ראיון עם חגי שלו איך לבנות דימוי חיובי של משווק באינטרנט

לפעמים לא בא לי לעשות שום דבר.

בשיווק מצד אחד יש דברים מאד מעניינים שקורים, מצד שני יש דברים שחוזרים על עצמם, ולפעמים זה יכול להיות משעמם, כן הנה אמרתי את זה. כשאתם רואים אנשים שמצליחים לשווק את עצמם, ומצליחים להרים עסק מעולה דרך האינטרנט, אתם בטח חושבים לעצמכם, טוב הוא יכול כי יש לו את הכלים.

הרבה אנשים באים ואומרים לי, אני לא טכנולוגי, שיווק זה לא בשבילי.

אז יש לי הפתעה בשבילכם, אף אחד לא נולד משווק באינטרנט, זה משהו שצריך ללמוד ולהשקיע בו.

לכן הפעם בתוכנית על הדרך הזמנתי את חגי שלו, שמדבר בדיוק על זה. איך מצליחים למרות שחסרים כלים, לשנות את הגישה לשיווק באינטרנט. במקום לחשוב ששיווק זה באסה, ואולי כדאי שמישהו אחר יעשה את זה בשבילכם. שיווק יכול להיות ממש כיף, המפגש עם הלקוחות, התנסות בכלים מעניינים.

ויש לי סוד בשבילכם, גם אם אתם לא טכנולוגיים, אתם לא חייבים להשתמש בכל טכנולוגיה ובכל כלי שקיים בשיווק באינטרנט. יש דברים שאפשר לוותר עליהם, ויש דברים שאפשר להחליט ללמוד לעשות אחר כך.

חגי שלו הוא מומחה לשינוי מנטלי, ובשיחה שלנו זה עלה שוב ושוב, העניין שזה לא כל כך משנה מה עושים, השאלה היא איך מתייחסים למה שעושים. איך מוצאים את הכוחות.

אחד מהדברים שעלו בשיחה עם חגי שלו, היה העניין של שיחת טלפון שמובילה את הלקוח לרכישה של המוצר, אם מתחילים את שיחת הטלפון עם חיוך על הפנים, וקצת מתיחות לפני כן, השיחה יכולה להיות כיפית לשני הצדדים, והסיכויים שלה להגמר במכירה גבוהים יותר. וכשמתחילים שיחת טלפון עם הרגשה לא טובה, עם חשיבה של “עוד פעם המטלה הזאת”, יש סיכוי גדול שזה לא יצליח.

חוסר הצלחה מוביל לחוסר הצלחה, וזה משאיר את האדם שחושב ככה במקום מנטלי מאד נמוך.

איך עולים משם ואיך משנים את המחשבה כדי להצליח יותר טוב לשווק את העסק?

תקשיבו עכשיו לשיחה עם חגי שלו, ותגלו באיזה מצב אתם יכולים להיות כדי לשנות את המחשבה שלכם ולהצליח לשנות את החשיבה לגבי שיווק באינטרנט והעסק שלכם.

זהו החלק הראשון, החלק השני יעלה בעוד כמה ימים.

הרשמו כאן כדי לקבל עידכון כאשר החלק השני יעלה.

לחצו על המשולש כדי להאזין לתוכנית: (בסמארטפונים המשולש עולה על הקו, חפשו אותו)

חגי שלו- איך לבנות דימוי עצמי של משווק באינטרנט חלק 1

חגי שלו

מומחה לשינויים עסקיים

חגי שלו

מאז 2006, חגי עבד עם כאלף בעלי עסקים, המבינים שההרגלים, האמונות והרגשות שלהם קובעים יותר מכל את הצלחתם העסקית. ביותר מ-10,000 שעות ליווי, אימון וייעוץ, חגי סייע להם לשנות את החשיבה וההתנהלות האישית-העסקית שלהם כדי לשגשג, לצמוח, להצליח, להרוויח יותר כסף ולחיות חיים טובים יותר.

חגי עושה זאת באמצעות מתודולוגיה ייחודית שפיתח, המאפשרת לעשות שינוי מנטלי בכל הרגל מקפח, להמיר אותו בהרגל מנצח, ולקשור אותו לתוצאות עסקיות פרקטיות.

במהלך השנה חגי פרסם את המתודולוגיה שלו בספר שהוציא לאור – “להתרגל להצליח”. הספר הוא מדריך פרקטי לכל מנהל ובעל עסק לרכוש הרגלים מנצחים של אנשים מצליחים, כדי להרוויח יותר כסף.

לפרטים נוספים על חגי שלו וספרו לחץ על לינק www.hagaishalev.com.

קח את 3 הפרקים הראשונים של הספר "להתרגל להצליח" במתנה!

ID-10065560← תלמד את כללי ההצלחה שעובדים עבורי ועבור לקוחותי

← תבין מדוע רוב העסקים החדשים נסגרים תוך 3 שנים (ואיך להימלט מהגורל הזה בעצמך)

← תדע מה לא לימדו אותך הוריך והמורים שלך, שהוא קריטי להצלחתך

← תכיר את “מערכת ההפעלה” האנושית ותבין איך היא משפיעה על הצלחתך העסקית (ובעצם, הצלחתך בכל דבר)

← תלמד את הסדר הנכון לעשות דברים, אשר רק אם שומרים עליו ההצלחה מובטחת

← תגלה מה הכי משפיע על הדרך שבה אתה פועל, ואתה בכלל לא מודע לו!

← תתוודע לשלושה עקרונות יסוד שרוב בני האדם אינם מודעים להם 
ותגדיל בצורה משמעותית את יכולתך להצליח

← תיווכח ששינוי והצלחה אפשריים גם באמצע החיים, וזה אפשרי גם עבורך

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדרך לבמה עם ליטל יוחאי – איך לפרוץ לתודעה הבינלאומית עם השירים שלך

ליטל יוחאי, זמרת יוצרת כותבת שירים ומלחינה, התראיינה בתוכנית בדרך לבמה כדי לחלוק את הדרך שלה ואיך לעשות יחסי ציבור לעצמך בלי לשכור שירותים יקרים של חברות גדולות של יחסי ציבור.

מה עושים אחרי שיש רשימת תפוצה?

אוקיי שמעתם הרבה על זה שצריך רשימת תפוצה, ואולי גם יש לכם כבר רשימה של אנשים שרוצים לקבל ניוזלטר או כל דבר אחר שהבטחתם להם. השאלה היא איך מיצרים מכירות אחרי שיש רשימת תפוצה, שהרי הכסף הוא ברשימה. אני לא רוצה להכנס כאן בפוסט על איך בכלל מקימים רשימת תפוצה ואיך עושים את...

בדרך לבמה עם הזמרת אושרת גל – יוטיוב, פייסבוק ונכסים אינטרנטיים שמקדמים זמרים

אושרת גל זמרת וגיטריסטית, מדברת על כל מה שצריך להזהר ממנו כשהולכים להפיק את השירים שלכם. איך למצוא איפה להופיע, ואיך להיות מיוחדים.