אחריות מלאה

ID-100203666

אני יוצאת מנקודת הנחה שהמוצר שלכם מעולה, השירות שלכם נהדר, והאיכות בלתי מתפשרת.

אז למה צריך אחריות?

לפני כמה זמן נפל לי האסימון איך אפשר לתת אחריות בכל דבר. ואת זה למדתי מהקוסמטיקאית שלי. היא אמנם לא לימדה אותי שיווק אבל פתאום שמתי לב למה כל כך כיף לי לקנות אצלה מוצרים משלימים לטיפול.

כל מוצר שקניתי אצלה אי פעם לווה באחריות מלאה, היא פשוט אמרה לי לנסות את הקרם הזה או המסכה הזאת, ואם זה לא עושה לי טוב ולא משפר לי את העור היא תקח את זה חזרה. מדובר במוצרים שהיא עצמה משלמת עליהם והרווח שלה לא מאד גדול, ובכל זאת היא נתנה לי את האחריות הזאת. ברור שהיא לא יכולה למכור אחר כך את המוצר שהחזרתי לה לאחר השימוש, וזה הפסד של מאות שקלים. אבל היא נתנה בכל זאת את האחריות הזאת כדי שאני ארגיש בטוחה במוצר. היו קרמים שהחזרתי לה, אבל זה קרה מעט מאד פעמים, והיא תמיד לקחה אותם חזרה.

האחריות עוזרת ללקוח להרגיש שאין לו שום סכנה במה שהוא קונה. כל אחד מפחד לסכן את הכסף שלו והוא רוצה לדעת שהוא יכול להתחרט. רוב העסקים מפחדים לתת אחריות מלאה, מסיבה פשוטה, לישראלים יצא שם של נצלנים. בעלי העסקים מפחדים לתת את האחריות כי הם לא רוצים שינצלו אותם. אני גיליתי שהיו מעט מאד מקרים שבהם ניצלו אותי. רוב הפעמים שהחזרתי את הכסף הרגשתי שאותה אישה לא התאים לה המוצר. ובמקרה כזה אני אפילו שמחה כי אני מעדיפה לקבל לקוחות שרוצים את המוצר ושהוא מועיל להם, במקרה שזה לא מועיל אז עדיף באמת שהמוצר יחזור אלי.

אבל לא כל מוצר מתאים לו לקבל אחריות, איך נותנים אחריות מלאה?

יש מקרים שבהם קצת פחות נח לתת אחריות, אז אפשר לחלק את העבודה לכמה שלבים ולתת אחריות על החלק הראשון, אם אחרי החלק הראשון הלקוח ממשיך איתנו סימן שאנחנו בכיוון נכון איתו.

אני החלטתי לתת אחריות שבדרך כלל לא נותנים בתחום שלי.

וזה אחריות על תוצאות.

עשיתי המון קורסים ותהליכי ליווי והרגשתי שבחלק מהתהליכים שילמתי הרבה כסף אבל הם לא חידשו לי מספיק או לא הביאו אותי לתוצאות אחרות ממה שהיה עד אותו רגע, ובעצם המוצר שלהם לא שינה הרבה. למרות שהיתה חלוקה לפרקים ושהיתה אחריות עד לשלב מסויים, התוצאות הובטחו רק לאחר סיום התוכנית וכשהגעתי לקו הסיום והתוצאות לא הגיעו גם מאד התאכזבתי וגם כבר לא יכולתי לנצל את האחריות.

תהליך ליווי זה מוצר יקר, בעל העסק משקיע המון זמן וכסף כדי לקדם את עצמו ואת העסק שלו, אם הוא יחכה עד סוף התהליך ולא יגיעו תוצאות הוא הפסיד כסף על תוכנית הליווי שלא חידשה לו שום דבר. וזה הפחד הגדול ביותר למי שנכנס לתוכנית ליווי שנתית.

ולכן אני החלטתי לעשות משהו יוצא דופן, אני רוצה שהלקוחות שלי יראו תוצאות כבר בחלק הראשון של תהליך הליווי, אני רוצה שיהיו תוצאות בכסף בבנק שלהם ולא רק בדיבורים ותוכניות. ובגלל זה האחריות שלי כוללת את התוצאות של הלקוחות שלי.

איך זה עובד?

פשוט מאד, הלקוחות שלי צריכות להגדיר מה היעדים הכספיים שלהן לתקופה של האחריות, ואם הן לא מגיעות אל היעדים האלו אני מחזירה את כל כספן בלי שום בעיה. כי אני לא רוצה שישלמו לי אם אני לא יכולה לעזור.

כמובן שיש סייגים לעניין הזה. אם אותה לקוחה לא עושה את המשימות שאני נותנת לה אז גם התוצאות לא יגיעו, ובמקרה כזה האחריות לא מתממשת. כי האחריות שלי תלויה בתהליך שאותה לקוחה עושה.

אני נותנת את האחריות היוצאת דופן הזאת מסיבה פשוטה, אני כל כך בטוחה בתהליך הליווי שלי וכל כך בטוחה שיהיו תוצאות למי שתעשה את המשימות ואת כל הדברים שצריך לעשות כך שאני מוכנה לסכן את עצמי ולתת אחריות כזאת מיוחדת, ממש כמו שהקוסמטיקאית שלי יודעת שהמוצרים שהיא נותנת לי יהיו לי טובים, והיא מוכנה לקחת את הסיכון על עצמה במידה והיא טועה בהתאמה.

רוצה להצטרף לנבחרת לגעת בפסגה?

התוכנית ליווי שתעיף את העסק שלך קדימה לתוצאות מובטחות

לחצי כאן עכשיו ותגלי  מה את מקבלת בתוכנית ואיך זה עובד עבורך.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סדרת סקירות – איפה לשים את הקורס שלי? – מערכת קורסלי courseli

מערכת קורסלי מתגמלת אתכם על כמות הצפיות באתר שלכם. מאד פשוט. אתם מעלים את הקורס שלכם לאתר ומקבלים כסף על כמה צפו בקורס שלכם. הנה ההסבר המלא.

האם צריך הרבה כסף כדי לפתוח עסק חדש?

האם צריך הרבה כסף כדי לפתוח עסק חדש? זו שאלה ממש ממש טובה. התשובה היא שזה ממש תלוי בעסק. ישנם עסקים שיכולים לקום כמעט ללא תקציב. אם העסק בנוי על מוצרי ידע בכל תחום, אז העלות היא רק ליצר את מוצרי הידע, אבל ברגע שהם מוכנים נשאר רק לשווק אותם (עלויות שיווק כמובן). אבל...

איך להטמיע סרטון יוטוב באתר, ועוד כמה דברים שתוכלו לעשות עם הסרטון

בעוד שזה די פשוט להטמיע סרטוני יוטוב באתר במידה ויש לכם אתר שבנוי על וורדפרס, כל מה שעליכם לעשות זה לקחת את הקישור ולהניח אותו בתוך העורך הויזואלי של האתר. אם יש לכם אתר מסוג אחר ואתם צריכים ממש קוד, מתחת לכל סרטון יש לכם כמה לשוניות, בחרו את לשונית הטמע, ושם יש...

חדש מהמכללה למקצועות הידע באינטרנט:

קורס הכנה חינם לקראת הלימודים במכללה

לכל מי שחושב להכין קורס דיגיטלי

תנו לי 75 דקות (שעה ורבע), ואני אראה לכם
איך לבחור נושא לוהט
לקורס הדיגיטלי הראשון שלכם
שימכר בקלות לקהל רעב

להרשמה לקורס בחינם לחצו כאן

כל האמת על קורסים דיגיטלים - שאף אחד לא רוצה שתדעו עליהם

האם קורסים דיגיטלים הם הכנסה פאסיבית?

  •  מהם 3 התחומים שבהם אפשר לעשות הרבה כסף ומה קורה אם לא בוחרים בהם
  • למי אסור בשום אופן לבחור בקורסים דיגיטלים כמקור הכנסה
  • כמה כסף אפשר להרוויח מקורסים דיגיטלים והאם זה קרוב למספרים שמציגים לנו
  • ובשורה התחתונה, האם כדאי לבחור להכין קורסים דיגיטלים כמקור הכנסה יחיד או כהכנסה משלימה

גלילה למעלה