כל האמת על עסק דיגיטלי

Similar Posts

4 Comments

 1. הי נחמה,
  ראשית תודה על המיילים מלאי הערך שאת שולחת.
  שמי רויטל ואני עושה את צעדי הראשונים בתחום הדיגיטלי. אני מנהלת עסק מקסים ואהוב כבר 14 שנה של העברת תאטרוני סיפור לילדים בגיל הרך. בשנה האחרונה קראתי המון על התחום הזה ויש לי רעיונות לשני קורסים און ליין. בימים אלו אני עובדת על הקורס הראשון בעזרת קורס של לירון מור. אני לומדת עוד בעזרת מלא פודקאסטים באנגלית. החלק הכי קשה לי היא ההבנה שאני צריכה בעצם לייצר רשימת תפוצה של לקוחות פוטנציאלים, לתקשר איתם, להכיר אותם לתת להם מיילים עם הרבה ערך. כאן מבינה ומסכימה עם כל מה שאמרת- מדובר בעבודה לכל דבר. בכול זאת זה מאתגר ומסעיר אך מאוד מפחיד אותי.
  היום למשל אמרתי שאני אקבע פגישה עם מי שסידר לי את האתר כדי לסדר ולחדש ולהכניס מקום לבלוג ואולי וידאו כדי שאוכל להתחיל להקים ולתת ערך לרשימת התפוצה…. בקיצור . אשמח לשמוע מה דעתך על הדרך. ושוב המון תודה!

 2. הי רויטל,
  את בדרך הנכונה, זה בטוח.
  עצם העובדה שאת עושה ומתקדמת זה הדרך הנכונה.

  רשימת תפוצה היא הבסיס לכל עסק דיגיטלי (והאמת גם לכל עסק שמחוץ לאינטרנט).
  רוב האנשים לא קונים בפעם הראשונה שהם נתקלים במה שיש לך להציע. ובניית רשימת תפוצה עוזרת לאנשים להתחבר אליך ולהתבשל בדרך לרכישה ממך.

  ביחוד בתוכן דיגיטלי שבו אנשים לא מרגישים את הערך והם צריכים ללמוד איך הערך של הקורסים שלך יעזרו להם בחיים שלהם.

  יש כאן באתר הרבה מאד פוסטים על התחלת בנייה של רשימת תפוצה (https://nechamashor.com/category/list-building-posts/), ואני ממליצה לך לקרוא אותם זה יתן לך את הבסיס להבין איך לבנות את רשימת התפוצה שלך. כמו כן יש כמובן את הקורס קשר ישיר שמלמד אותך צעד צעד איך לבנות את רשימת התפוצה שלך כדי שהם לא יהיו סתם רשימה אלא גם יהפכו ללקוחות שלך.

  בהצלחה
  נחמה

  1. נחמה תודה רבה!
   כן אני מודעת שבאותה מידה שאני עובדת על הקורס עצמו אני צריכה לעבוד על רשימת תפוצה ויצירת קשר מלא ערך עם לקוחות פוטנציאלים על מנת שבבוא היום הם יקנו.
   המון תודה !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.