איך לבנות את רשימת התפוצה שלכם עם קורס און ליין מאפס – אתגר הלפיד יום 10 מתוך 30

הרבה אנשים באים אלי ושואלים אותי לגבי הרשימה שלהם, הם אומרים לי שעדיין אין להם רשימת תפוצה משלהם, והם לא בטוחים שכדאי להם להתחיל להכין קורסים און ליין עד שלא תהיה להם רשימה. אז זהו שזה קצת הביצה והתרנגולת. מה בא קודם? הקורס או הרשימה?

לדעתי זו לא השאלה הנכונה, בגלל שכשיש לכם רשימת תפוצה אז אתם יכולים לשלוח לרשימה הצעות למוצרים שיוכלו לקנות, ומצד שני כשיש לכם קורס און ליין הוא יוצר לכם קהילה של אנשים שרוכשים מכם. לכן הדרך הטובה ביותר זה לשלב.

איך בונים את רשימת התפוצה עם קורס און ליין

כשיש לכם קורס און ליין, הקורס עצמו אוסף לכם אנשים. (מרכז אלומה נסגר, אבל יש פיתרונות אחרים כמו המערכת קורסים של שלח מסר)

כל מרצה יש לו את הרשימה הפנימית שלו, של אותם אנשים שנרשמו לקורס שלו (רק לו יש את הרשימה, אל דאגה, מי שרואה את הפרטים אלו רק המנהלים של האתר ובעל הקורס, כל שאר המרצים יכולים לראות רק את המשתמשים שנרשמו לקורס שלהם) . לכן אתם יכולים לאסוף את הרשימה הזאת ולהתחיל ממנה את רשימת התפוצה שלכם, כי אלו אנשים שביקשו דווקא לקנות את הקורס שלכם, ומאחר והם לקוחות שלכם אתם יכולים לצרף אותם לרשימת התפוצה. כשאתם עושים את זה כמובן מומלץ להסביר להם מה קרה, ולהגיד להם תודה על הרכישה של הקורס שלכם. אתם יכולים להרחיב על איך לבנות את רשימת התפוצה שלכם עם הקורס החינמי שלכם בפוסט הזה.

מאחר ואתם יכולים להעלות לכאן קורסים שהם בחינם, אתם יכולים לאסוף אנשים שמתעניינים בתחום שלכם על ידי קורסים בחינם. וכך אתם צוברים רשימת תפוצה של אנשים שמתעניינים כי כאמור את מקבלים את הרשימה של כל אלו שנרשמו לקורס שלכם. כמובן שאנשים שנרשמים בחינם הם עדיין לא הוציאו את הארנק ולכן אי אפשר לדעת האם הם יקנו או לא בהמשך. אבל זו הזדמנות מצויינת להגדיל את הרשימה שלכם.

דרך נוספת שבה אתם יכולים להגדיל את הרשימה שלכם היא להוסיף טופס הרשמה מחברת הדיוור שאיתה אתם עובדים ישירות בתוך מרכז אלומה. וכך לצבור עוד אנשים שירשמו לרשימה שלכם, את הטופס הזה אפשר לשים בכמה מקומות:

איפה לשים טופס הרשמה לרשימת התפוצה?

1. בדף המכירה של הקורס שלכם

2. בפוסטים שאתם כותבים באתר שלכם או בבלוג חיצוני

3. בדף הראשי של הקורס שלכם, כך שאנשים שמגיעים בטעות לדף הזה, הם יכולים להרשם ( במידה והמערכת שלכם מאפשרת לכם שהדף הראשון של הקורס יהיה חשוף, כל שאר התכנים פתוחים רק לאנשים ששילמו)

4. בתוך הקורס החינמי בכל דף שלו, אתם יכולים לשלוח אנשים להרשם לרשימת התפוצה שלכם תמורת מתנה מתאימה. (אם אתם לא יודעים איך מכינים מתנה לרשימת התפוצה תוכלו להעזר בקורס מתנה מנצחת)

 

הפוסט הזה הוא חלק מאתגר הלפיד, אתגר הלפיד נותן לכם חשיפה לתכנים שאנחנו נעלה בשנה הקרובה בשבט הלפיד, כמובן שהתכנים האלו יעלו בצורה יותר מלאה עם הרבה יותר הנחיה והדרכה בתוך השבט זוהי רק טעימה.

בשבט הלפיד אנחנו עוזרות לכם להחליט על הנושא הממוקד ולהכין את הקורסים שלכם כדי לייצר לקוחות מרוצים!

הצטרפו עכשיו לשבט הלפיד

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ראיון עם מינדי ונעמי – איך להוציא משכורת קבועה מהעסק שלך?

מינדי ונעמי מכלכלה בריאה, מראות את הדרך הנכונה להוציא משכורת קבועה מהעסק שלך, מעכשיו לא צריך לנחש כמה כסף יכנס עד סוף החודש.

בדרך לבמה עם גתית לביא – איך לשיר עם פלייבק

גתית לביא היא שחקנית זמרת, והיא משלבת בהופעות שלה שירים מקוריים ומוכרים. בראיון הזה גתית משתפת בהחלטה לעבוד עם פלייבקים והאתגר שפלייבק מוכן מביא. בונוס גם על התהליך שהיא עשתה כדי להפיק את הפלייבקים שלה.

איך פותחים בלוג?

בלוג זו פלטפורמה מעולה למי שלא רוצה להתעסק עם טכנולוגיה ומפחיד אותו לפתוח אתר. אחד המקומות המומלצים לפתיחת בלוג זהו אתר בלוגר של גוגל. איך מגיעים אל האתר? כותבים בגוגל בלוגר, ונכנסים, שימו לב שזה בלוגר עם שני b. הכנתי הדרכה בוידאו איך עושים את זה ממש שלב שלב. מקום...