קסם או סוד פשוט?

ID-10043359

אני מאד אוהבת לצפות במופעי קסמים, ביחוד כאלו שעושים דברים מאד מיוחדים שלא ראינו קודם.

כל המסתוריות, התפאורה, התלבושת,

כל פעם מחדש אני מנסה לחשוב מה יכול להיות הטריק, לנסות להבין איך הקוסם הזה עושה את זה.

 

בדרך כלל אני מעדיפה להשאר בצד הצופה ולא לנסות לעשות את הקסמים האלו בעצמי,

לא ניסיתי אף פעם ולכן גם אני כניראה לא אדע באמת איך הם מצליחים לעשות את הכל בעזרת זריזות ידים מרשימה. איך הקלף שלפני רגע היה בידים של המתנדב ונקרע לשנים, נמצא פתאום בתוך חתיכת קרח מעוצבת להפליא לפי החיה שבחר המתנדב.

אני מניחה שקוסמים אחרים שרואים את הקסם לא חושבים פעמיים והם יודעים בוודאות איך הקסם נעשה. זה סוד שמור שהם לא מגלים לאף אחד כמובן אבל הם יודעים.

ואז לפני שבוע גיליתי שגם אני קוסמת בעיני אנשים אחרים.

זה היה בשיחה הקבועה עם המנטור שמלווה אותי (אבינועם שחר למי ששאל) ואת העסק שלי. ופתאום הוא האיר את עיני ואמר לי שכל הדברים האלו שאני עושה כבר שנים, נראים כמו קסם למי שלא יודע מה הסוד.

ואני החלטתי לפתוח את כל הקלפים עכשיו, ולגלות את הקסם למי שרוצה ללמוד להיות קוסמת.

הנה הקישור להרשמה לקסם להגשמה יצירתית– כל הסודות מאחורי הקלעים של ההצלחה הכלכלית שלי ממה שאני אוהבת ליצור.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כמה עולה לפתוח חנות באינטרנט?

כמה עולה לפתוח חנות באינטרנט? האם יש לכם מוצרים שאתם רוצים למכור? האם אתם רוצים למכור קורסים און ליין? האם יש לכם חנות מקומית שאתם רוצים להפוך לחנות מקוונת? בטח אתם שואלים את עצמכם מה האופציות שעומדות לרשותכם וכמה זה עולה בפועל להקים חנות באינטרנט.

מה ההבדל בין מועדון חברים דיגיטלי לקורס דיגיטלי, ובמה עדיף להתחיל?

האם כדאי להתחיל עם מועדון חברים דיגיטלי שיכניס אנשים שישלמו כל חודש סכום נמוך אבל תהיה הכנסה בטוחה בכל תחילת חודש? או שעדיף בכלל להכין קורס דיגיטלי שכל מכירה תביא יותר הכנסה והתזרים יהיה גבוה יותר אבל פחות בטוח?

כל האמת על עסק דיגיטלי – האם באמת אפשר להרוויח כסף בלחיצת כפתור?

האם עסק דיגיטלי יביא לכם הכנסה פאסיבית? כזאת שתוכלו להשען אחורה ולהגיד זהו לא צריך יותר לעבוד, העסק שלי עובד בשבילי 24/7 בלי שאני צריך לעשות משהו בשביל זה. הנה כל האמת על הקמת עסק דיגיטלי, ומתי באמת אפשר להשען אחורה.