איך לחבר את מערכת הדיוור באתר לרב מסר

פשוט עושים שיווק – נחמה שור פורומים שיווק באינטרנט ובניית קהילה איך לחבר את מערכת הדיוור באתר לרב מסר

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  נחמה שור לפני 2 שנים, 2 חודשים.

• מאת
    תגובות

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום נחמה – הנה אני שואלת כאן כפי שהצעת…

שאלתי ברב מסר אם הרכישה של מערכת הדיוור שלהם לא תתנגש לי עם המערכת שישנה בפורטל כאשר יהיה בתכנת וורדפרס…וזה מה שהוא ענה לי – לא ענה אם אפשר אחר כך לחבר בין הדברים…ממש לא ענה ברור…
    האם את יכולה להסביר קצת יותר?

“דיוור אוטומטי הוא אפשרי דרך המערכת שלנו. לא דרך וורדפרס.
    דרך וורדפרס את יכולה לפרסם דפי נחיתה ושם תהייה אפשרות ללקוחות להירשם להגיע לרשימה שלך ברב מסר.
    אך אם תרצי לדוור אוטומטית ללקוחות שכבר קיימים אז את זה עושים דרך החשבון של רב מסר. זה נקרא מסרים (ניוזלטר)”

אלקה יפה

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום אלקה
    1. את יכולה לפצל את הרשימות ברב מסר לפי מה שכבר מפוצל אצלך.
    2. אפשר להכניס בבת אחת את כל האקסלים שלך לרב מסר יש להם מקום מסודר בשביל זה , אם את לא מסתדרת תבקשי עזרה בטלפון שינחו אותך איך עושים את זה בדיוק.
    3. ברור שיש להם אפשרות הסרה עצמית, זה חלק מהרעיון של השימוש במערכת מסודרת.
    4. אין קשר בין וורדפרס לרב מסר, אלו שתי מערכות נפרדות שאת מחברת ביניהם על ידי זה שבאתר שלך את מכניסה את הטפסים שרב מסר מספקים לך, לרב מסר יש מחולל טפסים משלהם. את יכולה להכניס אותם בכל מקום באתר שאת רוצה, בצדדים, למטה, בתוך הדפים עצמם, בכל מקום.
    5. הטפסים שיש לך באתר לא שימושיים עם רב מסר, את פשוט לוקחת את הקוד של רב מסר ומטמיעה במקום הטפסים שיש לך היום (להסיר אותם לגמרי אין צורך בהם).
    6. כשתתחילי עם וורדפרס את מוזמנת לחזור אלי ואני אמליץ לך על פלאגין שמאפשר חיבור בין רב מסר לוורדפרס כך שתוכלי לעצב את הטפסים בכל צורה שתרצי בלי קשר למה שרב מסר מאפשרים בעיצוב שלהם.
    נחמה

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום נחמה
    מכיוון שהפורטל שלי קיים כבר 4 שנים ומתקדם יפה בגוגל (בצורה אורגנית) ויש לי גם חברים בפייסבוק ובכלל אז יש לי רשימת תפוצה במיילים רגילים, מאורגנים אצלי באקסלים וגם חלקתי אותם לפי תחומי עניין שלהם…(בזמן נתון..) אני השתכנעתי מההקשה לקורס שאני צריכה סוף סוף לעבוד עם מערכת דיוור טובה (כנראה רב מסר) האם אפשר יהיה אצלם להוסיף כבר בהתחלה את הכתובות הקיימות?
    האם אצלם באופן אוטומטי יש אפשרות הסרה עצמית (מדי פעם יש גולש שמנדנד על זה)
    ושאלה אחרונה – אנחנו מעבירים עתה את הפורטל מפלטפורמה ישנה יותר לוורד פרס – האם כדאי לחכות לסיום ההעברה כדי לרכוש את רב- מסר? או שזה לא קשור…הרי יש לי רשימת תפוצה אוטומטית באתר עצמו וגם מחולל טפסים מסוגים שונים…מה יהיה עליהם? האם אין התנגשות?
    אלקה יפה

נחמה שור
    מנהל בפורום

שלום אלקה
    מה שיש לך באתר לא קשור לרב מסר, את יכולה ליצא את הנרשמים מהאתר שלך לרב מסר וכך לאחד בין הרשימות שכולם ינוהלו דרך רב מסר ולא דרך אקסלים וכו’.
    הדרך שבה את רושמת אנשים לרשימות של רב מסר היא דרך הטפסים שלהם שאת מטמיעה באתר שלך, וכך את מחברת בין האתר לרב מסר.
    וורדפרס מאפשר לך להכניס טפסים בקלות, את יכולה להכניס אותם לאתר שלך בצדדים, למטה, או סתם באמצע דף.
    יש לך גם אפשרות לקחת את הטפסים המרחפים של רב מסר וכך הטופס יקפוץ לאנשים כשהם יגיעו לדף מסויים.
    נחמה

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.