דאסי נוי עסקים בסדר עולה

ראיון עם דאסי נוי – איך לארגן את העסק כדי לאפשר צמיחה מהירה

אחרי תקופה שבה העסק כבר עובד, בעל העסק או העצמאי, מכיר כבר את המוצרים שלו, הוא כבר יודע איך להביא לקוחות, ויודע איך לשווק את העסק.

אבל אז קורה משהו מוזר. הוא מתחיל לקרוס תחת העומס, יש נקודה מסויימת שבה אי אפשר להמשיך להיות עסק של אדם אחד.

לי זה קרה לפני 9 חודשים, הבנתי שכמה שאני רוצה להספיק לעשות הכל, אני פשוט לא יכולה, הבנתי שיש המון פניות של אנשים שאני מפספסת ולא מגיעה לענות עליהם בגלל שיש עוד דברים לעשות בעסק חוץ משירות לקוחות.

הבנתי שאני צריכה להתמקד בהכנת המוצרים, בשיווק של העסק, אלו הדברים שכרגע רק אני יכולה לעשות, ואז הכנסתי את שרה, שתעזור לי עם כל הפניות, של השותפים הפוטנציאלים, של לקוחות שכבר קנו, של לקוחות שעדיין לא קנו ויש להם שאלות על המוצר.

עם הזמן התפקיד שלה גם התרחב כשהכנתי לצוות שלי עוד אנשים כמו דאסי נוי, שהיא מנטורית בתוכנית צעד צעד, וגם שותפה בשבט הלפיד ששייך למרכז אלומה.

מהרגע שהכנסתי את שרה, גיליתי כמה העסק יכול לצמוח הרבה דווקא כשיש עוד אנשים שעוזרים לי לתפעל אותו, ומאז הוספתי עוד כמה אנשים או יותר נכון לרגע זה נשים, שעוזרות לי וללקוחות כדי שכולם יהיו שמחים.

אבל זה לא תמיד עובד כל כך פשוט, לפעמים יש אי הבנות ולפעמים העובדים לא לגמרי מבינים מה בעל העסק מצפה מהם, ואז מתחילות הבעיות.

וכאן בדיוק נכנסת דאסי נוי לתמונה, היא עוזרת לבעלי עסקים לעבור את השלב הזה של הכנסת עובדים חדשים לעסק, של בנייה של תהליכי עבודה בעסק כדי שכל אחד שיש לו את הכישורים המתאימים יוכל להכנס לתפקיד בקלות.

זה בדיוק גם מה שאני עשיתי אצלי, בניתי תהליכי עבודה, מאד מסודרים, כדי שכל המערכת עם כל החלקים שלה תתפקד כיחידה אחת.

וגם אם אני צריכה להחליף מישהו מכל סיבה שתהייה אני יכולה לעשות את זה בקלות, כי צריך לתת לעובד החדש לקרוא את המסמכים שהכנתי וזהו, עוד קצת מענה לשאלות, ויש כמובן גם את שרה שעומדת מולם ומוודאת שכל אחד עושה את התפקיד שלו.

אני נשאר לי להשגיח מלמעלה ויש לי עכשיו הרבה יותר זמן פנוי לפתח את העסק לכיוונים שקודם פשוט לא היה זמן בשבילם.

מה שדאסי מסבירה בתוכנית על הדרך הפעם, זה איך להבין את התהליכים שקורים ביום יום בעסק, ואיך מכשירים עובדים חדשים שיכנסו לתוך העסק.

דאסי נותנת דוגמא לעסק של מעצבים או גרפיקאים, אנשים שכשיש להם הרבה עבודה הם הרבה פעמים שוכרים מישהו שיעשה את העבודה שאולי היא יחסית טכנית,

אבל אז מגלים שפתאום אולי לא לגמרי בעל העסק הצליח להעביר לעובד מה הוא צריך לעשות, ולפעמים בעל העסק צריך עוד כמה דברים שיקרו ואולי העובד לא לגמרי רוצה לעשות אותם כי לא זאת העבודה שהוא חלם עליה.

<strong>דאסי נוי</strong>

דאסי נוי

מומחית ביצירת תהליכי עבודה.


“לאורך קריירה ארוכת שנים, פיתחתי מומחיות בבניית מערכות תפעול ואדמיניסטרציה לארגונים קטנים.
עסקים רבים מתאפיינים במקצועיות רבה של בעלי העסק בתחומם,
המתקשים בתפעול השוטף של הארגון כעסק רווחי וצומח.
אני מציעה לבנות תוך זמן קצר תשתית לייצוב המערכת המאפשרת את צמיחתה.
בעבודה משותפת איתך הבעלים של העסק
נבחן את דרכי העבודה שלך ונבנה מסגרת עבודה מותאמת לאופן ואופי העבודה. נתאים כלים לייעול ונייצר את התבניות שיסייעו לך לחסוך זמן ולגבש מדיניות ברורה ושקופה. אופן העבודה שונה במהותו מאימון בו המאמן נותן הוראות לביצוע, אלא עבודה משותפת להשגת המטרות כפי שיוגדרו על ידך.
במסגרת ארגון יש לי מספר שירותים:
– ליווי בניית תהליכי עבודה
– מוצרים דיגיטליים שמיסייעים לך לכתוב מאמרים
– ליווי ויעוץ קמפיין גיוס המונים
– סיוע ביצירת מוצרים דיגיטליים
אשמח לקבוע פגישת היכרות והתאמה.
בברכה ובהצלחה
דאסי נוי
פרטי קשר:       טלפון 052-2447153      מייל
  dasi@bizorder.co.il

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *