לגבי בחירת תבנית לוורד פרס

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 1 שנה, 4 חודשים.

• מאת
    תגובות

roitelr
    משתתף

הי,
    1. אז במודול 4 את מציגה תבניות שונות,
    הסתכלתי גם על המיני קורס לתבניות- והוא היה ריק,
    האם יש מיני קורס לתבניות נוסף למודול 4?
    2. לגבי בחירת תבנית – האם אני צריכה לקחת בחשבון בבחירת התבנית שאני אכניס את הקורס הדיגיטלי שלי לאתר? אם כן מה מתאים מבחינת תבנית- לאתר שיהיו בו עמודים, פוסטים וגם את הקורס הדיגיטלי שלי? אם בעתיד תהיה לי חנות האם גם את זה לקחת בחשבון בבחירת תבנית? או שלבחור מה שמתאים עכשיו ומקסימום לשנות בעתיד…?
    3. תוכלי לכתוב שוב באיזו תבנית האתר שלך?
    4. האם עכשיו לבחור תבנית או שקודם לצפות במודול של הוידג’יטים ואז להחליט…. תודה!

שרה סנדרס
    מנהל בפורום

היי,
    1. המיני קורס לא אמור להיות ריק. הועבר לבדיקה אעדכן כשיהיו לי תשובות. המשיכי הלאה בינתיים.

4. קודם לצפות במודול של הויג’יטים ואז להחליט.

בהצלחה!

נחמה שור
    מנהל בפורום

הי רויטל,
    1. נושא המיני קורס בבדיקה.
    2. שבי תכתבי את כל הדברים שאת רוצה שיהיו באתר שלך, אם זה קורס, אם זה פורום, אם זה חנות, אם זה כל דבר שדורש התיחסות מצד של הגולש.
    מה היית רוצה שיהיה באתר, אחרי שאת יודעת מה את רוצה שיהיה באתר, כשאת מחפשת את התבנית תחפשי מידע על כל הדברים האלו.
    לדוגמא דיוי – זו לא תבנית שמותאמת במיוחד ללארנדאש, (התבנית של האתר הזה) אבל הם מגדירים אותה כתבנית רב שימושית. ובין השאר יש להם התיחסות לwoocommerce ולכן התבנית כן מותאמת לחנות, לעומת זאת, לפורומים היא לא מותאמת, ולכן יש כאן את העיצוב המקורי של תוסף הפורומים. השאלה היא כמה חשוב לך שכל אלמנט יהיה מותאם בדיוק. לפעמים צריך לותר על עיצובים מסויימים כדי לקבל את העיצוב שאת רוצה. הכי חשוב זה לבדוק שהתבנית מותאמת מימין לשמאל, ושהיא רב שימושית, כי כשמדובר על אתר שיש בו יותר מבלוג או חנות, צריך שהתבנית תתאים את עצמה.

3. התבנית של האתר הזה היא על דיוי, ואני מתכננת להכין קורס מתאים במיוחד בשביל התבנית הזאת, כי היא תבנית קצת מורכבת. אבל אני לא יכולה להבטיח שזה יהיה בחודש הקרוב. זה כן נמצא ברשימת הקורסים שאני רוצה להוסיף לוורדפרס.
    יש לך שתי אפשרויות לרכוש את התבנית הזאת.
    א. ללכת לאתר המקורי של elegant themes ולרכוש שם רישיון, אני ממליצה לקחת את האופציה של רישיון לכל החיים, כי זה נותן לך תמיכה כל החיים ולא צריך לזכור לעדכן וכו’. במקרה הזה יש לך תמיכה של צוות התמיכה שלהם, הם יכולים להכנס לאתר שלך ולעזור לך עם קודים ושינויים (כאמור אני לא כותבת קוד, אבל משתמשת המון בעזרתם עם כתיבת קודים ושינויים)
    ב. לקנות את המנוי של נובונה – שזה אתר שמאפשר לך לקבל פלאגינים ותבניות במנוי אחד ממש זול לכמה שנים, העניין עם זה, שאין לך תמיכה מאף אחד מתבניות או מהפלאגינים, מצד שני יש לך את הפורום הזה את יכולה לשאול אותי כאן כל דבר שלא דורש ממני להכנס לאתר שלך ולבצע בו שינויים וכל דבר שאין נגיעה בכתיבת קוד. אלו דברים שהתמיכה בדרך כלל כן תתן לך. אבל במנוי הזה אין לך אותם.

במקרה שלי, יש לי מנוי בנובונה, אבל יש פלאגינים שאני עדיין מעדיפה לעשות את המנוי של הפלאגין המקורי כדי לקבל את התמיכה ביחוד אלו שדורשים התאמות אישיות. (כמו התבנית דיוי וכמו לארנדאש)
    אגב זה חוקי לגמרי, ויש לך רשות להשתמש בפלאגינים האלו בכמה אתרים שאת רוצה.

4. אני חושבת שכדאי שתסתכלי על כמה מודולים קדימה כדי שתגבשי לעצמך מה את רוצה שיהיה באתר שלך, ובנתיים תשתמשי בתבנית בסיסית של וורדפרס או בתבנית שכבר היתה לך על האתר (אלא אם כן היא לא רספונסיבית, ואז עדיף לחזור לאחת מהתבניות הבסיסיות של וורדפרס שממוספרות לפי שנים) אפשר להחליף תבנית תמיד, אבל עם הזמן התבניות נהיו יותר מורכבות, וכדאי לגבש מה את רוצה שיהיה לך באתר לפני שאת בוחרת אותה כדי שלא תעבדי פעמיים בכל ההתאמות לצבעים ולדברים שאת תרצי באתר שלך.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.