האם הנושא שלי מתאים להפוך לקורס און ליין? אתגר הלפיד יום 1 מתוך 30

הסרטונים הם מתוך נושא הלפיד שנעסוק בהם בשנה הקרובה בתוך שבט הלפיד.

מה זה שבט הלפיד?

שבט הלפיד הוא המקום לאנשים שרוצים לבשל תהליכים

לקראת הוצאת הידע שלהם לאור באמצעות קורסים און ליין

והמכירה שלהם. קהילה תומכת ומאגר מידע שמותאם לסוגי למידה שונים.

בוער לעולם לקבל מכם את המתנה הייחודית שלכם.

הסרטון של האתגר של היום עוסק בשאלה שאנחנו מקבלים הכי הרבה במייל.

האם הנושא של הקורס שלי מתאים ויכול להמכר?

האם אפשר לעשות קורס און ליין על התחום שלי?

בסרטון היום נראה את 3 הסוגים של החכמים, ותראו אם אתם יכולים לזהות את עצמכם מתוך 3 הסוגים האלו. בכל אחד מאיתנו יש חלק קטן של מכל אחד מהסוגים וחלק אחד שהוא גדול יותר. אחד הדברים הראשונים שניתן לכם לעשות בשבט הלפיד הוא לזהות לאיזה סוג חכם את משתייכים.

שלשת סוגי החכמים:

חכמי הספר – אנשים בעלי ידע כללי כזה שאפשר בקלות לכתוב אותו בספר. כמו לדוגמא הסטוריה, אם אתם מורים או מרצים, אתם כניראה שייכים לתחום הזה, תחום הידע שפשוט מעניין לכשעצמו. אתם יכולים כמובן גם לעזור לאנשים שצריכים לעבור בגרויות או להתקבל לאוניברסיטה עם הידע שלכם.

חכמי האתגר – אנשים שעוזרים לאנשים אחרים בדרך כלל בצורה של סדנא עם כמה אנשים או אחד על אחד, זה מתאים לאנשים שהם עוסקים במקצועות האימון והטיפול. האתגר שלכם הוא להפוך טיפול שבדרך כלל אתם עושים תהליך עם לקוח לקורס און ליין שהלקוח יוצר את התהליך בעצמו.

חכמי הידים – אנשים שעובדים עם הידים שלהם, כל מי ששייך לתחום של עשה זאת בעצמך, איך לעשות דברים. החל משיפוץ הבית, דרך אומנויות שונות, ואפילו בישול.

בכל אחד מאיתנו יש את שלושת הסוגים של החכמים, אבל לכל אחד מאיתנו יש משהו שבולט יותר. מה שכתבנו כאן הוא מאד כללי. ולכן אני ממליצה לכם לעשות את מבחן החכמים שנמצא בתוך שבט הלפיד, תוכלו לעשות אותו ברגע שתצטרפו לשבט הלפיד ותדעו לאיזה סוג חכם אתם משתייכים. כי יכול להיות שאתם עוסקים במקצוע טיפולי אבל הצד החזק שלכם הוא בכלל חכמי הידים, וכשאתם עוסקים בטיפול הצד הזה בא לידי ביטוי.

 

יש לכם כמה דרכים שבהם אתם יכולים לעקוב אחרי האתגר,

  1. בפייסבוק – אתם לוחצים כאן כדי להגיע לדף תעשו לייק ותבואו לבדוק את הסרטון.
  2. ביוטיוב- אתם מוזמנים להרשם לערוץ שלנו כדי לעקוב אחרי כל סרטון שיוצא (וכדאי להרשם כי גם אחרי שהאתגר יגמר ימשיכו לעלות לשם עוד סרטונים שלא נפרסם בשום מקום אחר)
  3. כאן בשבט הלפיד- כאן יש גם את ההדרכה שהיא מחוץ לסרטון כך שזה משתלם להסתכל גם על ההדרכה כאן.

הצטרפו עכשיו לשבט הלפיד,   כי השבט יעזור לכם לצאת סוף סוף עם הקורס שלכם, ויעזור לכם למכור אותו אחר כך, עם התמיכה של חברי השבט והתמיכה שלנו הצ'יפיות.

לחצו כאן כדי לראות פרטים נוספים על השבט ולהרשם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ראיון עם נעמי יעקובסון – איך להרוויח יותר כסף מההכנסות שלך היום

נעמי יעקובסון היא המומחית להתנהלות כספית מנצחת בעסקים קטנים, ולכן הזמנתי אותה לראיון בתוכנית הפודקאסט "על הדרך" למרות שהיא לא מתעסקת בשיווק באינטרנט בצורה ישירה. אחד הדברים שעצמאים מעדיפים לא לחשוב עליו, זה על ההוצאות וההכנסות של העסק שלהם. כלומר כמה יכנס וכמה יצא. הם מתרכזים בלעשות את העבודה. אבל הרבה מאד עסקים נופלים דווקא במקומות שבהם נראה שיש הרבה כסף, כלומר נכנס כסף, ויוצא כסף, אבל הרבה. ואז מגיעים לסוף החודש ואופס. בעל העסק הוא היחיד שנשאר בלי הכנסה. כולם קיבלו את מה שמגיע להם אבל חשבון הבנק של העסק ריק.

איך מוסיפים מערכת קורסים לאתר וורדפרס- מה האופציות השונות?

אם יש לכם קורסים דיגיטלים, ויש לכם אתר וורדפרס, מה שאתם צריכים זה מערכת קורסים לאתר וורדפרס. בפוסט הזה אני מראה לכם 3 אופציות למערכות טובות שמותאמות לעברית שאתם יכולים לשים על האתר שלכם ולהפוך אותו למערכת לימודים משוכללת.

איך להקים בלוג?

לפני שנענה על השאלה איך להקים בלוג, צריך לשאול את השאלה למה להקים בלוג? מה המטרה של הבלוג? אם זה סתם בשביל לקדם את ההירהורים שלך זה לא משנה הפלטפורמה אפשר פשוט להכנס לכל אחד מהאתרים שיש בהם בלוגים ולהקים בשניות בלוג חדש, זה בדרך ככל דורש רישום קצר, ואחר כך יש בלוג...