אין לי מושג איך אבל לא מצליחה לרשום סטודנטית לקורס

דף בית – נחמה שור פשוט עושים שיווק פורומים וורדפרס ותוכנות אחרות אין לי מושג איך אבל לא מצליחה לרשום סטודנטית לקורס

תגיות: 

מציג 8 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      רויטלroitelr
      משתתף
      67 נקודות

הי נחמה,
      פתאום סטודנטית שנרשמה לקורס שלי
      (התשלום הוא דרך משולם)
      היא מקבלת שם משתמש וסיסמא היא מצליחה להיכנס לדף עם פירות השעורים של לרנדאש
      אבל!
      כשלוחצת להיכנס לשעור הראשון זה לא נכנס.
      גם אני ניסיתי להירשם דרך השם שלה, שמות אחרים והבעיה הופיע גם אצלי.
      אני חושדת שמשהו השתבש ויש בעיה בהגדרות של הרישום.
      האם יש לך רעיונות איפה יכולה להיות הבעיה?
      תודה

נחמהנחמה שור
      מנהל בפורום
      13,849 נקודות

יכולים להיות מלא דברים שלא עובדים.
      תבדקי אם היא באמת רשומה לקורס, כשאת בלוח של כל המשתמשים האם הקורס רשום בשורה?
      יכול להיות שהיא יכולה להכנס לשיעורים אבל רק לפי הסדר תבדקי אם הקורס מוגדר שהיא יכולה להכנס לשיעורים לפי הסדר או שהכל פתוח לה בבת אחת.
      לפעמים יש התנגשויות של פלאגינים שמאפשרות רק לאנשים שמוגדרים כמנויים לאתר לצפות בקורסים, תבדקי מה סוג המשתמש שלה (זה גם ברשימה של כל המשתמשים, תפקיד משתמש) ואם זה לא מנוי, אז תחליפי למנוי ותבדקי האם זה פתר את הבעיה.
      אולי מוגדר זמן מסויים שהיא צריכה לחכות עד שהקורס יפתח או דברים שהיא צריכה לסיים לפני שהיא יכולה לראות את הקורס עצמו, תבדקי אם זו הסיבה שהיא לא רואה את הקורס.
      אם כל זה לא עוזר, בדקי אם יש התנגשות בין פלאגינים, תכבי את כל הפלאגינים שיש לך באתר חוץ מלארנדאש, ותחליפי לתבנית בסיסית של וורדפרס 2017 לדוגמא) תבדקי האם עדיין אי אפשר להכנס לקורס. אם אפשר אז תתחיל להדליק את הפלאגינים אחד אחד עד שתגלי איזה פלאגין מתנגש. ואז תצטרכי לקבל החלטה האם הפלאגין הזה חשוב לך או לפנות לתמיכה של לארנדאש (או של הפלאגין הזה) כדי לברר איך פותרים את בעיית ההתנגשות.

אם זה לא אחד מאלו, אני ממליצה לפנות לתמיכה של לארנדאש הם יקבלו ממך גישה לאתר ויוכלו לבדוק בעצמם מה הסיבה יכול להיות שיש בעיית קוד.

רויטלroitelr
      משתתף
      67 נקודות

תודה על הניסיון לעזור:
      עשיתי בדיקה ובהגדרות רשמתי שהקורס חינם, כל אחד יכול להיכנס, ואז זה מאפשר ללחוץ ולצפות בשעור.
      כרגע גם לי! ולאף סטודנט לא מאפשר כניסה.
      וגם כשנרשמים בקורס- שם משתמש וסיסמא זה רושם את כל הקורסים ולא מה שהגדרתי במשתמש, מצד שני אין אפשרות לפתוח אף שעור.
      נראה לי שזה קשור בהגדרות אבל לא ברור לי מה.
      לא שיניתי כלום (עשיתי שינוי תוכני ושיניתי את שם הקורס אבל לא רואה איך זה יכול לשנות משהו…?)
      בכול אופן כתבתי גם ללרנדאש.
      אם יש לך עוד רעיון, אשמח…

רויטלroitelr
      משתתף
      67 נקודות

הבנתי מהי הבעיה-
      היא עדיין מוגדרת כלא רשומה
      הכנסתי אותה כמשתמש חדש, מנוי, צירפתי לה את הקורסים
      אבל
      האם יתכן כי היא לא משלמת בפייפל אלא בתשלום חיצוני שבגלל זה היא לא נכנסת?
      הרי בהגדרות זו לא כניסה חינם אלא בתשלום.
      נראה לי שאני צריכה לשנות משהו שקשור בהגדרות כניסה לקורס.
      יש שינוי בנושא?

נחמהנחמה שור
      מנהל בפורום
      13,849 נקודות

הקורס צריך להיות רשום על סגור, ואז את יכולה להכניס ידנית את כל מי שאת רוצה.

רויטלroitelr
      משתתף
      67 נקודות

הי, שוב תודה!
      הוא רשום על סגור
      אבל כשאני רושמת כתובת מייל הוא מחזיר לאותו מצב.
      אין את מה שהיה פעם
      מישהו רשם שם משתמש וסיסמא ואז לרנדאש הבין שהוא רשום כי הרי יש לו את הסיסמא.
      החיבור הזה לא קיים פתאום.
      כל הזמן מופיע שהוא לא רשום.
      וכבר בעבר רשמתי מלא, באותה צורה, זה כאילו משהו השתנה.
      ניסיתי לא להכניס קישור, ניסיתי קישור אחר.
      חסר חלק שבו אני מגדירה ללרנדש שאם יש שם משתמש וסיסמא זה מספיק להיכנס.
      זה לא מכניס אף אחד עכשיו…
      מוסיפה תמונה

נחמהנחמה שור
      מנהל בפורום
      13,849 נקודות

האם הקישור ששמת שם הוא קישור של אותו קורס? כי יכול להיות שיש כאן מעגל סגור שמחזיר כל פעם לאותו מקום.
      המקום של הקישור הזה נועד לדפים חיצוניים ללארנדאש כגון הפניה לדף התשלום דרך ווקומרס, תשלום דרך משולם או קארדקום או פשוט הפניה לדף הנחיתה שמוכר את הקורס.
      כמו כן, כדאי להוריד את הש’ במקום של התשלום כי אמורים להיות שם רק מספרים.
      אני לא חושבת שהש’ היא מה שגורמת לזה שהם לא רשומים.

שם המשתמש והסיסמא לא קשורים ללארדנאש, אלא קשורים למערכת של האתר. לארנדאש משייך קורסים למשתמשים שרשומים בוורדפרס. האם הקורס רשום למשתמשים האלו בוורדפרס?

רויטלroitelr
      משתתף
      67 נקודות

אז כנראה ששם – בחיבור בין לרנדאש לאתר הייתה הבעיה.
      כרגע מה שפתר היה שנכנסתי לעמוד
      הקורסים שלי בוורד פרס
      ושמתי את
      [uo_login_ui]
      [ld_profile]
      [ld_course_list mycourses=”true”
      ועכשיו זה מתחבר
      אמנם הרישום הוא באנגלית, ואני לא יודעת איך לתרגם לעברית (כי זה קוד מקוצר ולא סתם עריכה…)
      אבל לפחות נכנסים ויש קורס……

נחמהנחמה שור
      מנהל בפורום
      13,849 נקודות

את משתמשת בפלאגין של uncanny owl וזה לא מתורגם לעברית. לכן אם את רוצה שזה יהיה מתורגם, תכנסי לFTP של האתר ותורידי את קובץ התרגום, תתרגמי ותכניסי חזרה, צריך להכניס את הקובץ הזה חזרה כל פעם כשיש עידכון של הפלאגין.

מציג 8 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
גלילה למעלה