התנגשות בין פלאגינים ותבנית

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #16095
   נחמהנחמה שור
   מנהל בפורום
   17,001 נקודות

   החשש שלי הוא שתהיה התנגשות בין התבנית לפלאגינים. או בין פלאגינים מסוימים.

   האם יש אפשרות לבדוק זאת מראש?

  • #16096
   נחמהנחמה שור
   מנהל בפורום
   17,001 נקודות

   שלום
   מעבר למה שאני מסבירה כאן במודול איך לבחור תבנית, אם יש לך חשש שהתבנית שבחרת היא לא מספיק בטוחה, תוכלי לבדוק מה אומרים עליה בפורומים של וורדפרס, את פשוט כותבת בגוגל את שם התבנית שבחרת + המילה review

   בגדול, הפלאגינים שאני ממליצה עליהם בקורס אמורים להיות פלאגינים שאין ביניהם התנגשות, אלא אם כן אני מציינת את זה בהדרכה.
   בדרך כלל פלאגינים הבסיסים לא יהיו בעייתים, מה שכן יכול להוות בעיה אלו פלאגינים מיוחדים, ואז גם אני מציינת את זה.

   במודול 4 אני נותנת לך כלים לבחור את התבנית כך שאת תוכלי לדעת מראש אם זו תבנית טובה ואיכותית שלא תעשה בעיות עם התנגשות.
   עם זאת לפעמים יכולים להיות מקרים שבהם תהיה התנגשות, בדרך כלל התקנה של התבנית לא תהרוס שום דבר באתר עצמו, גם אם זה נראה שמשהו השתבש פשוט מחזירים את התבנית הקודמת ומוחקים את התבנית הבעייתית, לפעמים זה לא יהיה באמת בעייתי אלא תצטרכי להגדיר את התבנית כדי לראות אותה כמו בדוגמא המקורית.
   ואם בכל זאת גם לאחר ההתקנה וההגדרות של התבנית דברים לא יעבדו כמו שצריך ואת חושבת שאולי זה משהו בעייתי בפלאגינים, צריך להשתיק את כל הפלאגינים ולהחזיר אותם אחד אחד כדי למצוא את הפלאגין הבעיתי.
   במידה ואת נתקלת בפלאגין בעיתי כזה, תכתבי בקורס במקום שבו המלצתי על הפלאגין + השם של התבנית שיוצרת את הבעיה, ואני אחפש לך פלאגין אחר שעושה את אותו דבר שיהיה פחות בעייתי.
   אבל את זה תדעי רק אחרי שתתקיני את התבנית שאת מעוניינת בה וסביר להניח שאם זו תבנית איכותית שקיבלה מספיק כוכבים והיא מבית טוב לא יהיו לך בעיות כאלו עם הפלאגינים שהמלצתי עליהם, כי אלו פלאגינים שבדרך כלל אמורים להתאים לכל התבניות.

   בין הפלאגינים עצמם לא אמורה להיות התנגשות, כל ההמלצות שלי על פלאגינים כאן בקורס נבדקו ביחד, במיוחד כדי למנוע בעיות של התנגשות בפלאגינים.
   נחמה

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
גלילה למעלה