האם הנושא שלי מתאים להפוך לקורס און ליין? אתגר הלפיד יום 1 מתוך 30

הסרטונים הם מתוך נושא הלפיד שנעסוק בהם בשנה הקרובה בתוך שבט הלפיד.

מה זה שבט הלפיד?

שבט הלפיד הוא המקום לאנשים שרוצים לבשל תהליכים

לקראת הוצאת הידע שלהם לאור באמצעות קורסים און ליין

והמכירה שלהם. קהילה תומכת ומאגר מידע שמותאם לסוגי למידה שונים.

בוער לעולם לקבל מכם את המתנה הייחודית שלכם.

הסרטון של האתגר של היום עוסק בשאלה שאנחנו מקבלים הכי הרבה במייל.

האם הנושא של הקורס שלי מתאים ויכול להמכר?

האם אפשר לעשות קורס און ליין על התחום שלי?

בסרטון היום נראה את 3 הסוגים של החכמים, ותראו אם אתם יכולים לזהות את עצמכם מתוך 3 הסוגים האלו. בכל אחד מאיתנו יש חלק קטן של מכל אחד מהסוגים וחלק אחד שהוא גדול יותר. אחד הדברים הראשונים שניתן לכם לעשות בשבט הלפיד הוא לזהות לאיזה סוג חכם את משתייכים.

שלשת סוגי החכמים:

חכמי הספר – אנשים בעלי ידע כללי כזה שאפשר בקלות לכתוב אותו בספר. כמו לדוגמא הסטוריה, אם אתם מורים או מרצים, אתם כניראה שייכים לתחום הזה, תחום הידע שפשוט מעניין לכשעצמו. אתם יכולים כמובן גם לעזור לאנשים שצריכים לעבור בגרויות או להתקבל לאוניברסיטה עם הידע שלכם.

חכמי האתגר – אנשים שעוזרים לאנשים אחרים בדרך כלל בצורה של סדנא עם כמה אנשים או אחד על אחד, זה מתאים לאנשים שהם עוסקים במקצועות האימון והטיפול. האתגר שלכם הוא להפוך טיפול שבדרך כלל אתם עושים תהליך עם לקוח לקורס און ליין שהלקוח יוצר את התהליך בעצמו.

חכמי הידים – אנשים שעובדים עם הידים שלהם, כל מי ששייך לתחום של עשה זאת בעצמך, איך לעשות דברים. החל משיפוץ הבית, דרך אומנויות שונות, ואפילו בישול.

בכל אחד מאיתנו יש את שלושת הסוגים של החכמים, אבל לכל אחד מאיתנו יש משהו שבולט יותר. מה שכתבנו כאן הוא מאד כללי. ולכן אני ממליצה לכם לעשות את מבחן החכמים שנמצא בתוך שבט הלפיד, תוכלו לעשות אותו ברגע שתצטרפו לשבט הלפיד ותדעו לאיזה סוג חכם אתם משתייכים. כי יכול להיות שאתם עוסקים במקצוע טיפולי אבל הצד החזק שלכם הוא בכלל חכמי הידים, וכשאתם עוסקים בטיפול הצד הזה בא לידי ביטוי.

 

יש לכם כמה דרכים שבהם אתם יכולים לעקוב אחרי האתגר,

  1. בפייסבוק – אתם לוחצים כאן כדי להגיע לדף תעשו לייק ותבואו לבדוק את הסרטון.
  2. ביוטיוב- אתם מוזמנים להרשם לערוץ שלנו כדי לעקוב אחרי כל סרטון שיוצא (וכדאי להרשם כי גם אחרי שהאתגר יגמר ימשיכו לעלות לשם עוד סרטונים שלא נפרסם בשום מקום אחר)
  3. כאן בשבט הלפיד- כאן יש גם את ההדרכה שהיא מחוץ לסרטון כך שזה משתלם להסתכל גם על ההדרכה כאן.

הצטרפו עכשיו לשבט הלפיד,   כי השבט יעזור לכם לצאת סוף סוף עם הקורס שלכם, ויעזור לכם למכור אותו אחר כך, עם התמיכה של חברי השבט והתמיכה שלנו הצ’יפיות.

לחצו כאן כדי לראות פרטים נוספים על השבט ולהרשם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה זה אפיליאט, ואיך אפשר להרוויח מזה כסף?

נתקלתי במילה הזאת “אפיליאט”  לפני יותר משלש שנים, מישהו הציע אז מפגש שבו הוא יסביר איך עושים כסף ממוצרי אפיליאט, ואני לא הבנתי מה זה. ואני משערת לעצמי שיש כאן קוראים שלא יודעים מה זה, ואיך בדיוק מרוויחים מזה. נתחיל מפירוש המילה- אפיליאט זה שותפים, כלומר...

למה כדאי לכתוב פוסטים בבלוג באתר שיווקי?

לפני כמה שנים כשכתבתי עדיין בבלוג הקודם שלי בתפוז “עומדת על במה” שאלה אותי מישהי למה בעצם אני עושה את זה. היא יכולה להבין אנשים שכותבים בלוג כדי לקדם את העסק שלהם, ואני הרי לא ממש מקדמת את העסק שלי דרך הבלוג. אמרתי לה שאני לא ממש יודעת למה אני עושה את זה,...

ראיון עם רוזין רוזנבלום – מה הכוח של המילים בשיווק

היא הלכה להתחתן עם 17 לקוחות שלה, היא עשתה הפגנה בכיכר רבין, היא היתה מבוקשת. קבלו את רוזין רוזנבלום מלכת הכתיבה השיווקית בארץ, והמשווקת הכי יצירתית שאני מכירה.