האם אפשר בלי אתר, בשילוב שבין פייסבוק לרב מסר?

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים שיווק באינטרנט ובניית קהילה האם אפשר בלי אתר, בשילוב שבין פייסבוק לרב מסר?

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 2 שנים.

• מאת
    תגובות

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום נחמה,
    בהחלט הכנסת אותי לשוונג של חשיבה וביצוע לקראת הפקת מוצרים דיגיטליים.
    לצורך כניסה למודעות, התחלת שיווק וכו’ אלי כקלינאית תקשורת, פתחתי חשבון פייסבוק ודף עסקי, ופרסמתי בו קישור להרשם לרשימת תפוצה. המטרה שלי היא כרגע למתג את עצמי בקידום השיח בבית בדגש על הגיל הצעיר, במיוחד בעידן הדיגיטלי.
    בכל אופן, עם בנית אתר הסתבכתי מעט, למרות שמדובר בוורדפרס, והפסקתי לעבוד עליו בשלב זה. השאלה שלי היא, האם ניתן בשלב ראשון להעלות תכנים ולגבות תשלום בשילוב בין פייסבוק לרב מסר, הרי יש אפשרות לצרף תכנים לדפים של רב מסר כששולחים סדרת מסרים, ויש אפשרות לכפתורי תשלום. בצורה כזו אוכל להתחיל להתקדם בפרסום מוצרים, ובשלב מאוחר יותר אתקין אתר.

עליזה פרסבורגר

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום עליזה
    בהחלט אפשר להסתדר גם בלי אתר בשלב הראשון.
    בזכות דפי הנחיתה שיש לרב מסר ולחברות נוספות לדיוור, את יכולה להפנות אנשים להרשם בדפים האלו.
    תוכלי להשתמש בדפים האלו גם כדי למסור את התוכן שלך לאנשים שנרשמו.

חשוב לציין שהתוכן הזה לא מוגן, וכל מי שיחפש בגוגל אחרי כמה זמן יוכל להגיע לדפים האלו של רב מסר, לכן לטווח הארוך כדאי לדאוג לדפים מוגנים בתוך אתר מסודר. בטווח הקצר אפשר להסתפק בדפי נחיתה של רב מסר. העיקר לצאת לדרך.
    בהצלחה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.