטיוב גם אנשים שמקליטים מוסיקה עם הפלאפון שלהם. תעשי ניסויים לפני שאת הולכת ומשקיעה בציוד גם אם זה ציוד זול…

המיקרופון הזה הוא מסוג קונדנסר, שזה בעצם מיקרופון מאד רגיש שקולט קולות מהשטח, זה טוב להקלטת כלי נגינה וגם לשירה. יש מיקרופון מסוג אחר שנקרא מיקרופון דינמי שהוא מתאים לדיבור ישיר או לשירה, זה מה שאנחנו בדרך כלל רואים על הבמה כשזמרים שרים.זה מיקרופון די פשוט יחסית, אבל הוא עושה את העבודה שלו די טוב, ומאחר ואין לי כאן באמת אולפן ביתי אקוסטי זה מספיק טוב עבורי.

2. אני לא מכירה אתרי מוסיקה בכלל כי לא הייתי צריכה אף אחד כזה עד היום, אני יודעת שאפשר לקנות מוסיקה דרך אנבטו, וגם יש מוסיקה באתר של התמונות שיש לי בו מנוי שנתי. אני לא יודעת מה המשמעות החוקית של המוסיקה ואיך היא הופכת לשלך. אני חושבת שאת יכולה להשתמש במוסיקה הזאת במדיטציות ולמכור אותם כמוצר דיגיטלי ואין עם זה בעיה, אבל כדאי לבדוק כל אתר עם התנאי שימוש שלו.

3. הפלאפון שלך מעולה למטרה הזאת אם יש לך סמארטפון מהשנים האחרונות כמובן. האיכות של מה שהפלאפון שלי מצלם היום היא איכות גבוהה יותר מהמצלמת וידאו שיש לי, לי יש שיומי דגם של שנה שעברה. בעבר קניתי פאנסוניק הכי פשוט, ועם זה הקלטתי את כל התכנים שאת רואה בערוצי היוטיוב שלי. לכן אין לי המלצה על מצלמת וידאו (יש לי המלצות על מצלמות מאד יקרות של כמה אלפי ש”ח, אבל זה באמת מיותר עבור מי שצריך להקליט דברים לאינטרנט)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.