האם פתיחת עסק תהפוך אתכם לעשירים?

ID-10066343

הרבה אנשים חושבים שאם הם רק יפתחו עסק הם יהפכו לעשירים.

וזו באמת שאלה חשובה, האם כל אחד שיפתח עסק יהיה עשיר בסוף?

והתשובה היא שכמו כל דבר בחיים גם כאן זה תלוי מי אתם ומה אתם עושים בשביל ההצלחה שלכם.

אבל יותר מזה אתם יכולים להקים עסק ולהרוויח הרבה מאד כסף, אבל לא תהיו לעולם עשירים.

כדי להפוך לעשירים יש צורך בשינוי החשיבה.

ההתנהגות של אנשים עשירים היא בדרך כלל שונה מהותית מהתנהגות של אנשים מרוששים.

נתחיל בזה שלא כל שקל שנכנס גם יוצא.

ככל שאנשים עשירים יותר הם משתמשים בפחות אחוזים מהכסף שלהם כדי שהם יצברו כסף ולא רק ירוויחו אותו. זה השינוי הראשון שצריך לעשות. והאמת היא שצריך להתחיל כבר בהתחלה להתרגל שלא לחיות על השקל.

רוברט שמין בספר איך זה שהאדיוט הזה עשיר ואני לא? כותב: דבר ראשון אנשים עשירים משלמים לעצמם, לפני כל התשלומים האחרים, אנשים עשירים מפרישים לעצמם לחשבון נפרד כסף שבו הם לא נוגעים, זה כסף שכל תפקידו לשבת שם ללא מטרה מוגדרת. זה לא חיסכון לבר מצווה או ללימודים של הילד, זה לא חיסכון לחופשה וגם לא לאוטו,זה גם לא כסף ששומרים אותו ליום סגריר, זה כסף שאמור להיות שם רק כדי לצבור אותו.

כי זה מה שמבדיל עשירים ממרוששים, אם יש לך כסף בצד, וכמה כסף יש לך .

דבר שני שעשירים עושים, הם לא מסתמכים על הכנסה ממקור אחד. וזה מאד חשוב.

גם כשיש עסק וגם אם אתם שכירים, צריך לדעת שאם אתם מסתמכים רק על ההכנסה שלכם מהמשכורת או מהרווחים תמצאו את עצמכם יום אחד מפוטרים או בתקופה קשה קצת בעסק וישר תפלו. לכן צריך לדאוג לעוד הכנסות ממקורות אחרים.

אז איך בכל זאת אפשר להיות עשירים מעסק?

כשאתם בוחרים את המוצר שלכם, שימו לב שאתם לא מקוריים מדי. שאתם לא ממציאים שוק שלא קיים. שיש אנשים שירצו לקנות מכם את המוצר שלכם. שאתם לא הראשונים לייצר אותו. זה כל כך קשה להתחיל עסק עם מוצר שלא קיים. חשוב לבדוק טוב טוב את השוק ואם יש מי שיקנה. חשוב לדעת כמה אנשים מסוגלים להנות מהמוצר שלכם באופן כללי, ואגב התשובה כולם היא מאד בעיתית כי אין דבר כזה כולם.

אחרי שבדקתם שיש באמת שוק גדול למוצר, צריך לראות שהמוצר לא זול מדי יחסית למאמץ שאתם צריכים לעשות כל פעם כדי למכור אותו. יותר קל למכור מוצר אחד יקר לעומת 100 זולים .

ועכשיו החלק הכי חשוב, בחרתם מוצר מעולה, ויש לו שוק גדול, עכשיו צריך לדאוג לשיווק טוב ומעולה, שיהיה למוצר שלכם נוכחות שידעו שאתם מוכרים אותו ולמה כדאי לקנות מכם.

 

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *