לא ידעתי, עבדו עלי

זה משהו שיכול להוציא אותי מדעתי.

לפני יומיים ראיתי בפייסבוק מישהי שכתבה שהיא הלכה ללמוד משהו, ולא אמרו לה שאחר כך היא צריכה למצוא לעצמה את הלקוחות. ועכשיו היא רותחת מזעם על זה שאף אחד לא אמר לה את זה, אחרי שהיא השקיעה שנה בלימודים או משהו כזה ושהיא מרגישה שעבדו עליה.

כמה אנשים חושבים שאם הם הולכים ללמוד משהו אחר כך מישהו יתן להם עבודה?

הרבה מדי.

אף אחד לא מבטיח לכם שום דבר בחיים האלו.

בטח לא עבודה.

כל אחד צריך לקחת קצת אחריות על החיים שלו, וכשהוא מקבל החלטות להשקיע במשהו בין אם זה בלימודים ובין אם זה בלהכנס לחברת פירמידה, צריך לדעת שבסופו של דבר, צריך להביא לקוחות.

כי כל מי שהולך ללמוד משהו שאין בו עבודה מסודרת במקום מסודר צריך להבין שהוא בעצם הולך להקים עסק, ובעסק צריך להשקיע הרבה יותר זמן בשיווק מאשר בעבודה עצמה מול הלקוחות. אחרת לא יהיו לקוחות.

זה די פשוט, כדי שיהיו לקוחות צריך להביא אותם איך שהוא. וזה נקרא שיווק ובעצם כל אחד שהולך ונהיה עצמאי, הוא בעצם הופך להיות המשווק של עצמו, אין דרך להמלט מזה. אם אתם שונאים שיווק, לכו לעבוד כשכירים איפשהו, אבל אם במקצוע שלכם אין אפשרות לעבוד כשכירים או שזו משכורת רעב (בדרך כלל) אז כניראה תצטרכו להזיז את עצמכם ולהביא לכם לקוחות.

כל פעולה שאתם עושים כדי לספר לעולם מה אתם עושים ואיך אתם יכולים לעזור להם, זה שיווק.

פעם כולם היו עצמאים, או לפחות כמעט כולם. כל אחד היה צריך לעבד את השדה שלו ולגדל את החיות בעצמו כדי שיהיה לו אוכל. רק בשלב יותר מאוחר התחילו העניינים של לשלם לאדם על הזמן שלו תמורת העבודה שהוא עושה.

משום מה התרגלנו שכל דבר צריך להיות בעבודה עם משכורת.

וכל אלו שהולכים ללמוד רפואה משלימה, טיפולים מסוגים שונים, מאמנים, וכד’, כן, תצטרכו להקים עסק, ולהביא לקוחות בעצמכם. וכן, אף אחד לא יעשה את זה בשבילכם יותר טוב מכם, זה לא משהו שתוכלו להעביר הלאה, אתם צריכים להיות מעורבים בהכל כדי שזה יעבוד בשבילכם (תמיד כשזה עובד אפשר להמשיך להניע את הגלגל ולהביא מישהו שיעשה במקומכם חלק מהעבודה, אבל עד שזה קורה לוקח הרבה זמן)

ניסיתי לעבוד בשיווק לאנשים אחרים, אני יכולה להגיד לכם, שזה ממש לא אותו דבר, כי מה שאני חושבת זה לא מה שהם חושבים, ומה שכותבי התוכן שלקחתי חושבים זה לא המומחיות של אותו אדם. (בגלל זה הפסקתי מהר מאד את זה, הבנתי שאין מצב שאני אצליח להשמיע את הקול של מישהו אחר במקומו)

אנשים קחו אחריות על החיים שלכם, אף אחד לא עובד עליכם, אתם פשוט צריכים לצאת מהבועה שמישהו כבר ישכור את שירותיכם בטעות רק כי הרגע גמרתם ללמוד או רק כי יש לכם 20 שנה ניסיון.

זהו הוצאתי שיחררתי.

בהצלחה לכל מי שבוחר להיות עצמאי, זה לא קל, זה דורש למידה ולהשקיע כסף בלמידה הזאת,אבל כשמתחילים להגיע הלקוחות, ואתם יודעים שבאמת עזרתם להם, אתם מרגישים שעשיתם את זה והתגברתם על הפחד משיווק.

ואם אתם רוצים לדעת איך להתחיל להתעסק עם שיווק באינטרנט, תתחילו מקורס עצמאי ברשת, הוא יתן לכם את כל הבסיס לשיווק באינטרנט ומה אתם צריכים לעשות כדי להגיע אל הלקוחות שלכם. (וזו רק ההתחלה של מסע מופלא למציאת הלקוחות שלכם)

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

וורדפרס – מה זה בונה דפים page builder

אם אתם אוהבים לשלוט במראה של אתר הוורדפרס שלכם, אתם חייבים להוסיף בונה דפים, בעזרתו תוכלו להפוך כל אתר וורדפרס פשוט לאתר משוכלל עם דפים מעוצבים ומיוחדים.

השלב השלישי ליצירת עסק דיגיטלי אוטומטי יציב

לשלבים הקודמים – שלב 1 – בדיקת הרעיון של העסק ובניית רשימת תפוצה שלב 2 – בדיקת המכירות של הקורס הדיגיטלי ויצירת הקורס הראשון (או מוצר אחר). השלב השלישי בניית מותג אישי היום יש הרבה תחרות בכל תחום, תגידו לי את התחום שלכם, ואני אגיד לכם שיש לכם הרבה...

האם עדיף לתת את כל התוכן של קורס הדיגיטלי בבת אחת או לפצל אותו לשבועות

האם עדיף לתת את כל התוכן של קורס האון ליין בבת אחת או לפצל אותו לשבועות? איך אנשים לומדים קורס דיגיטלי? האם הם רואים את כולו מההתחלה עד הסוף או שמה הם רואים כל פעם משהו אחר? כשאתם חושבים האם לפתוח את הקורס בבת אחת או לא, אתם צריכים לקחת בחשבון איך אנשים לומדים את הקורס שלכם ולפי זה להחליט באיזה צורה זה יהיה הכי טוב בשבילם לקבל את התוכן שלכם.

חדש מהמכללה למקצועות הידע באינטרנט:

קורס הכנה חינם לקראת הלימודים במכללה

לכל מי שחושב להכין קורס דיגיטלי

תנו לי 75 דקות (שעה ורבע), ואני אראה לכם
איך לבחור נושא לוהט
לקורס הדיגיטלי הראשון שלכם
שימכר בקלות לקהל רעב

להרשמה לקורס בחינם לחצו כאן

כל האמת על קורסים דיגיטלים - שאף אחד לא רוצה שתדעו עליהם

האם קורסים דיגיטלים הם הכנסה פאסיבית?

  •  מהם 3 התחומים שבהם אפשר לעשות הרבה כסף ומה קורה אם לא בוחרים בהם
  • למי אסור בשום אופן לבחור בקורסים דיגיטלים כמקור הכנסה
  • כמה כסף אפשר להרוויח מקורסים דיגיטלים והאם זה קרוב למספרים שמציגים לנו
  • ובשורה התחתונה, האם כדאי לבחור להכין קורסים דיגיטלים כמקור הכנסה יחיד או כהכנסה משלימה

גלילה למעלה