הכנסת משתמש בצורה ידנית – שאלות

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים וורדפרס ותוכנות אחרות הכנסת משתמש בצורה ידנית – שאלות

הדיון הזה מכיל 6 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י נחמה נחמה שור לפני 1 שנה, 7 חודשים.

• מאת
    תגובות
    רויטל
    roitelr
    משתתף
    67 נקודות

הי נחמה, החלק הזה לא קל לי בכלל
    הכנסתי משתמש חדש, קיבלתי סיסמא מוזרה מאוד.
    שלחתי לסטודנטית שלי את שם המשתמש שהנחתי שהוא -המייל ואת הסיסמא
    איזה לינק לשלוח לה? איך היא נכנסת לאתר?
    שלחתי את הלינק של הקורסים שלי-
    אבל שם מופיע הפרופיל שלי ולא הפרופיל שלה
    משהו בתהליך לא ברור לי היות ויש לי עוד תלמידים מבקשת שתתקשרו ללוות אותי בהכנסת התלמיד הראשון וכך אבין.
    תודה
    נ.ב הגדרתי שהקורס סגור אבל כשאני נכנסת כל השעורים פתוחים. איך אני יודעת שמי שלא שילם לא יכול להיכנס?

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    2,494 נקודות

הסיסמא המוזרה ניתנת לשינוי. את יכולה להחליט איזה סיסמא את רוצה לתת לה. יש אפשרות גם לסמן שאת מאשרת סיסמא חלשה ואז את לא צריכה סיסמא מאד מסובכת. (נראה לי שהסברתי על עניין הסיסמא בחלק של הכנסת המשתמשים לאתר)
    שם המשתמש הוא מה שכתוב במשתמש תחת שם המשתמש ולא ניתן להחליף אותו. יכול להיות ששמת את האימייל כשם משתמש ולכן זה מה שהיא צריכה להכניס שם.

היא צריכה להכנס לאתר דרך דף הקורסים. הוא לא חייב להיות באתר בעמוד הראשי או בתפריט אבל רצוי שיהיה דף כזה.
    בדף הזה את מכניסה את הקוד של לארנדאש שמראה לה את כל הקורסים שלה. ומעליו כדאי להכניס טופס הרשמה. ראיתי שאת משתמשת באלמנטור, ככל הידוע לי יש להם אלמנט של טופס הרשמה לאתר (זה לא טופס הרשמה לרשימת תפוצה) אז כל מה שאת צריכה לעשות זה להכניס את הטופס שאלנמטור יצרו לך, ומתחתיו להוסיף קוביה של טקסט ושם להוסיף את הקוד של דף הקורסים. כשהיא תכנס עם השם שלה היא תראה את כל הקורסים שלה (גם אם זה קורס אחד כרגע) במקום מרוכז אחד.
    אם את רוצה לשלוח אותה ישירות לקורס בלי להכניס אותה דרך דף קורסים. אז את צריכה לתת לה שני קישורים.

1. קישור לכניסה לאתר mysite.com/wp-login שזה כמו שאת נכנסת לאתר שלך.
    2.קישור לדף הראשי של הקורס ואז אחרי שהיא נכנסת עם המשתמש שלה היא לוחצת שוב במייל ומגיעה לקורס עצמו. (זה קצת יותר מסורבל ולכן רצוי להכניס את דף הקורסים לתפריט באתר)

אם הגדרת שהקורס סגור אז את צריכה לצאת מהעריכה באתר ולהגיע כגולש רגיל ואז תוכלי לראות אם הוא באמת סגור או לא. כי כשאת בפנים את לא יכולה לראות מה רואים אנשים שהם לא מנהלי אתר או חברים בקורסים.

התמיכה לקורסים שבאתר כולם, הם רק דרך הפורום, ואין שום הגבלה על כמות השאלות שאת יכולה לשאול או כמה פעמים ביום. אני משתדלת לענות כשאני רואה את השאלה, לא תמיד יש לי זמן באותו רגע שראיתי את השאלה ללכת ולבדוק את כל הפרטים הקטנים של השאלה, ולכן לפעמים התשובה מתאחרת. אם את רוצה עזרה אישית טלפונית, אפשר לעשות את זה בתשלום לפי שעה של טכנאי, ואז תוכלי לקבל את כל העזרה שתצטרכי כולל כניסה למסך שלך ועזרה נקודתית בדיוק במקום שבו את צריכה. תמיכה טכנית טלפונית לתלמידי הקורסים היא רק כאשר יש בעיה בכניסה לקורסים באתר פשוט עושים שיווק.

רויטל
    roitelr
    משתתף
    67 נקודות

את מתכוונת להכניס טופס עם שם משתמש וסיסמא? בדף קורסים שלי? אני עושה את זה.
    הבעיה שלי היא ש:
    כשאני מעתיקה לינק של העמוד שייצרתי : הקורסים שלי בדפדפן אחר על מנת לבדוק שזה עובד
    זה מראה לי טעות….
    מה יכולה להיות הסיבה?

רויטל
    roitelr
    משתתף
    67 נקודות

אני חושבת שזה הסתדר- שלחתי את השורט קוד של דף הקורסים שלי וזה פתח בדפדפן אחר.
    נחמה אם סטודנטית אחרת אני רוצה להכניס אבל לשניה לפתוח שעורים בתאריכים אחרים האם אפשרי או לא?
    ועוד שאלה
    אני מגדירה תשלום פייפל לכל קורס? כלומר פייפל לקורס אחד בתשלום X פייפל קורס אחר תשלום Y ?

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    2,494 נקודות

לגבי השאלה הראשונה, אני חושבת שצריך לשכפל את הקורס בשביל להגדיר שונה את התאריכים + לפתוח ביחד. דרך אחרת לעשות את זה היא ליצר קבוצה (יש למטה בתוך התוסף עצמו לשונית שכתוב עליה קבוצות)
    כשאת מכינה קבוצה את יכולה להגדיר להם תאריך פתיחה של הקורס וכל מיני דברים כאלו.
    נראה לי שזו הדרך להכניס בשתי צורות את הלקוחות.
    הכנסת אנשים לקבוצה היא ידנית אז אם זה משהו שאת רוצה למכור אוטומטית זה לא יעבוד.

אני ממליצה לך מאד בחם לעבוד מההתחלה עם ווקומרס, זה יארגן לך את המכירות הרבה יותר טוב ממה שיש בלארנאש בבסיס יש הדרכה איך מחברים את שני התוספים האלו.

אם את רוצה שכל קורס יהיה במחיר אחר את יוצרת לו דף מכירה חדש עם מחיר אחר. אם שיכפלת את הקורס לאחד שנפתח בבת אחת ולשני שנפתח לפי תאריך כניסה לקורס, אז כל אחד מהם הוא מוצר בפני עצמו ואז את יכולה להכין להם מחירים שונים.

לווקומרס יש חיבור לפייפאל אז אין צורך להכין בפייפאל כפתורים לכל קורס.
    אם בחרת לעבוד עם המכירות דרך לארנדאש אז שיכפול קורס הוא די האופציה היחידה כי אז לכל קורס תוכלי להגדיר בנפרד את המחיר שלו (עושים את זה למטה בהגדרות של הקורס כשאת פותחת את הקורס)

רויטל
    roitelr
    משתתף
    67 נקודות

נחמה הי,
    חשבתי שהצלחתי להכניס את הסטודנטיות לקורס אבל זה לא מצליח:
    1. עשיתי דף קורסים- הכנסתי בו פרופיל ID ואת הקורס גריד, הכנסתי טופס עם שפ משתמש וסיסמא
    2. הגדרתי משתמש חדש כמו שתיארת צירפתי את הקורסים שמגיעים לסטודנטים
    3. בפועל מה שקורה- אני שולחת לינק לעמוד הקורסים שלי- רושמים שם +סיסמא וזה מוביל אותם לדף של הקורס אבל ללא יכולת להיכנס לקורס.
    ניסיתי כמה פעמים – הקורס מוגדר סגור למעט המשתמשים שהכנסתי שלהם מותר להיכנס.
    אני לא מצליחה להבין למה זה לא מצליח לי להכניס אותם לקורס……..
    אני כבר מיואשת.

נחמה
    נחמה שור
    מנהל בפורום
    2,494 נקודות

פתחת שירשור חדש, עניתי לך שם.
    תשאלי בבקשה פעם אחת, אני נכנסת לבדוק בכל הפורומים אם יש שאלות חדשות אין צורך לכתוב פעמיים.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

גלילה למעלה