לגבי בחירת תבנית עיצוב

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #51534
   רויטלroitelr
   משתתף
   67 נקודות

   הי נחמה,
   מה דעתך על תבניות העיצוב של pojo.me הם ישראלים ונותנים תמיכה ונראים מאוד מקצועי. הדבר היחיד שהעיצובים שלהם ממש נקיים בקושי רואה וידג’טים. או שאולי אני לא מבינה איפה הכול נמצא. ….
   אשמח אם תחווי דעה.
   תודה רבה

  • #51539
   נחמהנחמה שור
   מנהל בפורום
   17,001 נקודות

   הי רויטל
   תבנית פוג’ו היא תבנית מתורגמת, הם לקחו את זה צעד אחד קדימה ועשו תרגום גם כאן בארץ, והם עושים עבודת שיווק יפה מאד.
   התבניות שלהם נחמדות מאד, ויש להם הרבה פונקציות. אני לא מכירה אותם מאה אחוז מבחינת כל הדברים שיש להם , אבל יצא לי לראות את אחורי האתר עם תבנית שלהם כמה פעמים כשעזרתי לחברה ולאחותי. אני מאמינה שיש להם ווידג’טים, הווידג’טים אלו איזורי הצד והחלק התחתון של האתר, ויש לך אפשרות בדרך כלל להחליט האם בדף יראו את איזורי הצד או לא. האלמנטים בווידג’טים אלו אלמנטים שמורכבים מבסיס שוורדפרס מספקים לך ולא קשורים לתבנית. אלמנטים שתוספים שאת מרכיבה על האתר נותנים לך (לדוגמא לפורומים של bbpress יש ווידג’טים שקשורים לתגובות ולמה שקורה בפורום, ולווידג’טים של learndash יש דברים שקשורים לקורסים ) לפעמים גם התבנית נותנת עוד ווידג’טים משלהם, ולפעמים לא. אני לא יודעת ספציפית מה קורה בפוג’ו כי כאמור לא יצא לי לעבוד עליה.

   מה שכן, יש להם את האלמנטור, שזה בונה דפים מצויין שנמצא בעליה מתמדת ובפיתוח מתמיד. אני לא יודעת אם הם נותנים לך את הגירסה החינמית או שיש להם את גרסת הפרו. בכל מקרה זה בונה דפים מצויין, ואחד המומלצים.

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
גלילה למעלה