קסם או סוד פשוט?

ID-10043359

אני מאד אוהבת לצפות במופעי קסמים, ביחוד כאלו שעושים דברים מאד מיוחדים שלא ראינו קודם.

כל המסתוריות, התפאורה, התלבושת,

כל פעם מחדש אני מנסה לחשוב מה יכול להיות הטריק, לנסות להבין איך הקוסם הזה עושה את זה.

 

בדרך כלל אני מעדיפה להשאר בצד הצופה ולא לנסות לעשות את הקסמים האלו בעצמי,

לא ניסיתי אף פעם ולכן גם אני כניראה לא אדע באמת איך הם מצליחים לעשות את הכל בעזרת זריזות ידים מרשימה. איך הקלף שלפני רגע היה בידים של המתנדב ונקרע לשנים, נמצא פתאום בתוך חתיכת קרח מעוצבת להפליא לפי החיה שבחר המתנדב.

אני מניחה שקוסמים אחרים שרואים את הקסם לא חושבים פעמיים והם יודעים בוודאות איך הקסם נעשה. זה סוד שמור שהם לא מגלים לאף אחד כמובן אבל הם יודעים.

ואז לפני שבוע גיליתי שגם אני קוסמת בעיני אנשים אחרים.

זה היה בשיחה הקבועה עם המנטור שמלווה אותי (אבינועם שחר למי ששאל) ואת העסק שלי. ופתאום הוא האיר את עיני ואמר לי שכל הדברים האלו שאני עושה כבר שנים, נראים כמו קסם למי שלא יודע מה הסוד.

ואני החלטתי לפתוח את כל הקלפים עכשיו, ולגלות את הקסם למי שרוצה ללמוד להיות קוסמת.

הנה הקישור להרשמה לקסם להגשמה יצירתית– כל הסודות מאחורי הקלעים של ההצלחה הכלכלית שלי ממה שאני אוהבת ליצור.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדרך לבמה עם הזמרת נורית האן זיגלר – איך להגיש שיר לרדיו

נורית האן זיגלר, התחילה לכתוב ולשיר בגיל 50, היא ההוכחה לזה שאין באמת שום תירוץ אמיתי בעולם, שיכול למנוע ממי שרוצה לשיר ולהיות זמרת. בראיון דיברנו על איך להוציא שיר לרדיו.

איך מקימים עסק באינטרנט למכירת עבודות היד?

כשלמדתי לתפור, קיבלתי כל הזמן תגובות מהסביבה, שאלו אותי למה אני לא מוכרת את מה שאני יוצרת. אז התחלתי למכור. יש הרבה דרכים שאפשר למכור בהם עבודות יד, חלקם משתלמות יותר, וחלקם משתלמות פחות. צריך לדעת כמה דברים לפני שמתחילים. 1. המוצר שלך צריך להיות מיוחד בשוק הקיים-...

סדרת סקירות- איפה לשים את הקורס הדיגיטלי שלי?- והפעם מערכת הקורסים של שלח מסר

מערכת הקורסים של שלח מסר עוזרת לכם לשמור על הקורס שלכם. כך שאתם יודעים שהקורס שלכם מוגן מפני כניסות לא רצויות של אנשים. יש לכם גם כמה אופציות למכירת הקורס שלכם, והכי חשוב (בעיני לפחות) לחבר את מערכת הקורסים לוורדפרס, כך שאתם יכולים ליצר לעצמכם קטלוג מסודר באתר שלכם, ולחבר מידית את האנשים אל הקורס שהם רכשו בשלח מסר.