הטמעת learndash על אתר קיים

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      רבקה

היי נחמה,
      יש לי אתר קיים, עם 20 ומשהו עמודים מעוצבים.
      רכשתי אתמול את התוסף learndash כדי ליצור אתר חברים.
      אני לא מעוניינת כרגע שהאתר שלי יהפוך לקורס. ועוד יותר לא מעוניינת שהעיצוב של learndash ישתלט לי על העיצובים שלי (השקעתי בהם חודשים רבים)
      האם יש אפשרות להשתמש בתוסף learndash רק עם הפונקציות של קבלת תשלום, ניהול משתמשים וחסימת תוכן?
      האם יש דרך לחסום עמודים אשר לא בניתי אותם בעורך השיעורים של התוסף?

תודה!
      רבקה

נחמה שור

שלום רבקה,
      סליחה, נעלמה לי השאלה שלך בין כל השאלות.

לא לגמרי הבנתי את השאלה שלך,
      לארנדאש משתלב בעיצוב של האתר הקיים, אין להם כל כך עיצוב משלהם מלבד החלקים שבכל מקרה את צריכה שיהיו מעוצבים כשלהם, כגון טבלאות התוכן ועמוד הקורסים שלי. כל השאר תלוי במה שכבר עיצבת בכל מקרה, כמו שפוסט שאת כותבת באתר מקבל את העיצוב של האתר מסביב לתוכן שלו.
      כל השאר זה תלוי לגמרי בעיצוב שלך.
      את יכולה לבחור את הצבעים שאת רוצה ואז הטבלת תוכן תתאים לצבעים שבחרת לאתר שלך.

יש להם אפשרות לשים את הקורסים שיוטמעו בתוך האתר שלך כפי שהוא, ויש לך אפשרות כמו שאני שמתי כאן, לשים את הקורסים בפוקוס מוד, שזה אומר שאנשים עוברים לדף נפרד שבו יש להם רק את הקורס שהם צופים בו והם כאילו יוצאים מהאתר לאיזור הקורס.
      את יכולה כאמור לבחור איך הקורס יראה.

קבלת תשלום היא רק דרך פייפאל אם את משתמשת בלארנדאש, אם זה מה שאת רוצה אז כן, את יכולה להשתמש בדרך הזאת.
      אבל אם את רוצה תשלום בדרך אחרת, אז תצטרכי לבחור איך לעשות את זה. הסברתי בתוך הקורס של לארנדאש באיזה דרכים אפשר לקבל כסף מלארנדאש.

אם את רק רוצה חסימת תוכן ולא צריכה לארגן אותו בקורס, אז יש תוספים אחרים שעושים את אותה פעולה, ואז אולי את לא צריכה את לראנדאש.

אופציה אחת היא להשתמש בתוסף לאתר חברים שאז את יכולה להגדיר איזה קורסים פתוחים לכל סוג של משתמש וגם לחסום תכנים שנמצאים על עמודים ופוסטים. לדוגמא memberpress.
      אופציה שניה היא להשתמש בתוסף שחוסם תכנים על עמודים ופוסטים בלי להשתמש בתוסף לקורסים דיגיטליים. לדוגמא ultimate member

אם את רוצה לעבוד עם סליקה שהיא לא פייפאל, אז כדאי לחשוב על הפלאגין membership של woocommerce שמאפשרים לך למכור תכנים לפי מה שאת רוצה, ואז את יכולה להשתמש בכל סליקה שקיימת בישראל שמתחברת לווקורמס.

מציג תגובה משורשרת 1
  • אתם חייבים להיות רשומים לאתר