איך להעלות סרטון ליוטוב

ID-10032442

הכנתי סירטון קצר בשביל כמה לקוחות שלי, אבל חשבתי שזה יכול לעזור גם לכם הקוראים של הבלוג . והנה הוא כאן לפניכם,

איך להעלות סרטון ליוטוב.

אבל בעיני זה לא מספיק רק להביא לכם את הדרך הטכנית איך להעלות סרטון, אז הנה כמה טיפים איך לעזור לסרטון להיות סרטון טוב שאנשים ירצו לראות אותו.

כאשר אתם מכינים סרטון שימו לב שהוא נעים לצפיה.

אתמול הייתי בבת מצווה שהאבא הכין שם סרטון, זה הסרט הראשון שהוא מכין בחיים שלו, ועל זה דווקא מגיע לו שאפו.

אבל מצד שני היו שם קטעים שהיו ממש קשים לצפיה, ולא בגלל שהתמונות היו מפדחות לילדת הבת מצווה אלא פשוט בגלל שהתמונה כל כך רעדה שזה פשוט כאב בעינים.

אז טיפ ראשון, כאשר אתם מצלמים וידאו, הדבר החשוב ביותר זה שאנשים יוכלו לראות אתכם כמו שצריך.

וזה אומר להניח את המצלמה על חצובה מסודרת או אם אין חצובה, פשוט תניחו על שולחן או ערימת ספרים ותצלמו בלי שהמצלמה תזוז.

כדי שאנשים יוכלו לצפות בוידאו, חשוב מאד לדאוג שהאור יהיה טוב, תמיד מקור האור צריך להיות לפניכם ולא מאחוריכם, לעולם אל תצטלמו כאשר מאחוריכם יש חלון!

אתם פשוט תצאו בצל ויראו את מה שקורה בחלון ולא אצלכם (אלא אם כן אתם יודעים איך לכוון את המצלמה שתקלוט אתכם, אבל אני מניחה שאתם לא צלמים מקצועיים והציוד שלכם ביתי)

טיפ נוסף, שימו לב לרעש מסביב, אם יש ציפורים ברקע או משאית שעוברת, או אולי ילדים שצועקים זה מפריע לשמוע את מה שאתם אומרים ובסופו של דבר אתם תצטרכו לעבוד קשה על עריכת הוידאו, וזה נכון ביחוד אם אין לכם ציוד הקלטה מקצועי שיקלוט במיקרופון רק את מה שאתם אומרים…

היום יש המון סוגים של מצלמות, חשוב לדעת שמצלמה של סמארטפון או טבלט הן מצלמות רגישות בחלקם אי אפשר ליצב את התמונה (יש כאלו שזה כן עובד לכן תבדקו מה יש לכם) מצד שני זה לא אומר שאתם לא יכולים לצלם את הוידאו במצלמה כזאת, פשוט תדאגו שהמצלמה לא תזוז מדי וגם בצד השני המצולם שלא יהיו הרבה מדי תזוזות.

תערכו את הוידאו אחרי שאתם מצלמים , אף אחד לא צריך לראות אתכם לוחצים על הכפתור של ההקלטה.

אחרי שהסרטון מוכן, אתם יכולים להעלות אותו ליוטוב, ואז כל העולם יוכל לראות אותו. ואתם יכולים גם להרוויח כסף דרך יוטוב:

אם הסרטון שלכם יהיה בעל ערך , יהיו לכם גם צפיות , רק חשוב שלא תשלו את עצמכם שאפשר להתפרנס מסרטוני יוטוב עצמם. אמנם ליוטוב יש אופציה של תשלום לפי פרסומות שיופיעו על הסרטים שלכם, אבל התשלום הוא מאד נמוך על כל פירסומת משהו כמו כמה סנטים על 100 צפיות, וכדי להגיע למצב של פרנסה צריך מיליונים של צפיות ולא רק על סרט אחד.

אז איך כן אפשר להתפרנס? הסרטים שלכם ביוטוב יכולים לקדם מוצרים שלכם, ואז ההכנסה תגיע ממכירה של המוצרים שלכם. כדי שאנשים יוכלו להגיע למוצרים אתם יכולים לעשות שני דברים,

1. להוסיף בסוף הסרטון הנעה לפעולה, תסבירו לצופים מה הם צריכים לעשות כדי להגיע אל המוצר שלכם.

2. תוסיפו בתיבת העריכה מתחת לסרטון את הקישור לאתר שלכם שבו הם יכולים לרכוש את המוצר.

 

אין לכם אתר? הגיע הזמן לבנות אתר לגיוס לקוחות , לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

10 רעיונות להכנת מוצר מתנה להגדלת רשימת התפוצה

מוצר המתנה הוא השער למציאת לקוחות חדשים, ולפיתוח הקשר איתם. מתנה טובה יכולה ליצור את האמון המתאים. רוב האנשים בוחרים לעשות מדריך, אבל יש עוד דברים שאתם יכולים לתת ללקוחות שלכם. ואולי הם יעדיפו אותם כמוצר המתנה שלכם.

ראיון עם רוחמה סלע – רימרקטינג שיווק מחדש.

אם חשבתם להוסיף קוד רימרקטינג לאתר שלכם כדי לאסוף את אותם לקוחות אבודים, אז הנה כמה טיפים לפני שאתם הולכים לעשות את זה כדי להשיג את התוצאות שאתם רוצים

ראיון עם סיון סניור “המעוררת” איך לעורר רשימת לקוחות רדומה

יש אנשים שאוספים רשימת לקוחות בדפים. יש אנשים שאוספים רשימת לקוחות בטבלאות אקסל יש אנשים שמשתמשים בתוכנה לניהול לקוחות ויש אנשים שמשתמשים בתוכנת דיוור מסודרת שמראה מה בדיוק הלקוחות עשו עם המייל ששלחתם להם.   אבל לכולם יש משהו במשותף, במהלך הזמן ישנם אנשים שנרדמים בתוך...