איך למצוא את הלקוחות שלי

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #16058
   נחמהנחמה שור
   מנהל בפורום

   שלום נחמה!
   אני מטפלת רגשית אלטרנטיבית. ועושה סדנאות בתחום מודעות והתפתחות אישית. אני באה ממקום תורני וקהל היעד שלי הן נשים תורניות. אני חושבת שהבעיה של קהל היעד שלי הוא שלא יודע מי אני? מה התפקיד המיוחד שלי בעולם הזה? מה עבודת ה’ המיוחדת שלי? איזה עבודה על המידות אני צריך לעשות? איזה הדרכה תורנית יש בשבילי באופן מדויק אלי. ומתוך כך לקבל העצמה וכוח להתמודד עם האתגרים במציאות שלו.
   אבל… זה מה שאני חושבת… נתת רעיון שאפשר לדעת על הלקוח שלי בגוגל. גם על הלקוחות שלי? באיזה ערך? מה לכתוב?

  • #16059
   נחמהנחמה שור
   מנהל בפורום

   שלום אסנת
   את יכולה לחפש בפורומים של נשים שמדברות על כל מיני דברים מן הסתם יש להם גם דיונים כאלו פה ושם. לראות מה מעסיק אותן. גם בקבוצות רלונטיות בפייסבוק. אני לא מכירה ספציפית שום קבוצה כזאת, אבל אני בטוחה שיש כמה כמו שיש בכל נושא שבעולם. צריך לחטט איך הן מגדירות את זה, יכול להיות שהמילים שאת מחפשת שהם עבודת ה’ אולי לא המילים שהן משתמשות כדי להגדיר את מה שהן מחפשות. יכול להיות שתגלי שיש להם מילים אחרות. תתחילי משם.
   חפשי תשובות ושאלות שנשים שולחות לרבנים ותוכלי לראות מה התשובות שהם נותנים (כיפה, ערוץ 7 וכו’). סביר להניח שחלק מהשאלות הן שאלות רגילות כמו כשרות והלכות אחרות אבל אני בטוחה שתמצאי שם גם שאלות שקשורות לעבודת ה’, ועבודה על המידות.
   אחרי שאת יודעת איך הן מגדירות את המילים האלו, את יכולה לחזור לגוגל ולהקיש ממש את השאלות האלו, סביר להניח שתגיעי בחלק מהתשובות של גוגל חזרה לעוד מקומות שיש בהם דיונים. תזהרי ממאמרים שאנשים אחרים כתבו ממקום מקצועי, זה לא אומר שככה קהל היעד שלך מגדיר את זה.
   נחמה

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
גלילה למעלה